برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت و اپلیکیشن تماشای فیلم ( vod )

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان علارغم میل باطنی داریم vod که حدود نیم سال وقتمونو گرفت بابت طراحی و پیاده سازی سایت، اپلیکیشن و تولید محتوا رو واگذار میکنیم...

دوستان اسم انتخاب شده خیلی شیک ، حرفه ای و تر و تمیز صفر تا صد پروژه دسته خودمون بوده و کاملا اختصاصی هست همه چیز و بخوام خیلی مختصر بهتون بگم امکاناتش از نماوا بیشتر و از فیلیمو کمتر هست از لحاظ کلاس کاری رقابت میکنه با جفتشون و از این بابت هیج کم و کسری نداره و مورد بعد تولید محتوا هست که بیش از 1500 تا فیلم و سریال سانسور اختصاصی شده که حاصل زحمات یک تیم 15 نفره هست که برای شروع حسابی جلو میفتین و برای ادامه کار یسری موارد رو اینجا میگم و مابقی رو وقتی خریدار پروژه رو تحویل گرفت...

ببینید دوستان این پروژه اگر قرار باشه شما نمونش رو قیمت بگیرید زیر 1 میلیارد بهتون قیمت نمیدن و این فقط شامل سایت و اپلیکیشن هست که فکر نکنید از اون پروژه هاست که نمونش باشه و نوشتنش از صفر تا صد کاره هرکسی نیس یعنی در کل فکر اینو که میتونید به یه برنامه نویس بدید و دو سه ماهه بهتون تحویل میده از سرتون بیرون کنید...

مورد بعدی راجب این پروژه درآمدزا بودنش هست که فکر میکنم تمام بچه های اینجا خیلی خوب این مورد رو میدونن اگر بودجه کافی دارید برای شروع پیشنهاد میشه فعلا سرمایه گذار جذب نکنید ولی اگر خواستین جذب کنید چنتا شرکت غول بهتون معرفی میکنیم و صدالبته خیلی از شرکت ها بعد از یکم پیشرفت vod خودشون میان سراغتون...

دلیل فروش این پروژه هم اینه شرکت ما داره روی دو پروژه دیگه کار میکنه و طبیعتا زمان تنها مشکلیه که ما باهاش روبه رو هستیم و اگر این لعنتی سد راهمون نبود چه بسا خودمون استارت کارو میزدیم ولی از طرفی هم این پروژه حیفمون میاد رو زمین بمونه و در شرایط فعلی که جا برای جا افتادن داره و بازار vod ها داغه بهتره این پروژه خاموش نشه

دوستان ما تخصصمون بالا آوردن استارتاپ هست و برای اینکه حجت تموم کرده باشیم مشاوره هایی برای جذب یوزر چه برای سایت و چه برای اپلیکیشن به خریدار میدیم که انشالا بتونن خیلی زود برگشت سرمایه داشته باشن

راستی آرشیو +1500 فیلم و سریال سانسور شده بدون تگ رو هم تقدیم خریدار میکنیم که طبیعتا پول vod رو میشه از فروش همین آرشیو دراورد حتی !

هزینه های vod هم کاملا رایگان هست و همه چیز اسپانسری با کیفیت بالا آماده هست ( مشاوره فروش ترافیک و درآمدزایی نجومی از این طریق هم بهتون داده میشه )

برای شروع به خریدار در صورت نیاز نویسنده ، سانسورچی ، استودیو دوبله و هرچیزی که نیاز داشته باشه معرفی میشه و همینطور برنامه نویس های پروژه بهشون متصل میشن...

ادرس که هنوز بالا نیومده ( پ خ بدید راجب این مورد )
قیمت هم اندازه طراحی سایت و اپ میگیریم و بسیار مناسب حساب میکنیم که دشواری خاصی برای استارت نداشته باشید !
سوال دیگه ای بود پ خ بدید

Last edited:

information1990

Registered User
لایک‌ها
81
سلام
توضیحات که فرمودین مطالعه کردم

{ببینید دوستان این پروژه اگر قرار باشه شما نمونش رو قیمت بگیرید زیر 1 میلیارد بهتون قیمت نمیدن و این فقط شامل سایت و اپلیکیشن هست که فکر نکنید از اون پروژه هاست که نمونش باشه و نوشتنش از صفر تا صد کاره هرکسی نیس یعنی در کل فکر اینو که میتونید به یه برنامه نویس بدید و دو سه ماهه بهتون تحویل میده از سرتون بیرون کنید...}

در باره توضیح بالا به فکر فرو رفتم که ایا فردی که به صورت تیم فعالیت داره و از بعد حقوقی هم با سابقه هستند وقت ازاد داره بیاد اینجا تاپیک بخونه و پروژه ملیاردی به قیمت توافقی خرید کنه! .....

تعرفه واگذاری و هزینه های این پروژه برای بنده ارسال کنید .

neshoone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام بزرگوار ، لطفا تعرفه ها و هزینه ی پروژه رو برای من ارسال کنید

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
سلام
توضیحات که فرمودین مطالعه کردم

{ببینید دوستان این پروژه اگر قرار باشه شما نمونش رو قیمت بگیرید زیر 1 میلیارد بهتون قیمت نمیدن و این فقط شامل سایت و اپلیکیشن هست که فکر نکنید از اون پروژه هاست که نمونش باشه و نوشتنش از صفر تا صد کاره هرکسی نیس یعنی در کل فکر اینو که میتونید به یه برنامه نویس بدید و دو سه ماهه بهتون تحویل میده از سرتون بیرون کنید...}

در باره توضیح بالا به فکر فرو رفتم که ایا فردی که به صورت تیم فعالیت داره و از بعد حقوقی هم با سابقه هستند وقت ازاد داره بیاد اینجا تاپیک بخونه و پروژه ملیاردی به قیمت توافقی خرید کنه! .....

تعرفه واگذاری و هزینه های این پروژه برای بنده ارسال کنید .
سلام دوست عزیز
ببینید حقیقتا این مورد خیلی جای بحث داره و ما قبلا گزینه های آماده و استارت زده رو استعلام گرفتیم از طریق دوستان و فعالین توی این حوزه و اگر به این شکل اینجا نتیجه گیری کردم اطمینان خاطر میدم که واقعا هم همینطوره چون برنامه نویس های بزرگ دیگه مثل سالهای پیش وقتشون رو صرف انجام پروژه برای کارفرما نمیکنن و خودشون صاحب بیزنس خودشون هستن در هر صورت اینجا جای این بحث نیس و انشالا این پروژه مبارک خریدار باشه
اطلاعات تکمیلی ارسال شد

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان این تاپیک صرفا فقط توی پی تی ایجاد شده بخاطر ارادتی که به این فروم و یوزرهاش داریم
قلبا خوشحال میشیم خریدار از اینجا باشه و شاهد موفقیتتون باشیم وگرنه فروختن این vod به دلال ها زیر 10 مین زمان میبره و روش فروششو میدونیم
خیلی ترس نداشته باشید از انجام کارهای بزرگ با تلاش و پشتکار همه چیز مثل یه پازل کنار هم جفت و جور میشه

javad_razvini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام. اطلاعات تکمیلی رو برای من هم ارسال بفرمایید
ممنون

perana212

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام. اطلاعات کامل ، به همراه قیمت برای من ارسال فرمایید.سپاس

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484

ehsandalir

Registered User
لایک‌ها
175
ممنون

meysamiii

Registered User
لایک‌ها
53
سلام اگر دمو داره برای نمایش دادن به شرکامون مشخصات رو بفرستین تا در موردش صحبت کنیم

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
قیمت و ادرس؟
من هنوز تو کف اون 1 میلیاردتم
ادرس و قیمت رو بی زحمت پی وی بفرستید
ممنون
سلام اگر دمو داره برای نمایش دادن به شرکامون مشخصات رو بفرستین تا در موردش صحبت کنیم
ارسال شد برای همگی دوستان

بالا