برگزیده های پرشین تولز

فروش فایل جرم است؟

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
سلام خسته نباشید
یه مشکلی برام پیش اومده نفهمیدم کجا بهتره تایپیک بزنم اخرش اینجا زدم.
الان میخواستم برا سایتم درگاه بگیرم که تو یه درگاه واسط ثبت نام کردم ایشون اکانت رو تایید کرد اما بعدا وضعیت رو معلق کرد و گفت فعالیت شما غیر قانونیه :general112: و ... انقدر حرفای عجیب زد که چیزی نمونده بود بگم ممنون که منو نمیندازین زندان.

گفتم مشکل چیه گفت فروش فایل هایی که رایگان هستن تخلفه .
در واقع سایت اصلی که دانلود رایگان کتاب هست و روی یه فولدر از سایت اصلی به فروشگاه گذاشتم که کتاب هایی که سختر پیدا میشن و ارزش خرید دارن رو پولی گذاشتم حالا تعدادی از اون کتاب ها رایگان هم پیدا میشن ولی به سختی مثلا کتاب اموزش نجاری به زبان فارسی باید کل گوگل رو زیرو رو گنی تا شاید پیدا کنی (همه کتاب های فروشی نشر ازاد هستن)
صاحبان فایل ها هم تا حالا که سه سال از فعالیتم میگذره هیچ وقت نبوده که یه مورد شکایت داشته باشم فقط یه نفر بود که پیام داده بودن و از قرار گرفتن رمانش در سایت به صورت رایگان ناراحت بود که حذف کردم.
خلاصه سوالم اینه اصلا قوانین فروش فایل چیه؟چون ایشون با همه چی مشکل داشت با خدمات ترجمه,فروش فایل رایگان,خدمات شبکه های اجتماعی و .... مشکل داشت اما اگه کسی اطلاعاتی در این خصوص داره ممنون میشم منو از نگرانی در بیاره جوری منو ترسوند انگیزمو برا ادامه زا بین برد

Last edited:

kingnothing1985

Registered User
لایک‌ها
125
قوانین داخلی خودشون بوده. اصلا نگران نباشید. برید یه جای دیگه اکانت بگیرید.

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
سلام خسته نباشید
الان میخواستم برا سایتم درگاه بگیرم که تو یه درگاه واسط ثبت نام کردم ایشون اکانت رو تایید کرد اما بعدا وضعیت رو معلق کرد و گفت فعالیت شما غیر قانونیه :general112: و ... انقدر حرفای عجیب زد که چیزی نمونده بود بگم ممنون که منو نمیندازین زندان.

در واقع سایت اصلی که دانلود رایگان کتاب هست و روی یه فولدر از سایت اصلی به فروشگاه گذاشتم که کتاب هایی که سختر پیدا میشن و ارزش خرید دارن رو پولی گذاشتم حالا تعدادی از اون کتاب ها رایگان هم پیدا میشن ولی به سختی مثلا کتاب اموزش نجاری به زبان فارسی باید کل گوگل رو زیرو رو گنی تا شاید پیدا کنی (همه کتاب های فروشی نشر ازاد هستن)
صاحبان فایل ها هم تا حالا که سه سال از فعالیتم میگذره هیچ وقت نبوده که یه مورد شکایت داشته باشم فقط یه نفر بود که پیام داده بودن و از قرار گرفتن رمانش در سایت به صورت رایگان ناراحت بود که حذف کردم.
خلاصه سوالم اینه اصلا قوانین فروش فایل چیه؟چون ایشون با همه چی مشکل داشت با خدمات ترجمه,فروش فایل رایگان,خدمات شبکه های اجتماعی و .... مشکل داشت اما اگه کسی اطلاعاتی در این خصوص داره ممنون میشم منو از نگرانی در بیاره جوری منو ترسوند انگیزمو برا ادامه زا بین برد

تا اونجا که میدونم فایلی که نمونش توی سایت فارسی ای به صورت رایگان ، حتی اختصاصی اون سایت (با ثبت نام و vip و ... ) باشه ، فروختنش اشکال شرعی داره .
ولی اگه توی سایت خارجی رایگان پیدا بشه ، بفروشی موردی نیست که اکثر سایتای ایرانی هم همین کارو می کنن (مخصوصا سایت های تعمیرات لوازم الکترونیکی و سخت افزار)

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
تا اونجا که میدونم فایلی که نمونش توی سایت فارسی ای به صورت رایگان ، حتی اختصاصی اون سایت (با ثبت نام و vip و ... ) باشه ، فروختنش اشکال شرعی داره .
ولی اگه توی سایت خارجی رایگان پیدا بشه ، بفروشی موردی نیست که اکثر سایتای ایرانی هم همین کارو می کنن (مخصوصا سایت های تعمیرات لوازم الکترونیکی و سخت افزار)
در مورد اشکال شرحی سوال نکردم که اگه سوال شرحی بود باید میرفتم جای دیگه سوال میکردم سوالم در مورد جنبه حقوقی و قانونیه قضیه بود که اگه شما نویسنده یه کتاب باشی و اونو رایگان در نت منتشر کنی و بگی انتشارش بلامانعه بعد من اونو پولی بفروشم جرمه یا نه خیلی برام جالبه اینو بدونم چون دلیلی بر جرم بودنش نیست

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
سلام خسته نباشید

زرین پال بگیر ، چه اشکالی میتونه داشته باشه ؟

طرف حالش خوب نبوده یه چیزی گفته ، وضعیت ظاهری سایتت چطوره ؟

محمدمحمدی

Registered User
لایک‌ها
288
بعد از پی لاین که بهترین درگاه بود حالا این زرین پال اومده شاخ شده .همه درگاه ها فیلتر میشن از همین زرین پال درگاه بگیرید

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
زرین پال درگاه دارم درگاه خوبیه فقط پشتیبانیش داغونه چند روز طول میکشه جواب بدن خود درگاهشونم خیلی مشکل داره مثلا با ووکامرس که ست کردم خیلی وقتا وسط تراکنش خطا میداد درست خطا انقدر بالا بود که فروش رو حسابی کم کرد
فعلا رو درگاه پرداخت شهر ست کردم مشکلی نداره و پشتیبانی و کارش خوبه امیداورم اونم فیلتر نکنن

بالا