برگزیده های پرشین تولز

/////// فروش فوری سایت جابا /////////

mankan2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
سایت جابا به فروش میرسد.دلیل فروش نیاز فوری به وجه نقده .سایت درآمد بسیار مناسبی داره و پایینتر توضیح کامل داده شده
* جابا یک سیستم پاپ آپ بسیار معتبر هستش که حدود 8 ماهه با بیش از 2000 سایت و وبلاگ همکاری داره. تا این لحظه کوچکترین نارضایتی و مشکلی از طرف مدیریت و کاربران نبوده و همیشه حساب کاربران بصورت روزانه تسویه شده. و اعتماد وبمستران به جابا بزرگترین سرمایه جاباست jaba.ir
* لازم به ذکره که سیستم بعد از تسویه کامل حساب کاربران تحویل داده میشه و از این بابت نگرانی وجود نداره.
* رنک الکسای سایت حدود 500 هستش و تا الکسای 280 رو هم تجربه کرده.
* روزانه بطور میانگین 8 وب جدید بعنوان نمایش دهنده در سیستم ثبت میشه.
* جابا مشتریان ثابتی بعنوان تبلیغ دهنده داره که دائم سفارش میدن و شما میتونید با بازاریابی سفارشتون رو تا چندبرابر افزایش بدین
* در گوگل با عباراتی مثل پاپ آپ موضوعی ، پاپ آپ هدفمند،فروش پاپ آپ،پدیده سال 93 و چندین عبارت کلیکی دیگه نتیجه اول نمایش داده میشه و با عبارت پاپ آپ هم در نتایج برتره.
* بیش از 2000 سایت و وبلاگ در جابا در 17 دسته موضوع بندی ثبت شده. لیست موضوعات در انتها اومده.این دسته بندی موضوعی باعث شده کیفیت پاپ آپ جابا بی نظیر باشه.
* قیمت پیشنهادیتون رو در تماس با ما ارسال کنید و یا از طریق این آیدی یاهو در تماس باشید [email protected]
* اثبات درآمد(با احتساب حداقل ها): با توجه به اینکه در جابا پاپ آپ به قیمت مناسبی خریداری میشه و همچنین با توجه به کیفیت بالا به قیمت مناسبی هم فروش میره شما میتونید از هر پاپ آپ حداقل 15 تا 25 ریال درآمد کسب کنید. اگر شما روزانه حداقل 20 تا 30 هزار پاپ آپ بفروشید با یه ضرب ساده مشخص میشه که شما در ماه میتونید حداقل بین 900 هزارتومن تا 2 و نیم میلیون تومان درآمد داشته باشید
میانگین حداقل درآمد روزانه: 30 هزار پاپ آپ ضربدر 15 ریال سود از هر پاپ ضربدر 30 روز ماه برابر میشه با : 1 میلیون و 350 هزار تومان. دقت کنید که این حداقله و شما اگه خوب بازاریابی کنید تعداد بیشتری در روز میتونید بفروشید.
همچنین بخاطر کیفیت بالا و موضوع بندی بودن پاپ آپ ها میتونید فروش اینترنتی هم داشته باشید

قیمت پایه: 9 میلیون تومان (یک سوم قیمت واقعی)

لیست موضوعات سایت:
خانواده.زندگی.سلامت
دینی.اعتقادی.مذهبی
سرگرمی و طنز ، تفریحی
فرهنگ . ادبیات . هنر
اخبار.رسانه.مطبوعات
رایانه . اینترنت . دانلود نرم افزار
ورزشی
تجاری . اقتصادی
علم و فناوری
اجتماعی.سیاسی
فروشگاه( شارژ ، کالا و ...) . سایت آپلود
چت روم
شبکه اجتماعی ، تالار گفتمان(فروم)
موزیک ، فیلم ، کلیپ

Last edited:

mankan2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
توافقی.
قیمت پیشنهادیتون رو یا پ خ کنید و یا آیدی یاهو رو ادد کنید صحبت کنیم

0bama

Registered User
لایک‌ها
29
قيمت پايه
چرا ميخواي بفروشي؟

mankan2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
قیمت پایه رو تو پست اول زدم. دلیلشم نوشتم. نیاز فوری به وجه نقد دارم وگرنه سایتی که شبانه روز زحمتشو میکشیدم و دوسش دارم رو نمیفروختم

erfan0000

Registered User
لایک‌ها
15
شما که تو یاهو به من گفتی قیمت پایه ۱۲ میلیون که

0bama

Registered User
لایک‌ها
29
ماهي خالص الان چقدر درامد داره؟
تعداد كل اي پي هاي روزانه؟؟

mankan2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نه دوست عزیز قیمت تعیین شده 12 میلیون تومان بود نه قیمت پایه. یعنی 12 تومن یه کلام میدادم. اما دوستان گفتن قیمت پایه بذار که مزایده صورت بگیره. قیمت پایه رو هم باید پایینتر از قیمت مدنظر تعیینکرد. به همین خاطر قیمت پایه رو 9 میلیون تومان اعلام کردم و به بیشترین پیشنهاد میدمش

mankan2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تعداد پاپ آپ روزانه بستگی به خودتون داره. تا 50 هزار پاپ آپ همین الان تامینه. اما اگر تعداد بیشتری بخواید باید به کاربران اعلام کنید اونایی که کد رو برداشتن مجددا قرار بدن.چون بنده وقتی نیاز به پاپ نداشته باشم میگم کاربران پرترافیک کد رو موقتا بردارن. در حال حاضر 20 هزار پاپ مورد استفاده دارم اما تا 50 هزار پاپ تامینه.
عرض کردم که درآمد خالص بستگی به میزان فروش پاپ داره. تعداد پاپی که در ماه فروش میره ضربدر میزان سود از پاپ. من هر پاپ رو 4 تومن میفروشم یعنی هر پاپ 15 ریال.شما میتونی بالاتر بدی بیشتر سود بگیری. مثلا میهن وب ادز هر پاپ رو 8 تومن میفروشه. میانگین تعداد 700 هزار پاپ در ماه فروش رفته.اما شما میتونی بازاریابی کنی و خیلی بیشتر بفروشی.

0bama

Registered User
لایک‌ها
29
ميدونم بستگي به ميزان فروش داره ! بنده عرض كردم درامد خالص چقدره الان ؟!
درامد خالص يعني كل درامد منهاي كل هزينه ها!
هزينه سرور و غيره در ماه چقدر هست ؟
ماهي ٩٠٠ خالص هر ماه در مياره ؟ سه ماه اخير دراورده؟ چون مشتري براي پاپ هميشگي نيست!
به سوال بنده جواب بديد لطفا حاشيه نريد در ضمن پاپ ٨ تومن كسي نميخره عزيز جان

mankan2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
درآمد خالص میانگین در 5 ماه گذشته ماهی 500 هزار تومان بوده. البته سه ماهش درآمد یه میلیون و بیشتر بوده اما دو ماه بخاطر مشغله زیاد و عدم رسیدگی به سایت درآمد سایت افت شدیدی داشت و باعث شد میانگین بیاد پایین. اگر میخواستم غیرصادقانه بگم میانگین اون سه ماه رو میگفتم. اما ببینید سود خالص تا ماهیانه 2 میلیون تومان از سیستم بسیار سادست. فقط کافیه بتونید در روز سه تا چهار ساعت وقت برای بازریابی بذارید، چون کیفیت پاپ آپ بسیار عالیه و قیمت فروش پاپ هم خیلی ارزونه و مشتری راحت براش پیدا میشه. در ضمن سیستم تبلیغ دهنده های ثابت داره و سفارش های جدیدی که میگیرید به این میزان فعلی افزوده میشه. همه چیز سیستم تو بهترین حالته فقط یه وقت مناسبی در روز بذارید میتونید بیشترین سود ممکن رو کسب کنید

mankan2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نتیجه نهایی؟!

mankan2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقا نیاز فوری به وجه نقد دارم. به پیشنهاد منصفانه میفروشم سایتو. لطفا پ.خ بدید

بالا