برگزیده های پرشین تولز

فروش مودم وایمکس مبین نت

mehdizoza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوستان عزیز یه مودم وایمکس مبین نت سه آنتن دارم بدون هیچ مشکل خط دهی و کاملا سالم به همراه کارتن حدود یک سال و دو ماه کار کرده گارانتی نداره الانم حدود 115 روز از این تاریخی که تایپیک رو میزنم طرح 2 مگ داره حدود 180 تومان طرحش شد که 15 گیگ داشت که الان تمام شده حجمش ولی اگه دوستان شارژ بگیرن واسش میتونن بدون هزینه واسه طرح استفاده کنن تا حدودا تا 17 مهر و حتی میتونن خیلی کم مصرف باشن و شبا 3 تا 7 دانلود کنن که به صرفه است خیلی واسشون من خودم که از شبانه مبین نت خیلی راضیم ولی خب چون بچه ها تو روز میخوان زیاد سرچ کنن هزینه واسم زیاد میوفته...علت فروش قصد خرید adsl اونم پارس آنلاین مبین نت چون همش یه جا ثابت هستیم واسم مزایا نداره هزینه ای دی اس ال پایین تره ....دوستان در مورد مالکیت مودم هم بگم که بعد از توافق های اولیه و واریز مدارک از قبلیل کارت ملی و ....اسکن میکنن واسم منم میرم نمایندگی به نام اونا میزنم.... بنده اهواز هستم....

قیمت پایه واسه مودم و طرح همراهش 160 تومان

Last edited:

teacher

Registered User
لایک‌ها
4
سلام . لطفا مدل دقیق دستگاه رو بفرمایید. شماره تماس تون رو هم اگه ممکنه پی ام کنید

Sent from my V3 using Tapatalk

mehdizoza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام تو پخ واستون گفتم....مدل سه آنته مبین نت هستش برید سایت کامل مشخصات زده ....

masoud01

Registered User
لایک‌ها
4
مودم موجوده 140 اگه تا 15م فروش نرفت خریدارم پاسخ بده

بالا