برگزیده های پرشین تولز

فروش فوق العاده iPhone 6 (تعداد محدود ، تحویل فوری)

vahid_mc

Registered User
لایک‌ها
277
سلام عرض شد لاک موجوده؟اپراتور کجان؟ وقیمت آخر؟
باتشکر

vahid_mc

Registered User
لایک‌ها
277
مبلغ 1850تومان طبق توافق تلفنی که کردیم به حساب ایشون بابت ایفون6 لاک به واریز کردم قرار بود بفرستن 4 روز پیش اما هنوز نرسیده دستم گوشیشون هم که یا جواب نمیدن یا خاموشه :(
تا اونجا که میدونم عادت دارن تعطیلی ها خاموش باشن انشالله که تا شنبه پاسخگو باشن و خیر باشه...

Last edited:

DomainSeller

Registered User
لایک‌ها
71
مبلغ 1850تومان طبق توافق تلفنی که کردیم به حساب ایشون بابت ایفون6 لاک به واریز کردم قرار بود بفرستن 4 روز پیش اما هنوز نرسیده دستم گوشیشون هم که یا جواب نمیدن یا خاموشه :(
تا اونجا که میدونم عادت دارن تعطیلی ها خاموش باشن انشالله که تا شنبه پاسخگو باشن و خیر باشه...
احتمالا بخاطر تعطیلی ها بدستتون نرسیده، کمی دیگه صبر کنید میرسه (پسته دیگه ،کاریش نمیشه کرد!!!) ولی کلا این رفیقمون فروشنده نیست، تلفنش اغلب خاموشه و اینجا هم دیر به دیر سر می زنه :(

vahid_mc

Registered User
لایک‌ها
277
احتمالا بخاطر تعطیلی ها بدستتون نرسیده، کمی دیگه صبر کنید میرسه (پسته دیگه ،کاریش نمیشه کرد!!!) ولی کلا این رفیقمون فروشنده نیست، تلفنش اغلب خاموشه و اینجا هم دیر به دیر سر می زنه :(
پست نکرده !!قرار شد روزه یکشنبه با آژانس بفرستن ولی گفتن آژانس ماشین نداره !میدم به عموم بیاره ولی دیگه خبری نشد فکر کنم رفتن شهرستان شنبه همچی معلوم میشه انشالله که خیره به ایشون اصلا نمیاد بخوان کاری کنن

DomainSeller

Registered User
لایک‌ها
71
پست نکرده !!قرار شد روزه یکشنبه با آژانس بفرستن ولی گفتن آژانس ماشین نداره !میدم به عموم بیاره ولی دیگه خبری نشد فکر کنم رفتن شهرستان شنبه همچی معلوم میشه انشالله که خیره به ایشون اصلا نمیاد بخوان کاری کنن
آره رفیق، من هم باهات موافقم، بچه درستیه، فقط بی نظم و بدقوله :general208:

Modern Cowboy

Registered User
لایک‌ها
62
سلام به همگی . متاسفانه این دوستمون معلوم نیست کجا هستن یا اتفاقی افتاده براشون یا ...
من 2 هفتست یه خرید 200 تومنی داشتم ازشون . بسته رو ارسال نکردن و الان هم همه تلفن هاشون خاموشه و جواب هیچ چیز رو نمیدن .

miladtt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اقای شریفی کجایی من بیشتر از یک هفتس سوبرانی رو سفارش دادم و پولشم واریز کردم شماام گفتین شنبه میرسه الان سه شنبه است .پس,کی میرسه؟
شماره هاتونم خاموشه

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
سلام اقای شریفی کجایی من بیشتر از یک هفتس سوبرانی رو سفارش دادم و پولشم واریز کردم شماام گفتین شنبه میرسه الان سه شنبه است .پس,کی میرسه؟
شماره هاتونم خاموشه
دادا این یارو محروم از فعالیت تجاری ـه بعد شما پول واریز کردی براش ؟ :|

بالا