برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت پرتال با مطالب اختصاصی

yas_hfb

Registered User
لایک‌ها
42
میدانم خیلی خوب بود تو نتایج گوگل و یه مدت تو اکثر مطالب جز لینک های بالای گوگل بود. فکر میکنم دوباره با کار مرتب برمیگیرده به جایگاه قبلش.
فرزاد جان خوب بفروشی. راستی مبلغ مورد نظر خودت رو برام بفرست شاید خودم گرفتم ازت:cool:

reza.rahnama

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام قیمت پیشنهادی خودتون و همچنین میزان درآمد فعلی رو برام بفرستید

m09135300031

Registered User
لایک‌ها
51
سلام
قیمت و تعداد بازدید روزانه برای من ارسال کنید

Farzadnew

Registered User
لایک‌ها
25
سلام همانطور که گفتم من پرشین تولز رو فرصت چک کردن ندارم و لطفا به جای پ خ یا ایمیل بزنید و یا تلگرام به آیدی @iranianwebmaster پیام بدین

چند نفر پیام گذاشتن که متاسفانه بنا به عدم چک کردن به موقع کنسل شد.

سایت موجود میباشد . فقط ایمیل یا تلگرام

irantablighat

Registered User
لایک‌ها
62
سلام
اول اینکه من برخی مطالب رو بررسی کردم همه تگ سایت های دیگه داشتند منظور شما از اختصاصی بودن مطالب چیست؟
شما مطالب کپی را با ذکر منبع درج کرده اید یا نیمه اختصاصی هستند یعنی ویرایش شده اند و بازنویسی شده اند؟

Farzadnew

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
اول اینکه من برخی مطالب رو بررسی کردم همه تگ سایت های دیگه داشتند منظور شما از اختصاصی بودن مطالب چیست؟
شما مطالب کپی را با ذکر منبع درج کرده اید یا نیمه اختصاصی هستند یعنی ویرایش شده اند و بازنویسی شده اند؟

ببینید اینطور به نویسنده برنامه کاری داده شد که

1. مطالبی که مربوط به زمان خاصی هستند مثل اخبار روز و فال و از این چیزا نزاره که با گذشت 24 ساعت مطلب اسپم خواهد شد
و مطالبی گذاشته شده ( تقریبا 95 درصد ) که با گذشت حتی چند سال علاوه بر اینکه مطلب قدیمی نخواهد شد بلکه سرچ بیشتری خواهد داشت
2. نویسنده ایده خرج میکرد و بعد اینکه به یک موضوع یا مطلب میرسید , سرچ میکرد ببینه کسی این مطلب رو گذاشته یا نه اگر بود که به صورت
ادغام چند مقاله و در نهایت با نگارش خودش منتشر میکرد.

همانطور که بالا گفتم من خیلی کم چک میکنم پرشین تولز رو اگر قصد دارین جواب به موقع بدم فقط ایمیل یا تلگرام ممنون

Farzadnew

Registered User
لایک‌ها
25
سایت رو زیر 3500 نمیدم

متاسفانه بازارچه پرشین تولز سهم زیادی شون رو دلال ها گرفتن و با قیمت های نا منصفانه پیشنهاد میدن.

سایتی که بیش از 10 میلیون هزینه شده و به نتیجه رسیده با مبالغ 2500 یا 2800 و...

Farzadnew

Registered User
لایک‌ها
25
سایت رو زیر 3500 نمیدم

متاسفانه بازارچه پرشین تولز سهم زیادی شون رو دلال ها گرفتن و با قیمت های نا منصفانه پیشنهاد میدن.

سایتی که بیش از 10 میلیون هزینه شده و به نتیجه رسیده با مبالغ 2500 یا 2800 و...

بالا