برگزیده های پرشین تولز

فروش موبایل Samsung Galaxy S Advance 8 GiG

raptorex

Registered User
لایک‌ها
41
حرفت درسته ولی خب تو هم بخواب با آیفون تعویض کنی طرف ۵ ۱۶ گیگ رو بهت بگه ۱۸۰۰ قیمت قدیم عوض میکنی بقیشو سر بدی نمیری خپدت از سایتها لینک بدی که قیمت ۵ این نیست؟باید واقع بین باشی اگر رنگ خاص بود میگفتیم آره گرونتره ولی رنگ معمولیه
دلیل شما هم قابل قبول برای خریدار نیست خودتون چاره رو در چی میبینین؟هر روز میخواین آپدیت کنین این تاپیکو تا ابد؟

Sent from my A1-810 using Tapatalk

helsa

Registered User
لایک‌ها
84
حرفت درسته ولی خب تو هم بخواب با آیفون تعویض کنی طرف ۵ ۱۶ گیگ رو بهت بگه ۱۸۰۰ قیمت قدیم عوض میکنی بقیشو سر بدی نمیری خپدت از سایتها لینک بدی که قیمت ۵ این نیست؟باید واقع بین باشی اگر رنگ خاص بود میگفتیم آره گرونتره ولی رنگ معمولیه
دلیل شما هم قابل قبول برای خریدار نیست خودتون چاره رو در چی میبینین؟هر روز میخواین آپدیت کنین این تاپیکو تا ابد؟

Sent from my A1-810 using Tapatalk
درود
سال نوتون مبارک دوست من.
من اینجوری میفروشم دوست عزیز و با این شرایط ، شایدم کسی نخره.
اما باید بگم که بنده اگر یه گوشی چشمم رو بگیره حتی شاید قیمت نو هم بخرم ( مث الان که یه Iphone 3Gs دنبالشم واسه خرید ) و واسه فروشم همینجور آدمایی به تورم میخورن مث گوشی SonyEricsson K800i که تو تاپیکام هست و بدون لوازم اضافش 150 تومن فروختمش که گوشی مونتاژ آلمان بود و رنگ نقره ای فابریکش و سالم. ... شاید باور نکنید و بگید بلوف میزنم ولی واقعیت داره و من نیازی به دروغ و بلوف ندارم.
رنگش خاص نیست ولی جنسش چرا.
نه بخوام جنس خودم رو تبلیغ کنم ولی بیش از 15 - 20 مورد دیدم که دارن برمیگردونن و ناراضین ازین جدیدیا و هر روز توی سایتها میخونم که آپ نمیشن یا اگرم بشن رون نمیشن و یا مشکل دار میشن اگرم روشن بشن، شانسی شدن به قول معروف.

helsa

Registered User
لایک‌ها
84
ب روز ...

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk

helsa

Registered User
لایک‌ها
84
بالا