برگزیده های پرشین تولز

فروش لپتاپ قدرتمند dell xps l501x

a_rudi

Registered User
لایک‌ها
189
چقدر آپ دادی تاپیکو اخوی قدیما در 24 ساعت فقط میشد یه پست داد

اگه 1600 مشتری داره و داری دنبال بالاتر میگردی اشتباه میکنی اساسی

1450خریدارم
با لوازم و کیف که گفتی و به شرط سلامت کامل تمامی تجهیزات مخصوصا هارد و باز نشدن دستگاه و علی الخصوص بدون شکستگی و ترک باید باشه

Sent from my GT-I8262 using Tapatalk 2

sharafian

Registered User
لایک‌ها
7
سلامداداش به نظرت با این قیمت بهت همچین لپتاپی رو میدن؟ در ضمن واسه فروشش اصلا عجله ندارم. دو تا لپتاپ دارم می خوام یکیش رو بفروشم. اگه شما میتونی بیشتر بدی بنده هم فروشنده ام. لپتاپ فوق العاده ایه. تازه هم بازی فیفا 2014 رو هم ریختم مثل هلو اجرا میکنه. موقع اجرا اصلا انگار نه انگار که یه بازی در حال اجرائه. در ضمن همونطور که گفتم در گوشه کناره تصویر به اندازه یک سر سوزن شایدم کمتر تصویر نداره. اصلا معلوم نیست. لپتاپ هیچ مشکل سخت افزاری نداره. در ضمن هاردشم سالمه. و 7200 دوربالا. و دیگه اینکه خیلی کم روشن بوده.مرسی

sadsjr

Registered User
لایک‌ها
13
سلام
اون قسمت که تصویر نداری پیکسلش سوخته پرسیدی که بیشتر نمیشه
اگه نمیشه من 1550 خریدارم
راستی از گارانتیش چیزی مونده؟

sharafian

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
بله دوست عزیز اصلا مشکلی نداره. هر کی دیگه بود اصلا نمی گفت، چون اصلا چیز مهمی نیست و الان هم که چند ماهه دست خودمه اگه کمتر نشده باشه بیشتر نشده. میگم اندازه یک سر سوزنه. در ضمن تو این چند ماهی که دست خودم بوده چون دو تا لپتاپ داشتم، خیلی کم از این استفاده کردم. شاید هر دو سه روز یکبار مثلا یک فوتبالی باهاش بازی کردم. یا چون کیفیت تصویر و صداش بالاس، باهاش یک فیلم اچ دی دیدم. در ضمن گارانتی هم نداره. شما کجائی؟ قیمت رو ببر بالا با هم معامله می کنیم. خودت از نزدیک ببینی عاشقش میشی. در ضمن همراه با لپتاپ یک دی وی نرم افزار و ویندوز جدید هم تقدیم خریدار میشه.
مرسی

sharafian

Registered User
لایک‌ها
7
آپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ

sharafian

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
دوستان توجه کنند که تا آخر این هفته اگه به قیمت حد اقل 1600 کسی خواست میفروشم، وگرنه نگهش می دارم. پس به اولین پیشنهادی که به 1600 داده بشه، لپتاپ فروخته میشه.
مرسی

بالا