برگزیده های پرشین تولز

فروش محبوبترين عينك Cartier اصل اصل فرانسه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mehrab.Sobhani

Registered User
لایک‌ها
6
دوستان بيشترين و كم ترين قيمت رو نوشتم, خودتون سبك سنگين كنين و پخ هاي غير طبيعي ندين
245.gif

hosein.mahany

Registered User
لایک‌ها
83
برای این که مدیون نشیم عرض میکنم

اپ

hadi2073

Registered User
لایک‌ها
30
داداش اگه اصل باشه که مطمئنا نیست حداقل قیمتش 1.5 میلیون تومنه

Mehrab.Sobhani

Registered User
لایک‌ها
6
داداش اگه اصل باشه که مطمئنا نیست حداقل قیمتش 1.5 میلیون تومنه

دوست من خيلي راحت گفتين ك اصل نيست, مي تونم خيلي راحت ازتون بخوام ك دلايلتون هم بگين ؟ بر چه استدلالي گفتين اصل نيست ؟

چرا عادت كرديم همينطوري و بطور غير ارادي و با سطح دانش بسيار بسيار كم ايده و نظر پوچ و تهي خودمون رو در فضا پخش كنيم.

موفق باشيد دوست عزيز و هميشه با انديشه سخن بگيد.

Last edited:

hadi2073

Registered User
لایک‌ها
30
داداش من تا مطمئن نباشم حرف نمیزنم من خودم یه مدت دنبال یک عینک از این شرکت بودم و تو تهران هیج جا پیدا نکردم وچند تا فروشنده صاذقانه گفتن این عینک به علت گرونی بیش از حد به هیچ وجه اصلش وارد ایران نمیشه مگه سفارشی اونم از فروشگاه مورد اعتماد البته خیلیا هم داشتن و میگفتن اصله که چرت میگفتن در ضمن های کپیش هست با قیمت 40 دلار که با اصلش مو نمیزنه

Mehrab.Sobhani

Registered User
لایک‌ها
6
داداش من تا مطمئن نباشم حرف نمیزنم من خودم یه مدت دنبال یک عینک از این شرکت بودم و تو تهران هیج جا پیدا نکردم وچند تا فروشنده صاذقانه گفتن این عینک به علت گرونی بیش از حد به هیچ وجه اصلش وارد ایران نمیشه مگه سفارشی اونم از فروشگاه مورد اعتماد البته خیلیا هم داشتن و میگفتن اصله که چرت میگفتن در ضمن های کپیش هست با قیمت 40 دلار که با اصلش مو نمیزنه
همونطور ك نوشتم از اينجا خريداري نشده

عرض كردم خدممتون ك شما ميگيد اصل نيست,‌ خب بر پايه چ استدلالي اين حرف رو ميزنيد ؟ چ مدركي دارين ؟ فقط حرف ؟‌ دوست من بهتره تا از چيزي مطمئن نيستيم سخن نگيم

و ب اين فكر كنيم ك گرگاه گفتن نقره باشيد خاموشي طلاست!

در ضمن لطفا از ادبيات مناسب استفاده كنيد,‌ منم خيلي راحت مي تونستم بگم ك داري چرت ميگي, ولي ادب حكم ميرد اينگونه برخورد نشه, حرفي ك شما

خيلي راحت ب زبون آوردين و نوشتيد.

موفق باشيد

GRID

Registered User
لایک‌ها
93
داداش یه لینکی از قیمت جهانیش بزار بچه ها هی نیان بگن اصل نیست شما هم بهت بر بخوره..
در ضمن آپ

hadi2073

Registered User
لایک‌ها
30
شما فکر کنم شدید تو توهمی !!!اون حرفی که زدم چه ربطی به شما داشت؟؟مگه شما واقعا ادعا میکنی اصله؟؟اصلن گیریم شما درست میگی و من نادرست 2 تا دلیل بیار که اصله؟؟این که از خارج خریداری شده که تازه معلوم نیست هم برای من و هم برای بقیه،دلیل بر اصل بودن؟؟یعنی تو خارج فیک نیست؟؟من اگه به حرفام فکر نمیکنم حداقل شما فکر کن بعد بزن دوست عزیز
در ضمن وقتی شما یک جنسی داری احتمال بده 10 نفر بگن قلابیه پس اول 4 تا دلیل برای اصل بودنش پیدا کن بعد بنویس ((عينك Cartier اصل اصل فرانسه ))
موفق باشی در فروش عینک اصله اصل

gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوست خوبم یه قیمت پایه خودتون تعیین کنید شما فروشنده هستید

Mehrab.Sobhani

Registered User
لایک‌ها
6
دوست خوبم یه قیمت پایه خودتون تعیین کنید شما فروشنده هستید

بله اينم حرفيه, آخه ميدوني واقعاني نمي دونم قيمت پايه رو چند بزارم
giggle1-smiley.gif

واسه همين گفتم ب بالا ترين پيشنهاد ميدمش بره,‌ حالا بالا ترين پيشنهاد ميتونه 10,000 تومن باشه ميتونه هر چند تومن باشه ك دوستان ميگن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا