برگزیده های پرشین تولز

فروش شهرستان هم داریم تبلتWINTOUCH وینتاچ پیرگاردین PIERRE CARDIN کیف کیبردارقیمتی مناسب و مهلت تست

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
دوستان موجودی برای ارسال شنبه صبح یا تحویل تهران در جمعه و شنبه
دو عدد 74 سیمکارت خور قیمت 325
یکی پیرگاردین سفید دودوربین بدون سیم 238
بیتش خلبانی 8 تومن روگوشی
هدفون بیتش طرح فراری خلبانی روگوشی 9 تومن
مموری میکروکلاس ده 16 گیگ سیلیکون پاور گارانتی متین پک دار و شبنم دار
55 تومن یک عدد
مموری کلاس 4 8 گیگ 20 تومن یک عدد
مموری کلاس 4 4 گیگ ترنسند 17 تومن یک عدد
کابل مینی اچ دی ام آی به اچ دی ام ای در دو کیفیت مناسب تمامی تبلت های چینی و اصلی با پورت مینی اچ دی ام ای
بهترین جنس های بازار
تعداد 10 تا
قیمت 12 تومن و 13 تومن(وکیوم دار)

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
دوستان موجودی برای ارسال شنبه صبح یا تحویل تهران در جمعه و شنبه
دو عدد 74 سیمکارت خور قیمت 335
یکی پیرگاردین سفید دودوربین بدون سیم 240
بیتش خلبانی 8 تومن روگوشی
هدفون بیتش طرح فراری خلبانی روگوشی 9 تومن
مموری میکروکلاس ده 16 گیگ سیلیکون پاور گارانتی متین پک دار و شبنم دار
55 تومن یک عدد
مموری کلاس 4 8 گیگ 20 تومن یک عدد
مموری کلاس 4 4 گیگ ترنسند 17 تومن یک عدد
کابل مینی اچ دی ام آی به اچ دی ام ای در دو کیفیت مناسب تمامی تبلت های چینی و اصلی با پورت مینی اچ دی ام ای
بهترین جنس های بازار
تعداد 10 تا
قیمت 12 تومن و 13 تومن(وکیوم دار) دوستان اینها سیم هست 1.5 متری و نه تبدیل و نه از جنس لاستکی بی کیفیت 1 متری اینها از این سیم بافته شده ها هستن ابریشمی و سرطلایی

دوستان قیمت ها الان این شد

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
برو بالا ببینم
دوستان کیف کیبردی کم شد قیمت رفت بالا
الان در واقع مایه به مایه دارم میدم کیف ها رو
سفارش دوستان هم ارسال شد این هم کد پیگیری
21229000911142439483

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
درمورد پیرگاردین و وین تاچ
پیرگاردین فریمویرش نیست الان با کابل یو اس بی شارژ نمیکنه تنظیمات دقیق مخصوصا برای ارتباط با اینترنت توسط مبدل شبکه به یو اس بی و اینکه بتونین اینترنت گوشی رو بدین به تبلت رو نداره و از این لحاظ ها وین تاچ بهتره خوب قدیمیتر هم هست
پیرگاردین جعبه شکیل تر و خودش هم قدری قشنگ تر هست قدرتش یه کم بیشتر هست و نسل سی پی یوش جدیدتر و کم مصرف تر هست و برای همین در مقایسه با وین تاچ
شارژ بیشتری نگه میداره با تست من کم کم یه ساعت بیشتر شارژ نگه میداره در مدل دودوربین
اندرویدش جدیدتر هست جلی بین در برابر ایس سندویچ بهخاطر همین رونتر هست اثر کره ای !
پورت اچ دی ام ای داره با تبصره البته تصویر فقط رو تی وی هست و برای استفاده باید موس رو بزنی به تبلت و در بعد بالاتر یه دانگل وایرلس موس و کیبرد وایرلس بزنی و حالشو ببری
خوبی وینن تاچ کیو 73 اینه که وقتی میزنی تی وی هم رو تی وی تصویر داری هم رو تبلت

اون اثر موجی هم در همه تبلت ها تک و توک هست از پشت فشار بدی جلوش یه ذره کوچیک موج ور میداره چه در وین تاچ چه در پیر و کاملا شانسی هست

مونده بود رزولویشن بالای سیم کمارت خور پیر در برابر وین تاچ کیو 73 که اونم انگار مثل هم شدن و بار جدید 73 بعضا 1024در 600 شده
و میشه گفت در مدل سیمکارتخور خیلی شبیه هم هستن و تفاوت آنچنانی ندارن مگر اندروید جدیدتر و سی پی یو جدیدتر

الان یه فرق دیگه پیر و وین تاچ هم یافتم
در مدل دودوربین غیر سیم خور
دوربین پیر سه دهم هست دوربین وینتاچ 2 مگا پیکسل و دوربین وینتاچ بهتر هست درعکسبرداری
ولی در فیلمبرداری هر دو 640 در 480 با فرمت ام پی فور ظبط میکنن و بیت ریت پیر بالاتر هست در فیلمبرداری
و جالبیش اینه که در پیر فیلمبرداری جلو و عقی بیت ریتشون خیلی فرق میکنه با اینکه دوربینشون مثل هم هست و این حساب شده هست چون باید برای چت تصویری با وایرلس که پهنای محدودی داره بیت ریت پایین تر باشه

Last edited:

sampler

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
نظرتون درباره کیو 79 چیه ؟
از 75 بهتره ؟
چه رنگشو دارین ؟

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
79 هم فرقش با 75 در دوربین بودنش و طراحی جدیدترش هست سخت افزاری یکین رنگش هم قبلا فقط سفید بود الان سیاه هم هست
یه چیز هم بگم برای وینتاچ و واردکننده فرق چندانی دربازه 8 گیگ و 4 گیگ نیست بسته به موجود بودن جنس داره تا کارشون نخوابه بعضی وقتها شده مجبوری بدون اینکه درخواست 8 گیگ داشته باشن 8 گیگ هم زدن بدون اختلاف قیمت درفروش ولی توبازار تا 10 20 تومن اختلاف دارن بین 4 و 8 گیگ
الان دیدم تو وینتاچ ها (کیو 74 رو الان دیدم)بک آپش در تنظیمات یه گزینه هست به نام وارد شدن به ریکاوری بعد از ری استارت که خوب خودش یه حرکت مثبتی هست
احتیاج به نصب برنامه نیست من که سر درنمیارم ولی انگار میشه رفت تو ریکاوری و تنظیمات دستگاه رو تنظیم کرد مثلا کالیبر باتری و ......

Last edited:

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سلام دادا بین پیرکاردین سیم کارت خور و وینتاچ کیو73 سیم کارت خور کدومو پیشنهاد میدی ؟؟؟؟ چرا ؟؟؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,568
درمورد پیرگاردین و وین تاچ
پیرگاردین فریمویرش نیست الان با کابل یو اس بی شارژ نمیکنه تنظیمات دقیق مخصوصا برای ارتباط با اینترنت توسط مبدل شبکه به یو اس بی و اینکه بتونین اینترنت گوشی رو بدین به تبلت رو نداره و از این لحاظ ها وین تاچ بهتره خوب قدیمیتر هم هست
پیرگاردین جعبه شکیل تر و خودش هم قدری قشنگ تر هست قدرتش یه کم بیشتر هست و نسل سی پی یوش جدیدتر و کم مصرف تر هست و برای همین در مقایسه با وین تاچ
شارژ بیشتری نگه میداره با تست من کم کم یه ساعت بیشتر شارژ نگه میداره در مدل دودوربین
اندرویدش جدیدتر هست جلی بین در برابر ایس سندویچ بهخاطر همین رونتر هست اثر کره ای !
پورت اچ دی ام ای داره با تبصره البته تصویر فقط رو تی وی هست و برای استفاده باید موس رو بزنی به تبلت و در بعد بالاتر یه دانگل وایرلس موس و کیبرد وایرلس بزنی و حالشو ببری
خوبی وینن تاچ کیو 73 اینه که وقتی میزنی تی وی هم رو تی وی تصویر داری هم رو تبلت

اون اثر موجی هم در همه تبلت ها تک و توک هست از پشت فشار بدی جلوش یه ذره کوچیک موج ور میداره چه در وین تاچ چه در پیر و کاملا شانسی هست

مونده بود رزولویشن بالای سیم کمارت خور پیر در برابر وین تاچ کیو 73 که اونم انگار مثل هم شدن و بار جدید 73 بعضا 1024در 600 شده
و میشه گفت در مدل سیمکارتخور خیلی شبیه هم هستن و تفاوت آنچنانی ندارن مگر اندروید جدیدتر و سی پی یو جدیدتر

الان یه فرق دیگه پیر و وین تاچ هم یافتم
در مدل دودوربین غیر سیم خور
دوربین پیر سه دهم هست دوربین وینتاچ 2 مگا پیکسل و دوربین وینتاچ بهتر هست درعکسبرداری
ولی در فیلمبرداری هر دو 640 در 480 با فرمت ام پی فور ظبط میکنن و بیت ریت پیر بالاتر هست در فیلمبرداری
و جالبیش اینه که در پیر فیلمبرداری جلو و عقی بیت ریتشون خیلی فرق میکنه با اینکه دوربینشون مثل هم هست و این حساب شده هست چون باید برای چت تصویری با وایرلس که پهنای محدودی داره بیت ریت پایین تر باشه

یه پیر کاردین داشتم به خاطر همین نبودن فیرمور و درایور و معلوم نبودن وصل شدن به Lan فروختمش

رم 1 گیگ و رزولوشن 1024*600 وینتاچ q73 8gb حقیقت داره؟

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
رم یگ گیگ رو اولین بار از شما میشنوم !
اون رزولیشن بالا رو آره بعضی ها دارن ولی نه لزوما همه شون و شما فکر میکنی خوبه!اما اگه دنبال بازی باشی میبینی که رزولیشن 800 در 400 بهترین استاندار هست برای بازی هم فایل بازی برای این رزولیشن زیاد هست هم اینکه چون رزولیشن پایین هست بازی بهتر اجرا میشه مخصوصا در این رنج قیمت که سخت افزار قوی ندارن و ثانیا 800 در 400 یعنی جواد بازیسازها و تقریبا همه برنامه ها اول برای این رزولیشن میاد چون فکر کنم بالای 70 درصد دیوایسها الان 800 در 400 هستن
اون لن هم من اشتباه میکردم پیرگاردین هم انگار میتونه با مبدل یو اس بی به لن کار کنه
اون خاصیت تبدیل وایرلس لن به اکسس پوینت و هات اسپات هم در یه قسمت دیگه از تنظیماتش پیدا کردم و احتیاج به برنمه اضاتفه نداره پیرگاردین

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,568
رم یگ گیگ رو اولین بار از شما میشنوم !
اون رزولیشن بالا رو آره بعضی ها دارن ولی نه لزوما همه شون و شما فکر میکنی خوبه!اما اگه دنبال بازی باشی میبینی که رزولیشن 800 در 400 بهترین استاندار هست برای بازی هم فایل بازی برای این رزولیشن زیاد هست هم اینکه چون رزولیشن پایین هست بازی بهتر اجرا میشه مخصوصا در این رنج قیمت که سخت افزار قوی ندارن و ثانیا 800 در 400 یعنی جواد بازیسازها و تقریبا همه برنامه ها اول برای این رزولیشن میاد چون فکر کنم بالای 70 درصد دیوایسها الان 800 در 400 هستن
اون لن هم من اشتباه میکردم پیرگاردین هم انگار میتونه با مبدل یو اس بی به لن کار کنه
اون خاصیت تبدیل وایرلس لن به اکسس پوینت و هات اسپات هم در یه قسمت دیگه از تنظیماتش پیدا کردم و احتیاج به برنمه اضاتفه نداره پیرگاردین

منم رم 1 گیگ رو تو یه سایت دیدم، تو پست قبل هم نوشتم اما بی جواب موند

یو اس بی به لن یکی دو جا سوال کردم، بی جواب موند واسه همین تبدیلش رو نگرفتم

واسه کار کردن با تبلت (نه بازی) رزولوشن بالاتر باشه بهتره، رزولوشن 800*480 متنها رو با جزئیات نشون نمیداد

یه برنامه واسه نوکیا بود که اینترنت گوشی رو بوسیله وای فای با بقیه دستگاه ها شیر میکرد ، با پبر کاردین نتوستم بهش وصل بشم، شناسائیش نکرد

یه بدی دیگه پیر کاردین روت نشدن و شناسایی نشدن توسط ویندوز بود، با درایور usb اندروید وینتاچ نصب میشد، اما پیر کاردین نه

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
روت که یکی دونفر تونستن پیر رو بکنن
درایورش هم باید باشه همینها که روت کردن حتما قبلش گوشی و تبلت اندرویدی داشتن و قبلش درایورش نصب شده
میتونین از اونها که روت کردن بخواین از داریورش براتون بک آپ بگیرن توسط نرم افزارهای مخصوص و براتون بفرستن
اون نوکیارو نفهمیدم شما اینترنت کدوم رو میخواستین بندازین رو اون یکی
در هرصورت رم یک گیگ الان نیست اون سایت هم بده ببینم چی میگه
شما سایت خودش رو ول کردین رفتین سراغ یه سایت دست هزارم اینرتنتی
73 ها رو خیلی راحت میشه فهمید نسل دوم هستن یا سوم (رایتل ساپورت)
یا چقدر رام و رم دارن
گوشه خود دستگاه دو تا برچسب داره یکی آبی که روش زده 2G و یعنی نسل دوم هست
یکی هم که نقره ای هست و توش زده یا 4/512 یا 8/512 که منظور رم و رامش هست(بعضی هاشون زده 2/512 که همون منظورش 4 گیگ هست)
چون 2 گیگ بیشتر فضای خالی ندارن(1.8 گیگ) 4 گیگ ها و 8 گیگ ها هم حدودی 6 گیگ(5.8) گیگ فضای خالی دارن

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,568
روت که یکی دونفر تونستن پیر رو بکنن
درایورش هم باید باشه همینها که روت کردن حتما قبلش گوشی و تبلت اندرویدی داشتن و قبلش درایورش نصب شده
میتونین از اونها که روت کردن بخواین از داریورش براتون بک آپ بگیرن توسط نرم افزارهای مخصوص و براتون بفرستن
منم با یه برنامه تونستم روت کنم (مثلاً) برنامه super su روی تبلت هم نصب شد، اما نرم افزارهایی که احتیاج به روت بودن داشتن، اجرا نمیشدن میگفتن دسترسی سوپر یوزر ندارن، موقع اجرا دسترسی بهشون داده بودم

اون نوکیارو نفهمیدم شما اینترنت کدوم رو میخواستین بندازین رو اون یکی
اون نوکیا منظورم برنامه JoikuSpot Light بود که گوشی رو به وای فای هات اسپات تبدیل میکنه، روی گوشی نصب کردم، میخواستم اینترنت گوشی رو بوسیله وای فای بندازم رو تبلت، تبلت قادر به شناسائیش نبود

73 ها رو خیلی راحت میشه فهمید نسل دوم هستن یا سوم (رایتل ساپورت)
یا چقدر رام و رم دارن
گوشه خود دستگاه دو تا برچسب داره یکی آبی که روش زده 2G و یعنی نسل دوم هست
یکی هم که نقره ای هست و توش زده یا 4/512 یا 8/512 که منظور رم و رامش هست(بعضی هاشون زده 2/512 که همون منظورش 4 گیگ هست)
چون 2 گیگ بیشتر فضای خالی ندارن(1.8 گیگ) 4 گیگ ها و 8 گیگ ها هم حدودی 6 گیگ(5.8) گیگ فضای خالی دارن
2g منظورش 2 گیگ هست، 4g هم 4 گیگ
اون 4/512 درست هست
در هرصورت رم یک گیگ الان نیست اون سایت هم بده ببینم چی میگه
شما سایت خودش رو ول کردین رفتین سراغ یه سایت دست هزارم اینرتنتی
آخه سایتای خودشون هم زیاد معتبر نیستن D:
مثلاً سایت وینتاچ مشخصات 8 گیگ رو نزده

-----------------------------------------------------------
کابل usb otg هم دارید؟ micro و mini usb

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
حاجی غلط املایی نگیر از ما !2G یعنی نسل دوم مطمین باش میخوای برو از کسایی که 8 گیگ دارن بپرس زده گوشه دستگاه 2G یا نه(اطلاعات غلط ندین دست مردم)
هر کی میخواد کارشناس بشه آقا شما اگه کارشناس بودی نمیگفتی رم یک گیگ راستی یادتون رفت بگین یه جا دیدم جی پی اس هم داره!؟
عزیزم آرزوهاتون رو صد درصد محصولی جدیتر برآورده میکنه باید منتظر باشین نسل عوض شه و بازم منتظر شین در اخرین مرحله از نسل جدیدمدل ارزونترش بیاد و دعا کنین مدل جی پی اس دار و بلوتوث دارش هم بزنن
ولی بهترین کار آرزو فروشی هست منم مثل شما باورتون نمیشه با اینکه دیده بودم فلش 32 تقلبی هست تو بازار وقتی دیدم یکیشون با کمال افتخار لپ تاپ هم گذاشته کنارش و از پلمپ در میاره و میزنه به لپ تاپ میگخ ببینین ویندوز درست نشون میده نزدیک بودم خر شم بگیرم تا اینکه دیدم ظرفیت رو زده 31.5 گیگ!(فلش 8 گیگ رو ویندوز 7.4 نشون میده) دیگه کار به اینجا نرسید بگم راست میگی یه 4 گیگ بریز روش بعد درار دوباره بزن ببینم کار میکنه چون نه جاش بود و نه اینکه تحمل کتک خوردن از رفیق های کلاه بردارش که در دو سه جا کمین کرده بودن
کابل اندگو ندارم

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,568
حاجی غلط املایی نگیر از ما !2G یعنی نسل دوم مطمین باش میخوای برو از کسایی که 8 گیگ دارن بپرس زده گوشه دستگاه 2G یا نه(اطلاعات غلط ندین دست مردم)

:blink:

مغازه چند تا تبلت q73 آورده بودن برای فروش، به مشتری گفتن 4 گیگه، مشتری آورد گفت 2 گیگه برچسب روش هم زده 2g یعنی 2 گیگ. گفتم نه اون یعنی شبکه 2g اما وصل کردم پی سی دیدم راست میگه کمتر 2 گیگ ظرفیتشه.... رو بعضیا 4g هم بود
شاید اون 2g که شما میگی نوشته روی کارتن باشه مثل عکس زیر که زده 3g
wintuch-m77-800-06.jpg

هر کی میخواد کارشناس بشه آقا شما اگه کارشناس بودی نمیگفتی رم یک گیگ راستی یادتون رفت بگین یه جا دیدم جی پی اس هم داره!؟
من گفتم رم 1 گیگ داره؟ گفتم یه فروشگاه زده رم1 گیگ راسته یا نه؟
اینم لینک پستم http://forum.persiantools.com/t348614-page27.html#post7044331

لینک جایی هم ;ه اونو نوشته بود پیدا کردم
MobileZoon | موبایل زوون-MobileZoon |فروشگاه موبایل و تبلت
به اطلاعاتی که سایتهای سازنده میدن هم اعتباری نیست
ولی بهترین کار آرزو فروشی هست منم مثل شما باورتون نمیشه با اینکه دیده بودم فلش 32 تقلبی هست تو بازار وقتی دیدم یکیشون با کمال افتخار لپ تاپ هم گذاشته کنارش و از پلمپ در میاره و میزنه به لپ تاپ میگخ ببینین ویندوز درست نشون میده نزدیک بودم خر شم بگیرم تا اینکه دیدم ظرفیت رو زده 31.5 گیگ!(فلش 8 گیگ رو ویندوز 7.4 نشون میده) دیگه کار به اینجا نرسید بگم راست میگی یه 4 گیگ بریز روش بعد درار دوباره بزن ببینم کار میکنه چون نه جاش بود و نه اینکه تحمل کتک خوردن از رفیق های کلاه بردارش که در دو سه جا کمین کرده بودن
اون فلشها رو منم دیدم، یکی از دوستام فلش آورده بود 100 گیگ با افتخار میگفت مثلاً 20 تومن.... منم میگفتم اینا تقلبین میگفت نه 100 گیگ اطلاعات جا میگیره.... بعد چند روز دیدمش گفت فلشه خراب شده فرمت هم نمیشه

عزیزم آرزوهاتون رو صد درصد محصولی جدیتر برآورده میکنه باید منتظر باشین نسل عوض شه و بازم منتظر شین در اخرین مرحله از نسل جدیدمدل ارزونترش بیاد و دعا کنین مدل جی پی اس دار و بلوتوث دارش هم بزنن
مدل gps دار و بلوتوث دار و tv دار تو یه سایت خارجی دیدم مارکش freelander بود فکر کنم.. تو ایران نبود وگرنه میخریدم

کابل اندگو ندارم
کیف کیبرد دار و کیف تبلت 7 اینچی و کابل otg از هر کدوم 3-4 تا میخواستم، گقتم یه جا سفارش بدم

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
عزیز بچه تهرانی بیا ببرمت مرکزش جلوی خودت بخرم فاکتورشم ببینی حال کنی چقدر جلوی چشمت حق دلالی میگیرم در واقع حق اینکه از کجا و ارزونترین بخری
اینجوری اندگو هم میتونم بات تهیه کنم فردا برای یکی همینجوری میخوام برم خرید

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,568
عزیز بچه تهرانی بیا ببرمت مرکزش جلوی خودت بخرم فاکتورشم ببینی حال کنی چقدر جلوی چشمت حق دلالی میگیرم در واقع حق اینکه از کجا و ارزونترین بخری
اینجوری اندگو هم میتونم بات تهیه کنم فردا برای یکی همینجوری میخوام برم خرید

نه شهرستانم
بپرسم ببینم چیا میخوایم بعد پی ام میدم

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,201
من با 260 تومن چی میتونم بگیرم؟

soapsadsad

Registered User
لایک‌ها
33
سلام
دوست خوبم اگر ممکن هست تلفن تماس بدهید زنگ بزنم . 2 یا 3 عدد میخواهم .

بالا