برگزیده های پرشین تولز

فروش سرور سوپرمایکرو با تمام قطعات

pt.reps

Registered User
لایک‌ها
6
سلام،

سرور سوپرمایکرو با مشخصات زیر به فروش می رسد.
Motherboard
Supermicro X8DTN+-F, dual-processor, Tylersburg chipset, dual-port gigabit NIC, 6-port onboard SATA‌ controller, IPMI, up to 288 ‌‌GB RAM, UIO slot

CPU
Intel 1 (one) Xeon E5606, Westmere-EP, 2.13 GHz, Quad Core, 8 M‌B L2 cache

RAM
Kingston 8 GB (2x4) KVR ECC unbuffered DDR3 1333 (PC3 10600)

RAI‌D Adapter
Supermicro AOC-USAS2LP-H8iR, 8-port SAS2 6 Gb/s, 512 MB cache, RAID 0/1/5/6/1+0/5+0/6+0, 2x SFF-8087 breakout cables
دیگر موجود نیست.

Case
Supermicro SC745TQ-R800B

Power Supply
R800B, dual redundanct 800 W high-efficiency with PFC

Extra Drive Enclosure
3-in-2 Chieftec SNT-2131 with SATA backplane
دیگر موجود نیست.

Hard Disks
8x 3 TB Seagate Barracuda 7200.14 (ST3000DM001)
1x 2 TB Seagage Barracuda 7200.14 (ST2000DM001)
2x 2 TB Western Digital Caviar Green‌ (WD20EARS‌‌)

فروخته شد.

Operating System
N/A

وضعیت قطعات
تمام قطعات سالم و در وضعیت بهینه هستند. سرور به صورت اسمبل شده و هم اکنون در حال کار است. برای قطعات رده سرور (سوپرمایکرو)‌ برگ کنترل فنی سوپرمایکرو از زمان ساخت موجود است. برای هارددیسکها گزارش‌ SMART موجود است به پیوست. (خروجی از نرم افزار‌ smartctl)

علت فروش
دستگاه برای پروژه خریداری شده بود. پروژه با موفقیت به انجام رسید.

شرایط فروش
۱. خریدار می تواند به انتخاب خود سرور را یا با تمام هارددیسکها یا بدون آنها خریداری کند.
۲. پس از ابراز تمایل و توافق فروشنده نشانی به خریدار خواهد داد تا خریدار خود از قطعات و کارکرد آنها در محل فروشنده بازدید نماید.
۳. پرداخت یکجا صورت می گیرد.
۴. حمل به عهده خریدار.
۵. از زمان حمل توسط خریدار ۴۸ ساعت مهلت تست.

قیمت
سرور با قطمعات لیست شده همراه با هارددیسکها: ۱۵۰۰۰۰۰۰ تومان (پانزده میلیون تومان)
سرور با قطعات لیست شده بدون هارددیسکها: ۱۱۰۰۰۰۰۰ تومان (یازده میلیون تومان)
قیمت جدید
ریدکنترلر دیگر موجود نیست و هارددیسکها هم فروخته شد.
با توجه به قیمتهای داده شده توسط دوستان‌، قیمت جدید برای قطعات موجود از این قرار: ۴۰۰۰۰۰۰ تومان (چهار میلیون تومان)
فروخته شد. ختم تاپیک. با تشکر از پرشین تولز برای فراهم آوردن این فضا.

نحوه قیمت گذاری
برای قطعات سرور که در بازار کمیابند قیمت دلاری به دلار روز احتساب شده است. حاصل ضربدر ۱/۴ بابت هزینه های واردات و حمل و نگهداری.
برای هارددیسکها قیمت روز بازار حساب شده است.
در هر دو مورد پس از احتساب مبلغ از جهت کارکردگی ۲۵ درصد کاهش قیمت انجام شده است.

موارد کاربری
این سرور با مجموعه هارددیسکها بستر عالی به عنوان ذخیره داده در شرکت یا سرور رسانه ای برای مصارف خانگی/حرفه ای سنگین است. مادربرد امکان گسترش قابل توجهی دارد که می تواند آن را به ورک استیشن حرفه ای برای کد/کم یا کارهای گرافیکی تبدیل کند. کارت‌ RAID همراه قدرتمند با حافظه نهانی بزرگ است که با انتخاب آرایه مناسب می تواند سرعت خواندن و نوشتن بسیار بالا همراه با مزایای افزونگی‌ RAID را فراهم کند. در حال حاضر سرور برای ذخیره سازی مطمئن حجم بالای داده با هزینه پایین به کار رفته است و از سیستم عامل‌ FreeBSD با‌ ZFS استفاده می کند.

تصاویر و گزارش‌ SMART
به پیوست رجوع شود.

Last edited:

coopunzero

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
دوست عزیز میشه قیمت سرور رو به تفکیک قطعات بزنید؟ (البته بدون هارد)
والا ما هر جوری حساب میکنم جور در نمیاد با مبلغ 11000000 میلیون شما:)

soull

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

لایک!!! تازه گرافیک هم نداره نه؟؟:)

pt.reps

Registered User
لایک‌ها
6
سلام

سلام به شما،

قیتمهای فعلی دلاری از این قرارند:

‌Mobo: 550
CPU:‌ 240
RAM (pack): 88
RAI‌D ‌Adapter: 470
Case: 545
Extra Enclosure:‌ 55

توجه داشته باشید روی هارددیسکها نزدیک به یک میلیون علاوه بر ۲۵ درصد ذکر شده تخفیف داده ام. چون قصد اصلیم فروش مجموع سیستم با همه متعلقات است. علاوه بر این برخی از این اقلام در بازار با مقداری زحمت قابل تهیه اند: برای مثال کیس را به قیمت ۲۳۰۰۰۰۰ می توانید بخرید یا همین سی پی یو را اخیراً ۱۲۶۰۰۰۰ قیمت زده اند.

شما از جانب من مجاز هستید یک (فقط یک) قیمت مورد نظر خود را، همراه با یا بدون هارددیسکها، در همین تاپیک اعلام بفرمایید. اگر برایم اصلاً مقرون به صرفه بود به شما می فروشم.

لایک!!! تازه گرافیک هم نداره نه؟؟:)

مادربرد گرافیک رایج برای سرورها را دارد. البته مناسب ‌CAD/CAM یا کار ویدیو نیست. مشخصات این سرور برای ذخیره سازی داده و خدماتدهی به گروه همکاران طراحی شده بود. اگر مایل به خرید هستید می توانید یک (فقط یک) قیمت پیشنهاد بدهید. در غیر این صورت لطفاً قضاوت درباره کم و کیف کالای مورد فروش را به علاقمندان واگذار کنید. ممنونم.

Last edited:

coopunzero

Registered User
لایک‌ها
7
قیمتی که من دارم واسه قطعات شما(البته به تومان)

‌مادربورد: 1300000 تا 1400000 میلیون
سی پی یو : 1000000 تا 1100000 میلیون
دو عدد رم 4 گیگ: 200 تا 300 هزار تومان
رید کنترلر: 1700000 تا 1800000 میلیون
کیس سوپر میکرو : 1800000 تا 2000000 میلیون
Extra Enclosure:‌ قیمت ندارم
بالا ترین قیمت رو هم که حساب میکنیم در میاد حدود 6.5 میلیون (قیمت آکبند قطعات) بعدشم نصف این قطعات دیگه موجود نیست تو بازار
بعد شما دست دوم این رو گذاشتید 11 میلیون؟؟؟؟:blink:

pt.reps

Registered User
لایک‌ها
6
قیمتی که من دارم واسه قطعات شما(البته به تومان)

‌مادربورد: 1300000 تا 1400000 میلیون
سی پی یو : 1000000 تا 1100000 میلیون
دو عدد رم 4 گیگ: 200 تا 300 هزار تومان
رید کنترلر: 1700000 تا 1800000 میلیون
کیس سوپر میکرو : 1800000 تا 2000000 میلیون
Extra Enclosure:‌ قیمت ندارم
بالا ترین قیمت رو هم که حساب میکنیم در میاد حدود 6.5 میلیون (قیمت آکبند قطعات) بعدشم نصف این قطعات دیگه موجود نیست تو بازار
بعد شما دست دوم این رو گذاشتید 11 میلیون؟؟؟؟:blink:

از باب شوخی می گویم شاید فروشندگانی شما می شناسید خیرخواهند :) وگرنه مادربردی را که قیمت روز دلاریش ۵۵۰ دلار است کسی در ایران ۱/۳ یا ۱/۴ میلیون نمی فروشد. سی پی یو را که خدمتتان عرض کردم قیمت روزش ۱/۲۶ میلیون بود که صد هزار تومان از سقفی شما نام برده اید بالاتر است. از جهت موجودی قطعات در بازار، به جز رید کنترلر،‌ هر چند تا که خواستید از همین قطعات برایتان تهیه می کنند.

به هر جهت شما مجاز به پیشنهاد یک قیمت برای مجموع قطعات (بدون هارددیسک) هستید. اگر قصد خرید دارید پیشنهاد بدهید. هر چه مناسب می دانید پیشنهاد کنید من هم حساب و کتاب خودم را می کنم.

توجه برای دوستان
هارددیسکها به طور مجزا فروخته شد. فقط سرور باقی مانده است.

mtbirir

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

قیمت این سرور بین 5-6 میلیون هستش و من 5 میلیون می خرم
ایشالله که خوب بفروشی

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
از باب شوخی می گویم شاید فروشندگانی شما می شناسید خیرخواهند :) وگرنه مادربردی را که قیمت روز دلاریش ۵۵۰ دلار است کسی در ایران ۱/۳ یا ۱/۴ میلیون نمی فروشد. سی پی یو را که خدمتتان عرض کردم قیمت روزش ۱/۲۶ میلیون بود که صد هزار تومان از سقفی شما نام برده اید بالاتر است. از جهت موجودی قطعات در بازار، به جز رید کنترلر،‌ هر چند تا که خواستید از همین قطعات برایتان تهیه می کنند.

به هر جهت شما مجاز به پیشنهاد یک قیمت برای مجموع قطعات (بدون هارددیسک) هستید. اگر قصد خرید دارید پیشنهاد بدهید. هر چه مناسب می دانید پیشنهاد کنید من هم حساب و کتاب خودم را می کنم.

توجه برای دوستان
هارددیسکها به طور مجزا فروخته شد. فقط سرور باقی مانده است.

ایشون تخصصشون سروره یعنی قیمتی که میده به همین قیمت میاره

بعدشم مگه شما جنستو به دلار خریدی که میخای به دلار بفروشی!؟

جنسو تو ارزونی خریدی استفادتو کردی حالا میخای گرونتر هم بفروشی؟

واقعا خنده داره

pt.reps

Registered User
لایک‌ها
6
ایشون تخصصشون سروره یعنی قیمتی که میده به همین قیمت میاره

بعدشم مگه شما جنستو به دلار خریدی که میخای به دلار بفروشی!؟

جنسو تو ارزونی خریدی استفادتو کردی حالا میخای گرونتر هم بفروشی؟

واقعا خنده داره

دوست من، به جای تندی همان کاری را انجام بدهید که جناب ‌mtbirir انجام دادند. چنانچه خریدارید و فکر می کنید قیمت دیگری مناسب است پیشنهاد کنید. شاید با هم کنار آمدیم.

mehranphp

Registered User
لایک‌ها
24
سلام دوست من
مبلغی که برای سرور گذاشتید بالا نیست ؟!
من برای یک مجموعه قصد خرید سرور دارم ولی الان ml350g8 مبلغ 11 میلیون قیمت دارم.کیفیت و امکانات این سرور در مقابل سرور شما همانطور که خودتون تخصص دارید زمین تا اسمان است.
مبلغ در صورت امکان پایین بیارید تا بتونیم با هم معامله کنیم.

shaapeyna

Registered User
لایک‌ها
188
دوست من، به جای تندی همان کاری را انجام بدهید که جناب ‌mtbirir انجام دادند. چنانچه خریدارید و فکر می کنید قیمت دیگری مناسب است پیشنهاد کنید. شاید با هم کنار آمدیم.
من از قطعات شما قیمت ندارم و نمیدونم چی به چیه اما به فرض میگیریم که یه نفر جنسی رو گرون بده چارش یا چونه زدنه که فروشنده راضی به معامله بشه یا ام اینکه ازش خرید نکنیم . اینکه یه سریا میریزن و تخریب می کنن هااااای چه خبره و جنجال راه میندازن اصلا رفتار خوبی نیست

pt.reps

Registered User
لایک‌ها
6
خدمت دوستان عرض می شود جعبه و متعلقات کلیه قطعات موجود و تمیز است.

بالا...

خدمت دوستان عرض می شود جعبه و متعلقات کلیه قطعات موجود و تمیز است.

بالا...

اگر پیشنهاد قیمت دیگری دارید در همین تاپیک یا پیام خصوصی مطرح کنید. جای تخفیف قابل توجه دارد.

بالا.

Last edited:

pt.reps

Registered User
لایک‌ها
6
باز هم بالا برود. (تشکر از ‌Driv3r)

بالا