برگزیده های پرشین تولز

فروش عطر bleu de chanel ( بلو شنل) اصل با کمترین قیمت ممکن !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

youngstring

Registered User
لایک‌ها
7
سلام.همونطور که از نام تاپیک مشخصه قصد فروش تعداد 11 عدد عطر بلو شنل 100 میل اصل رو دارم که 5شنبه یعنی 4روز پیش از فری شاپ شانگهای خریداری کردم.به تصور اینکه اینجا می تونم به عطر فروشهای تهران به قیمت خوبی بفروشم.ولی حقیقتا منصف نبودن .برای عطری که توی فروشگاهشون به قیمت 410 تا 450 قیمت زدن و به مردم می فروشن بیشتر از 140 یا 150 می خواستن سود کنن و به قیمت مفت می خواستن ازم بخرن.برای همین تصمیم گرفتم با همون قیمتی که اونا قصد خرید ازم داشتن البته کمی بیشتر و با حداقل سود عطرهامو به دست خریدارش برسونم که دست واسطه ها هم این وسط کوتاه بشه.
عطرها کاملا اصل هستن چون از فری شاپ خریداری شدن و همونطور که می دونین توی فری شاپ عطر تقلبی نمیفروشن.
قیمتی که من برای این عطر تعیین کردم 300 تومن به صورت حضوری هستش و برای کسانی که امکان خرید حضوری ندارن 310 هستش که 10هزار تومن مازاد برای هزینه ارسالش هست.
در ضمن برای کسانی که علاقمند به خرید عطر خاصی هستن که ایران نیست یا قیمتش گرونه و همونجوری که می دونین به اصل بودنش به هیچ صورتی نمی شه اطمینان کرد با توجه به شرایط کاریم که هر ماه حدقل دوبار به چین یا تایلند مسافرت می کنم می تونم عطر مورد نظرشون رو تهیه کنم با حداقل سود و اختلاف قیمت زیاد با فروشگاه های عطر تهران.
در ادامه هم سایت چند فروشنده عطر رو برای مشاهده قیمت این عطر براتون گذاشتم.
روز خوش.
سری جدید عطر هست که شامل 6 مورد بلوشنل 100میل و 6مورد الوراسپورت 100میل هستش.کسی خواست زودتر خبرم کنه.این عطرا از فریشاپ شانگهای خریداری شده.قیمت هم نهایت 295 برای خرید حضوری هستش.هر کسی هم خواست براش ارسال کنم هزینه ش به عهده خودش هستش.روز خوش.
ادکلن عطر شنل بلو - Bleu de Chanel
عطر و ادکلن - Bleu De Chanel - Shop
Bleu De Chanel - اسپلندور
Bleu de Chanel عطر و ادکلن بلو شانل

001.jpg

Last edited:

smaiel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزیز
اگه ممکنه تخفیف بدین

youngstring

Registered User
لایک‌ها
7
دوست عزیز
اگه ممکنه تخفیف بدین
سلام دوست خوب من.عرض کنم خدمتتون که اگه به سایتایی که لینکشون رو براتون گذاشتم اطمینان ندارین یه لطفی کنین یه قیمت از یه فروشگاه عطر بگیرین.بعد متوجه می شین که چقدر اختلاف قیمت بین قیمت اون فروشگاه و عطر من وجود داره.لااقل به منم حق بدین یه حداقل سودی بابت خرید و عبور این عطرا از گمرک ایران داشته باشم.اگه قیمت فروش این عطرا رو توی فری شاپ شانگهای خدمتتون عرض کنم شاید باورتون نشه من حاضر بشم با یه همچین سودی این عطرا رو رد کنم بره.برای من پول این عطرا بیشتر به درد می خوره چون هفته آینده دوباره به چین سفر می کنم.به هر حال خواهش می کنم از من تقاضای تخفیف بیشتر نکنین چون همین الان یکی از اعضای انجمن با قیمتی به مراتب بیشتر از این همین عطر رو برای فروش گذاشتن و مطمین باشین این عطر رو از این ارزونتنر جایی پیدا نمی کنین.
در خدمتتون هستم .
وقت خوش.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
این ادکلن یه چیزی فراتر از فوق العاده س بوش!

ولی متاسفانه خیلی گرون شده و پرداخت هزینه ش از دست اکثر مردم خارجه!

hamid jam

Registered User
لایک‌ها
38
دوست عزیز
پی ام دادم خدمتتون

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

دوست عزیز
پی ام دادم خدمتتون

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

youngstring

Registered User
لایک‌ها
7
این ادکلن یه چیزی فراتر از فوق العاده س بوش!

ولی متاسفانه خیلی گرون شده و پرداخت هزینه ش از دست اکثر مردم خارجه!

ممنون از تعریف شما.حقیقتش همینه که می فرمایین.
سه چهار سال پیش که هنوز وضعیت دلار به این صورت نبود با همکارام که توی فری شاپ دبی یا بانکوک می رفتیم همه سمت تسترای این عطر می رفتن و خودشونو خفه می کردن از بس به خودشون از این عطر می زدن.اون موقع قیمتش حدود 90 تومن در می اومد.

smaiel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خب حالا شما قیمت نهایی را بگین

youngstring

Registered User
لایک‌ها
7
خب حالا شما قیمت نهایی را بگین

سلام دوست من.300 تومن قیمت آخر منه.حقیقتا قیمتی گذاشتم که هم برای خریدار تکی بصرفه و هم برای خریدار تعداد.
در خدمتتون هستم.
وقت خوش.

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
درود، جسارتا پرينت خريد از فری شاپ داريد؟

E-MAN

Registered User
لایک‌ها
19
در تایید تاپیک بگم منم دو تا 100 میل داشتم عالیه
فقط یکیش خیلی زود بوش میپرید

youngstring

Registered User
لایک‌ها
7
سلام.
همه عطر هادیروز یکجا به یکی از دوستان فروخته شد.از مدیران درخواست دارم تاپیک رو نبندن که هفته آینده سری جدید عطرامو که از چین میارم برای فروش توی همین تاپیک بگذارم.ممنون.
وقت خوش.

youngstring

Registered User
لایک‌ها
7
سری جدید عطر هست که شامل 5 مورد بلوشنل 100میل و 5مورد الوراسپورت 100میل هستش.کسی خواست زودتر خبرم کنه.این عطرا از فریشاپ تایلند(بانکوک)خریداری شده.قیمت هم نهایت 295 برای خرید حضوری هستش.هر کسی هم خواست براش ارسال کنم هزینه ش به عهده خودش هستش.روز خوش.

farshad_sab59

Registered User
لایک‌ها
22
بیزحمت شماره تماستون رو برام بفرستین.

youngstring

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوستان.عطرای اینسری هم توسط یکی از دوستان بصورت عمده خریداری شد.

youngstring

Registered User
لایک‌ها
7
تاپیک آپدیت شد.
موجودی 6 مورد بلوشنل 100میل و 6 مورد الوراسپورت 100میل می باشد.
وقت خوش.

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا