برگزیده های پرشین تولز

فروش مودم TENDA DH301 آکبند

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
سلام یک عدد مودم TENDA DH301 برای فروش دارم مودم هدیه داده شده بهم با اینکه خودم مودم دارم و راضی هستم ازش اینو اصلا استفاده نکردم فقط در حد تست که بعدش گذاشتم توی جعبه پس با آکبند هیچ فرقی نداره مودم خیلی خوبیه سرعت بسیار بالایی داره اصلا قطعی نداره بخاطر چیپی که توش بکار رفته به اسمbroadcastکه یه چیپ آمریکاییست خوراک خطهای نویزدار هست چون این چیپ نویز خط رو کاملا میگیره و جلوی قطعی رو میگیره ظاهرشم که بسیار خوشگله آنتن های بزرگی داره که نشون میده برد زیادی رو میتونه داشته باشه خودتون میتونید در سایت تندا یا دی جی کالا سرچ بزنید مشخصاتشو خیلی تعریف کردن از این مودم.گارانتی هم تا 3سال داره.دوستانی که تمایل دارن این شماره موبایلم 09300937827 تلگرامم هستم فقط اینو بگم اول واریز بعد ارسال با تشکر.
قیمت با توجه به بازار 150 تومن این مودم داره فروش میره من 110 میگذارم هزینه ارسال با خریدار گرامی و اینکه با پست و تی باکس هم ارسال میشه.
16j3_dsc_0016.jpg

Last edited:

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
کاهش قیمت به 110 تومن

seza33

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام برد وایفایش چنده؟

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
سلام برد وایفایش چنده؟
سلام دوست عزیز تا اونجایی که من آزمایش کردم در 15 متری با وجود 2 دیوار وایفای گوشی من از 4 آنتن 3 آنتن و گاهی بیشتر فول آنتن رو میده توی آنتن دهی فوق العادست

javat1

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
عزیز اگه پایینتر راه داره بنده خریدارم

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
سلام
عزیز اگه پایینتر راه داره بنده خریدارم
من از 150 تومن آوردمش 110 تومن دیگه باید چقدر میاوردم پایین مودم نوی نو فقط تستش کردم بعد انداختمش تو جعبش بی انصافیه دیگه بازم قیمتشو بیارم پایین گارانتیش هنوز 2 سال داره هارد اکسترنال هم میخوره آنتن دهی واقعا عالی بهترین مودم برای نت توی ایرانه نه قطعی نه چیز دیگه ای دلم میخواست خودم ازش استفاده میکردم اما چون از مودم خودمم راضی هستم دیگه گفت همینطوری نو بفروشمش

javat1

Registered User
لایک‌ها
16
عزیز خدمتت گفتم اگر راه داره، اصراری ندارم كه حتما كم كنین یا به من بفروشین
شما بهتر میدونین لوازم الكترونیكی پلمپش باز شد عملا كار كرده است و بنوعی ریسك خرید داره
منم فقط بعنوان روتر میخوام ازش استفاده كنم و چون انتن خوبی داره قصد خربد دارم وگرنه من بجز میكروتیك معمولا برند دیگه ای نمیخرم و با كمتر از صد تومن یه hap میكروتیك راحت میتونم بخرم

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
عزیز خدمتت گفتم اگر راه داره، اصراری ندارم كه حتما كم كنین یا به من بفروشین
شما بهتر میدونین لوازم الكترونیكی پلمپش باز شد عملا كار كرده است و بنوعی ریسك خرید داره
منم فقط بعنوان روتر میخوام ازش استفاده كنم و چون انتن خوبی داره قصد خربد دارم وگرنه من بجز میكروتیك معمولا برند دیگه ای نمیخرم و با كمتر از صد تومن یه hap میكروتیك راحت میتونم بخرم
من که دروغ نمیگم که از مودمم چندین ساعت استفاده کردم الان دارم نو میفروشمش خودمم از اینجا خرید کردم به حرفهای فروشندها اعتماد کردم از خریدمم راضی بودم اونش دیگه به خودتون برمیگرده که اعتماد کنید به حرفهام یا نه از امتیازهای بازارچمم مشخصه کسی مشکلی با وسایلهایی که فروختم نداشته پس کارم درسته کسی هم که با من معامله کنه ریسکش صفره چون حرف راستو به مشتری میزنم شما اگه برد وایفاتونو میخواین بیشتر کنید اصلا احتیاجی به مودم قبلی و هاب ندارید همینو وصل کنید 3 طبقه آنتن میده اگه آپارتمان نشین هستید

بالا