برگزیده های پرشین تولز

فروش لنز ماکروی بینظیر 1:1 تامرون برای سونی + مبدل LAEA2

mehjam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
لنز زیر به صورت سفارشی برای خودم وارد شده و برای مانت سونی تقریبا نایابه.
Tamron SP 90mm f/2.8 Di Macro Autofocus Lens
با توجه به بزرگنمایی یک به یک، عکسهای ماکرو فوق العاده ای ثبت میکنه و البته پرتره هاش هم فوق العاده است که تقریبا به جز برای ثبت های زاویه باز برای بقیه کارها از این لنز میشه استفاده کرد.
یکی از بهترین خریدهای عکاسی من همین لنز بود که با توجه به تغییر تجهیزات ام قصد فروش دارم.
کاملا سالم و در حد آک هست و شاید زیر چند صد شات کار نکرده.
نظرات کاربران B&H گواه کیفیت این لنز هست که امتیاز 4.8 رو به خودش اختصاص داده:
http://www.bhphotovideo.com/c/product/892887-REG/Tamron_90Mm_F_2_8_Di_Macro.html
به همراه این لنز مبدل LA-EA2 هم برای فروش گذاشتم که با استفاده از این مبدل تمام لنزهای سری A سونی و مینولتا با حفظ تمام قابلیتها بر روی سری E کار میکنه. قیمت این مبدل در آمازون حدود 400 دلار هست.
قیمت لنز و مبدل که هر دو ساخت ژاپن هستند: سه میلیون

Last edited:

RODAGON

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام دوست عزیز شماره تون رو برای من پخ کنین بی زحمت

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
لنز خالی چند؟
و تعداد شاتهاش؟

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
از نوش که گرون تره

mehjam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
@mahdian57
میشه بگید شما نو را از کجا قیمت گرفتید؟
اون نو که میگید مانت نیکون و کنون هست و همونطور که گفتم این لنز سفارشی برای من وارد کشور شده.

Last edited:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
لینک خودتون رو باز کردم
زده 499 دلار

mehjam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
لینک خودتون رو باز کردم
زده 499 دلار
خوب دیگه معلوم هست دیگه وارد کننده محترم با همون قیمت که برای من نیاورده دوست عزیز.
کدوم جنس قیمت دلاری اش با قیمت داخل کشور میخونه؟!!
حتی مانت نیکون و کنون هم گرون تر از این 499 دلاره.
شما چه قیمتی مد نظرتون هست؟

Sent from my SM-N900W8 using Tapatalk

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
من یه چند تا مدل دیگه تو همون لینک شما دیدم و کاربرانی تو همین فروم هستند که خرید از خارج و تحویل ایران دارن. اگر پاسخ بدن معلوم میشه که هزینه اش چقدره و لنز شما رو هم تخمین میشه زد .خبرتون میکنم

mehjam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من یه چند تا مدل دیگه تو همون لینک شما دیدم و کاربرانی تو همین فروم هستند که خرید از خارج و تحویل ایران دارن. اگر پاسخ بدن معلوم میشه که هزینه اش چقدره و لنز شما رو هم تخمین میشه زد .خبرتون میکنم
سلام دوباره.
من این مسیرها رو قبلا رفتم. خرید از آمازون و B&H که اصلا توجیه نداره. خرید از سایتهای عربی یا چینی معمولا با صرفه است که اون ها هم معمولا تنوع برای سونی ندارن. مثلا souq دوبی همین لنز رو برای نیکون و کنون داره ولی برای سونی نه. که اون دو تا رو هم قیمت زده ۲۲۰۰ درهم که میشه حدود دو میلیون که تقریبا ۳۰۰ هزار تومن گرون تر از B&H است. هزینه حمل و گمرک و سود خریدار رو هم اضافه کنید میرسه به ناکجاآباد!!
در هر صورت در خدمتم.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
بله میدونم.
حالا من که باید چوب خرید دوربنیهای سونی و نبود تجهیزات با قیمت غیرنجومی بخاطر برندمحور و تعصب آمیز بودن ایران رو بخورم این یکی هم روش!
مثلا الان فلاش سرخود برندهای موجود در ایران با عدد نوری که من میخوام حدود 750 ت نوشه ولی همون مدل از سونی 1400 میدن چون نیست و اینجا هم همه شناگر ماهری هستند.

mehjam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بله میدونم.
حالا من که باید چوب خرید دوربنیهای سونی و نبود تجهیزات با قیمت غیرنجومی بخاطر برندمحور و تعصب آمیز بودن ایران رو بخورم این یکی هم روش!
مثلا الان فلاش سرخود برندهای موجود در ایران با عدد نوری که من میخوام حدود 750 ت نوشه ولی همون مدل از سونی 1400 میدن چون نیست و اینجا هم همه شناگر ماهری هستند.
متاسفانه این طوریه و شرکت وارد کننده سونی در ایران خیلی ضعیف عمل میکنه و اجازه میده همون شناگرها هر طوری دوست دارن شنا کنند.

Iphone1387

Registered User
لایک‌ها
162
دوست عزیز با توجه به قیمت تک لنز که ۲۲۰۰ فرمودید:::: قیمت مبدل به تنهایی ۸۰۰ درمیاد؟

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

بالا