برگزیده های پرشین تولز

>>>>>> فروش سینماخانگی 5.1 سامسونگ مدل d355 در حد اک <<<<<<

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
سلام دوست عزیز قیمت نو این سینما 530که بیشتر نست در ضمن زیاد بزرگش نکن 330واته ارزونتر راه بیا تا منو داش صفا برش داریم یه چیز دیگه تو اینو پارسال نو گرفتی زیر 500الان وه دست روم میخوای برات سود کنه
:D:D.....اولا من اینو تو گرونیا گرفتم..دوما چه ربطی داره...اگه الان هرکس بخواد جنسی که چند سال پیش گرفته قیمتشو بر مبنای همون قدیم حساب کنه که تو همین فروم جنسا بیشترشون صدتومنو دویست تومن میشه!! طرف مگه مخش تاب بر داشته..جنسو قیمت قدیم بده بعد حالا مثلا بخواد همونو نو بر داره چندبرابر روش بزاره... شما این حرفو حداقل به کسی بزن که سینمای 5 سال پیش رو الان داره هم قیمت جدیدا میده نه سری d سامسونگ رو...عزیزم سینما خانگی اسمش باهاشه...از سال 2010 به بعد زیر 1000 وات کیفیتا یکیه..فقط بلندی صدا فرق میکنه...چیزی بخوای که برای موزیک بترکونه باید بالای یکونیم هزینه کنی... همچین میگی 330 وات!!! پیشنهاد میکنم شما برو یکی از فروشگاهای سامسونگ که چندتا سینما واسه تست صدا داشته باشه..زیاد به وات حساس نباش..اون سینماهای سونیه که هر واتش تاثیر داره تو صدا..بیا من برات مارشال چندهزار واتی میارم اینم میزارم ببین با کدوم بیشتر حال میکنی..
میشه بگی کجا 530 میفروشن؟ البته غیراز جنسای بانه ای..
به نظرمن یه ضبط کاست خور بگیر..که بچه ها همیج جا چیزای خوبی دارن که اتفاقا دست دوم از همین جا پخش میشه..بعد دل و رودشو در بیار و تقسیم کن..یاصبر کن همین زودیا سامسونگ قیمت محصولات سینماخانگیشو میده..و قیمتای جدید مشخص میشه...
فقط یه لطفی کن همون فروشگاهی که این قیمت میده رو معرفی کن چون داره قیمت قدیم میده..شاید چیزایی که من میخوامو داشته باشه..بعدشم همینی که هست...
بعدشم من تو همین 500 تومنم دودلم..

دی جی علی

Registered User
لایک‌ها
44
:D:D.....اولا من اینو تو گرونیا گرفتم..دوما چه ربطی داره...اگه الان هرکس بخواد جنسی که چند سال پیش گرفته قیمتشو بر مبنای همون قدیم حساب کنه که تو همین فروم جنسا بیشترشون صدتومنو دویست تومن میشه!! طرف مگه مخش تاب بر داشته..جنسو قیمت قدیم بده بعد حالا مثلا بخواد همونو نو بر داره چندبرابر روش بزاره... شما این حرفو حداقل به کسی بزن که سینمای 5 سال پیش رو الان داره هم قیمت جدیدا میده نه سری d سامسونگ رو...عزیزم سینما خانگی اسمش باهاشه...از سال 2010 به بعد زیر 1000 وات کیفیتا یکیه..فقط بلندی صدا فرق میکنه...چیزی بخوای که برای موزیک بترکونه باید بالای یکونیم هزینه کنی... همچین میگی 330 وات!!! پیشنهاد میکنم شما برو یکی از فروشگاهای سامسونگ که چندتا سینما واسه تست صدا داشته باشه..زیاد به وات حساس نباش..اون سینماهای سونیه که هر واتش تاثیر داره تو صدا..بیا من برات مارشال چندهزار واتی میارم اینم میزارم ببین با کدوم بیشتر حال میکنی..
میشه بگی کجا 530 میفروشن؟ البته غیراز جنسای بانه ای..
به نظرمن یه ضبط کاست خور بگیر..که بچه ها همیج جا چیزای خوبی دارن که اتفاقا دست دوم از همین جا پخش میشه..بعد دل و رودشو در بیار و تقسیم کن..یاصبر کن همین زودیا سامسونگ قیمت محصولات سینماخانگیشو میده..و قیمتای جدید مشخص میشه...
فقط یه لطفی کن همون فروشگاهی که این قیمت میده رو معرفی کن چون داره قیمت قدیم میده..شاید چیزایی که من میخوامو داشته باشه..بعدشم همینی که هست...
بعدشم من تو همین 500 تومنم دودلم..
ببین دوست عزیز ربطش اینه که جنس تو دست دومه وخودت هم میگی سری دی هست الان سری اف پس چی مال حداقل دوسال قبله .بعدش ملرشال واتش پی ام پی هستش ولی برند های معروفداتشون ار ام اس میباشد . زنگ زدم قیمت بگیرم متاسفانه این مدلو تمام کرده بودن ولی1000وات داشت 820 هزارتومن بری امین حضور وجمهوری با قیمت500وخورده ای گیر میاری حتما یه سر برو فروشگاه سیب نمایندگی سامسوتکه قیمتاش عمده ایی وارزون خودم دوتا تی وی ازش گرفتم 700هزار زیر قیمت نمایندگی

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
مگه تلویزیونه که! سری اف که ماله تلویزیونای جدید سامسونگه...هنوزکه سینما سری اف نیومده...والا تا جایی که من میدونم جدیدتراز سری e نیومده... از من میشنوی تا قیمتای جدید سامسونگ نیومده همون 820 تومنی مفته بگیرش..همونم تک و توک گیر میاد..
تلویزیون 700 تومن زیر قیمت نمایندگی!!!!o_O...خوب یه سینماهم از اونجا بردار...لابد سینمایی که به قول خودت جمهوری 500 تومنه اونجا 300 تومنه...اقا دمت گرم واسه مام سفارش بده..... شما مطمئنی خیابون جمهوری بانه رو اشتباه نگرفتی؟:D

farzadiii

Registered User
لایک‌ها
117
دوستان کلا سینما خانگی کم شده هم سونی و هم سامسونگ
سونی که دیگه نگو سینما هاش از 1500 شروع میشه قیمتاش البته دیگه نیست تو بازار
من شانس اوردم یک سینما سونی گرفتم
ولی خداییش سینما های سونی می ترکونند و عروسی راه می اندازند
واقعا ارزش داره
قبلا سینما سامسونگ d555 داشتم 1000 وات ولی باید بگم صداش نصف سینما سونی بود که الان دارم
البته قیمت سینما سونی که گرفتم دو برابر سامسونگ هست
سامسونگ 900 قیمتش بود
سونی 1500

دی جی علی

Registered User
لایک‌ها
44
دوستان کلا سینما خانگی کم شده هم سونی و هم سامسونگ
سونی که دیگه نگو سینما هاش از 1500 شروع میشه قیمتاش البته دیگه نیست تو بازار
من شانس اوردم یک سینما سونی گرفتم
ولی خداییش سینما های سونی می ترکونند و عروسی راه می اندازند
واقعا ارزش داره
قبلا سینما سامسونگ d555 داشتم 1000 وات ولی باید بگم صداش نصف سینما سونی بود که الان دارم
البته قیمت سینما سونی که گرفتم دو برابر سامسونگ هست
سامسونگ 900 قیمتش بود
سونی 1500
ممنون به این دوست ما بگو با یه سینما 300وات خودشو میگیره به نظرمن اول سونی بعد ال جی بعد سامسونگ هرکی گرفته سامسونگ ازش راضی نبوده

دی جی علی

Registered User
لایک‌ها
44
مگه تلویزیونه که! سری اف که ماله تلویزیونای جدید سامسونگه...هنوزکه سینما سری اف نیومده...والا تا جایی که من میدونم جدیدتراز سری e نیومده... از من میشنوی تا قیمتای جدید سامسونگ نیومده همون 820 تومنی مفته بگیرش..همونم تک و توک گیر میاد..
تلویزیون 700 تومن زیر قیمت نمایندگی!!!!o_O...خوب یه سینماهم از اونجا بردار...لابد سینمایی که به قول خودت جمهوری 500 تومنه اونجا 300 تومنه...اقا دمت گرم واسه مام سفارش بده..... شما مطمئنی خیابون جمهوری بانه رو اشتباه نگرفتی؟:D
دوست عزیز من خودم بچه کردم بانه رو رو با جمهوری اشتباه نگرفتم 2من که گفتم سینما خانکی نیاز ندارم فقط دی وی دی سنترشو میخواستم با یه سابوفر وچندتا بلندگو ضبط سامسونگ داشتم میخواستم وصل کنم سینما خانگی دارم بلو ری هم دارم گلم رفتی جنهوری بپرسی پاساژ مهدوی فکرکنم یا قاءم فروشگاه سیب بهت نشون میدن ازون جا قیمت گرفتی میفهمی چیه

farzadiii

Registered User
لایک‌ها
117
من سینما خانگی دو مدل سامسونگ داشتم و یک مدل آل جی داشتم
ولی همه را فروختم و دو تا سینما سونی گرفتم یکی برای سالن و یکی برای اتاقم
من که صدای سونی و سامسونگ و ال جی را مقایسه کردم باید بگم سامسونگ و ال جی تقریبا صداشون در حد هم هست
ولی سونی دو یا سه برابر صداش قوی تر و بیس بیشتری داره نسبت به سامسونگ و ال جی
این مدل سامسونگ 300 وات تا 1 سال پیش 600 بود قیمتش
اگر اشتباه نکنم
حالا هم اگر دوباره بیاد تو بازار بیشتر از600. نیست قیمتش چون 300 وات هست
و 1000 وات هم از 850 . شروع میشه سامسونگ.
قیمت این سینما به نظر من 400 تا 450 هست کارکردش

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
خداروشکر...ایشاا... درست میشه..

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
31531000090744318901.gif

کسی نبود؟

farzadiii

Registered User
لایک‌ها
117
داداش من را ببخش قصد دخالت نداشتم
فقط خواستم اون دوستمون را راهنمایی کنم
انشالله موفق باشید

nimaaska

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
80
داداش قیمت اخر اخرشو پخ کن

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
داداش من را ببخش قصد دخالت نداشتم
فقط خواستم اون دوستمون را راهنمایی کنم
انشالله موفق باشید
نه حاجی این چه حرفیه...مشکل این جاست پی تی داره پر میشه از بچه های تازه به بلوغ رسیده.. طرف تایپ کردنو بلد نیست و دوتا بلنگوی پیکان باباشو برداشته و میخواد بزنه به سینما...اخرش منکه نفهمیدم چی میخواد!.. به پلیر میگه دی وی دی سنتر...بنده خدا شایدم بلندگوی سنترشو میخواست! چه میدونم....
حاجی سونی که معلومه حرفه اولو تو صدا میزنه....ولی تو شهر ما الان خیلی وقته قعطی سینماست...سونی رو هم که کم میارن..میگن به خاطر قیمتش فروش نداره.. تا حالا کیفیت سینمای سونی رو نشنیدم... ولی ضبطای ژاپنیه بدون کارتن که دوستان برای فروش گذاشتن واقعا صدای محشری داره..اینارو از لب مرز زابل یه مدت میاوردن..ولی اونام باز مشکلای خودشو داره..
داداش قیمت اخر اخرشو پخ کن
سلام..
قیمت اخره دوست عزیز.. حالا یه ده..پونزده تومنی هم کم میکنم..
این سینما با اکبندش فرقی نداره..اگه با پلیرش بیشتراز 3یا4 تا دی وی دی نگاه کرده باشم پولش خرج دوا و درمونم بشه... اینو گفتم که همش تو سر این 330 واتی مادرمرده نزنن..واسه بلندگوهاشم صداش همیشه رو 11..12 بوده...چون هم حوصله سردردو ندارم همم بیشتر کنم همسایه های خوبی دوروبر نیست..(حالا منظورم این نیست با 330 وات همسایه ها از دو کوچه اونورتر میریزن بیرون)
فروش رفت که رفت..نرفتم که ارتقارو میزارم واسه یه وقت مناسب..

safa66

Registered User
لایک‌ها
61
همشهري ما ميخواستيم ولي هرجور فك ميكنم ميبينم شما باشرايط من احتمالا كنار نياييد

Sent from my iPhone using Tapatalk

Registered User
لایک‌ها
49
نه حاجی این چه حرفیه...مشکل این جاست پی تی داره پر میشه از بچه های تازه به بلوغ رسیده.. طرف تایپ کردنو بلد نیست و دوتا بلنگوی پیکان باباشو برداشته و میخواد بزنه به سینما...اخرش منکه نفهمیدم چی میخواد!.. به پلیر میگه دی وی دی سنتر...بنده خدا شایدم بلندگوی سنترشو میخواست! چه میدونم....
حاجی سونی که معلومه حرفه اولو تو صدا میزنه....ولی تو شهر ما الان خیلی وقته قعطی سینماست.....

دوست عزيز احتمالا بنده كه با 10 سال سابقه عضويت بنظرتون تازه بالغ شده نباشم اما بهتره با نظرات مخالف نظر و سليقه خودمون هم با متانت برخورد كنيم شايد اون دوستمون يه اشتباه تايپي داشته كه ممكنه برا هر كسي پيش بياد دقيقا مثل خودتون كه قحطي رو قعطي تايپ كرديد كه هيچ معنيي نميده

شرمنده كه اينو اينجا عنوان كردم;)

ايشالله شما هم به قيمت معقول سيستمتونو بفروشيد و ارتقا موفقي هم داشته باشيد

farzadiii

Registered User
لایک‌ها
117
حاجی سونی که معلومه حرفه اولو تو صدا میزنه....ولی تو شهر ما الان خیلی وقته قعطی سینماست...سونی رو هم که کم میارن..میگن به خاطر قیمتش فروش نداره.. تا حالا کیفیت سینمای سونی رو نشنیدم... ولی ضبطای ژاپنیه بدون کارتن که دوستان برای فروش گذاشتن واقعا صدای محشری داره..اینارو از لب مرز زابل یه مدت میاوردن..ولی اونام باز مشکلای خودشو داره..{QUOTE="esmigel, post: 9363398, member: 54417"]

والا در شهر ما اهواز هم خیلی سینما خانگی کم شده مخصوصا سونی
ولی ال جی فراوان هست
سینما های سونی را باید از نزدیک صداشون را بشنوی کلا نظرت راجبه سینما عوض میشه
واقعا این گرانی سینما های سونی بی حکمت نیست
کیفیت 2 برابر بقیه مارک ها
حجم صدای خرکی 4 برابر باقی سینما ها
بیس 2 برابر باقی مارک ها
اصلا یک لذتی داره با سینما سونی اهنگ گوش دادن که نگو و نپرس

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
دوست عزيز احتمالا بنده كه با 10 سال سابقه عضويت بنظرتون تازه بالغ شده نباشم اما بهتره با نظرات مخالف نظر و سليقه خودمون هم با متانت برخورد كنيم شايد اون دوستمون يه اشتباه تايپي داشته كه ممكنه برا هر كسي پيش بياد دقيقا مثل خودتون كه قحطي رو قعطي تايپ كرديد كه هيچ معنيي نميده

شرمنده كه اينو اينجا عنوان كردم;)

ايشالله شما هم به قيمت معقول سيستمتونو بفروشيد و ارتقا موفقي هم داشته باشيد
ممنون...
منظور من کلا چیز دیگه ای بود..شما پستائیکه از همین کاربر رو حذف کرده بودم رو اصلا دیده بودین!:angrybirds9:

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
ولی ال جی فراوان هست
سینما های سونی را باید از نزدیک صداشون را بشنوی کلا نظرت راجبه سینما عوض میشه
واقعا این گرانی سینما های سونی بی حکمت نیست
کیفیت 2 برابر بقیه مارک ها
حجم صدای خرکی 4 برابر باقی سینما ها
بیس 2 برابر باقی مارک ها
اصلا یک لذتی داره با سینما سونی اهنگ گوش دادن که نگو و نپرس[/QUOTE]

لینکایی که گذاشته بودی رو دیدم...:android30:..راستشو بخوای با 1800 که داده بودی از سونی ناامید شدم ... البته بازم میگم سلیقه ها متفاوته...کیفیت سیتما باید طبیعی باشه...سونی واسه سینماهاش بیشتر رو موزیک کار میکنه.. واسه همین ساب ووفراش اینقدر بزرگه..و میکوبونه...شایدم تا از نزدیک نبینه و گوش نکنه ادم متوجه نشه... راستی کیفیت تلویزیون سونیت محشر بود..w804بود؟
واسه فیلم نگاه کردن..(موزیک و گوم و گوم ی که را انداخته بودی نه!:android30:)...واسه فیلم دیدن..پاناسونیک یا سونی یا سامسونگ ..کدوم رو قبول داری؟
قععععععطی سینما شده واقعا!!!:android25:

farzadiii

Registered User
لایک‌ها
117
تلویزیون اره w804 سونی بود واقعا عالی هست کیفیت تصویرش محشره باید از نزدیک ببینی
سامسونگ و ال جی به پا سونی نمی رسند
البته اینم بگم که برای سونی باید پول بیشتری بدی ولی ارزش داره و کیفیت ال ای دی های سونی دو برابر سامسونگ و بقیه مارک ها هست
در ضمن ال جی و سامسونگ و سونی هر سه با گارانتی هاشون بسته بندی ایران هستند
من بدون گارانتی گرفتم اصل مالزی
کیفیت تصویر سونی خیلی بالاست و رنگا را زنده نشون میده و پر رنگ
خودم قبل از سونی ال ای دی سامسونگ داشتم ولی از کیفیت تصویرش راضی نبودم و کم رنگ و رنگا ها سرد بود در سامسونگ
و شفافیتش کمتر بود
سینما خانگی هم که بهت گفتم بهتر از سونی نیست
صداش محشر هست و بیس نرم و عمیقی داره سینما هاش و صدای کریستالی و شفاف با حجم صدای وحشتناک
تو ویدو ها به هیچ عنوان صدا خوب ضبط نشد هر کاری کردم با 3 تا دوربین فیلم گرفتم ولی خوب نشد از بس قدرت سینما های سونی زیاد هست
باید با گوش شنیده بشه تا بفهمی

GOLAM-021

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
بااحترام ،بنده فقط نظرم رو در مورد سينما خانگي عرض ميكنم، نظر دوستان درمورد سينما خانگي هم قابل احترام.
شركتهاي توليد كننده سينما خانگي برندهاي چون سوني ، سامسونگ ،ال جي و...مخصوصا برند سوني كه توليد رو كاهش دادند.
كم شدن سينما خانگي به اين معنا نيست كه سيستم خوبي بوده و حالا ديگه توليد نميشه،درست برعكس اين موضوع است
ديگه مثل گذشته سينما خانگي طرفداري نداره ،كسي خيلي دوست نداره با خريد سينما خانگي با كلي اسپيكر رو به رو بشه و براي جادادن اسپيكرها در منزل هم برايش مشكلاتي به وجود بياره .
دليل ديگري كه باعث شده خريدار سينما خانگي كم بشود اينكه كساي كه يكم از صدا سر رشته دارند ميدانند كه سينما خانگي به هيچ وجع نمي تواند جاي سيستم استريو را بگيرد. موسيقي گوش دادن با سينما خانگي بخاطر 5.1 بودنش ( پنج باندي ) صدا بصورت يكنواخت است يعني شما اصلا استريو بودن و تفكيك صدار رو حس نمي كنيد به همين دليل هيچ لذتي از موسيقي گوش دادن نمي بريد، موسيقي ها با سيستم استريو ضبط ميشن اما سيستم سينما خانگي پنج باندي است.
سينما خانگي فقط براي تماشاي فيلم خوب است اما به شرط اينكه فيلمي كه تماشا مي كنيد 5.1 ( پنج باندي ) باشد كه معمولا پنج باندي نيستند...

اين نظر بنده بود در مورد سينما خانگي ،بااحترام به تمام دوستان

بالا