برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت نیازمندی های املاک

hamed102

Registered User
لایک‌ها
63
یک عدد سایت با اپلیکیشن با موضوع خرید و فروش و رهن و اجاره ملک به فروش می رسد .

از طریق اپلیکیشن امکان ثبت اگهی وجود دارد و هم اکنون اپلیکیشن در کافه بازار اندروید منتشر است . می توانید در بازار ملک یاب را سرچ بزنید تا اپ رو ببینید
ادرس وب سایت : www.melkyab.net

سایت هم فعال است و هرگاه اگهی در اپلیکیشن ثبت شود خودکار در سایت هم منتشر می شود و برعکس هرگاه اگهی در سایت ثبت شود خودکار در اپلیکیشن هم نمایش داده می شود.

قیمت سایت و اپلیکیشن با هم 1 میلیون و 300 هزار تومان

دلیل فروش من ، فقط فقط عدم وقت جهت رسیدگی است اوایل که وقت میزاشتم روزانه کلی اگهی ثبت میشد و تعدادی هم اگهی ویژه بود که درامد خوبی داشت.

kateb

Registered User
لایک‌ها
199
سلام
الان سایت درامدی داره؟
پشتیبانی سایت و اپ با چه کسی است؟

hamed102

Registered User
لایک‌ها
63
سلام
الان سایت درامدی داره؟
پشتیبانی سایت و اپ با چه کسی است؟

سلام و احترام
درامد خیلی زیادی نداره چون وقت نمیزارم براش روزانه حدودا 1 آگهی ویژه براش ثبت میشه به ارزش 5 هزار تومان که میشه 150 هزار تومان
باور کنید بعضی از وقت ها مثلا 1 ساعت براش وقت میزارم و خودم تبلیغ می کنم کلی اگهی رایگان یا ویژه ثبت می کنند و این موضوع به من به اثبات رسیده که اگر یک نفر بیاد و رو این موضوع وقت بزاره خیلی خیلی میتونه براش سودمند بشه

اپ و سایت که به هم وصل هست و اپ پشتیبانی نداره چون وصل هست به سایت ولی شما از طریق سایت کاملا می تونید همه چیز رو پشتیبانی کنید .

اگر وقت ندارید که پیشنهاد می کنم نخرید چون کاری از پیش نمی برید چون هیچ سایتی در دنیا نیست کنار گزاشته بشه و سپس اون سایت رشد کنه ولی تضمین می کنم اگر وقت بزارید 2 ماه نشده هزینه ای که برای خرید این سایت و اپ کردید دربیاد

kateb

Registered User
لایک‌ها
199
ممنون بابت پاسخ
منظورم از پشتیبانیاین بود که برنامه نویس سایت و اپ چه شخص یا شرکتی هست؟

hamed102

Registered User
لایک‌ها
63
ممنون بابت پاسخ
منظورم از پشتیبانیاین بود که برنامه نویس سایت و اپ چه شخص یا شرکتی هست؟

خواهش می کنم
سایت و اپ توسط من و دوستم برنامه نویسی شده و شما می تونید بابت پشتیبانی روی ما حساب کنید و هر زمان خواستید توسعش بدید درخدمتیم البته سایت کد باز هست و شما در صورت تمایل می تونید حتی با برنامه نویس دیگه هم کار کنید ولی بنده خوشحال میشم پشتیبانی سایت رو بر عهده داشته باشم.

بالا