برگزیده های پرشین تولز

فروش لایسنس استفاده نشده Vbulletin - Publishing Suite

Ali_Solo

Registered User
لایک‌ها
3
ورژن Publishing Suite شامل موارد های زیر است:

• Forum
  • CMS
  • Blog

اعتبار لایسنس دائمیه و شما می تونید از تمام آپدیت هایی که برای ورژن 4 در آینده میاد به صورت رایگان استفاده کنید، یا بعدا می تونید با قیمت کمتری آن را آپگرید کنید به ورژن 5.
همچنین این لایسنس تا به حال روی هیچ دامینی استفاده نشده.

این محصول به دلیل عرضه ورژن 5 دیگه به فروش نخواهد رسید ولی ورژن 5 هنوز در مراحل Beta (توسعه نرم افزار و رفع باگ) قرار داره و هیچ تاریخ مشخصی هم برای عرضه آن اعلام نشده. حتی بعد از عرضه ورژن 5 هم باز استفاده از ورژن 4 توصیه می شه برای سایت هایی که دنبال امکانات برای کاربراشون می گردن به دلیل اینکه ورژن 5 به دلیل تغییر ساختار یسری از امکانات اولیه و مهم ورژن 4 رو نداره مثل CMS، تقویم، عضویت پولی، سیستم ثبت تخلف، سابقه ویرایش پست و ... . سازنده ها قول اضافه شده این امکانات رو در ورژن های آینده 5 دادن که ممکنه مدت نسبتاً زیادی طول بکشه تا تمام امکانات اضافه بشه.
ورژن 4 در حال حاضر دارای انواع پلاگین های کمکی و استایل های مختلف است که به راحتی می شه دانلود و نصب کرد.

قیمت این لایسنس رو من 500 هزار تومان می گذارم. شما اگر بخواید لایسنس جدید رو از خود شرکت بخرید با توجه به دلار حال حاضر که بالای 3000 تومان است باید قیمت خیلی بالاتری بپردازید.

Ali_Solo

Registered User
لایک‌ها
3
قیمت آخرت رو میگی؟

والا با توجه با قیمت 250 دلاری لیسانس و قیمت ارز (اگر 3200 محاسبه کنیم) میشه 800 هزارتومان اما من 300 کمتر میدم.
کمتر از این به صرفه نیست برام

1O1

Registered User
لایک‌ها
9

e107

Registered User
لایک‌ها
10
سلام

من لایسنس رو خریدار هستم ولی نیازی به سرویس cms و بلاگ ندارم . امکانش هست این موارد رو از لایسنس حذف نمود ؟

Ali_Solo

Registered User
لایک‌ها
3
سلام

من لایسنس رو خریدار هستم ولی نیازی به سرویس cms و بلاگ ندارم . امکانش هست این موارد رو از لایسنس حذف نمود ؟
2 موردی که ذکر کردید داخل پکیج هستن اما میتونید از داخل تنظیمات غیر فعالشون کنید

بالا