برگزیده های پرشین تولز

فروش مودم Tplink , Dlink با قیمت عالی

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
چشم حتما . سعیم رو میکنم پیدا کنم .

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
آپ میگردد

faridm

Registered User
لایک‌ها
0
بعد از واریز چقدر طول بکشه برسه تهران؟

faithless

Registered User
لایک‌ها
48
مودم بعد از صبري جليل امروز به دست من رسيد

فقط چندتا نكته رو عرض كنم
من همونطور كه توي پست قبلي گفتم مدل 8817 سفارش دادم ولي مدل 8811 ارسال شده.فرق چنداني جز ميزان مصرف ندارن ولي خب بازم اينكه بدون اطلاع من جنس متفاوت فرستاده شده به دل آدم نميشينه
كارت گارانتي توي بسته نيست ولي سايت سريال نامبر رو قبول كرد
و اينكه اگر كسي عجله داره راهي غير از پست سفارشي انتخاب كنه چون من 24 برام ارسال شد امروز 31 ام بسته رسيده

به هرحال ممنون از آقاي hwt

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
مودم بعد از صبري جليل امروز به دست من رسيد

فقط چندتا نكته رو عرض كنم
من همونطور كه توي پست قبلي گفتم مدل 8817 سفارش دادم ولي مدل 8811 ارسال شده.فرق چنداني جز ميزان مصرف ندارن ولي خب بازم اينكه بدون اطلاع من جنس متفاوت فرستاده شده به دل آدم نميشينه
كارت گارانتي توي بسته نيست ولي سايت سريال نامبر رو قبول كرد
و اينكه اگر كسي عجله داره راهي غير از پست سفارشي انتخاب كنه چون من 24 برام ارسال شد امروز 31 ام بسته رسيده

به هرحال ممنون از آقاي hwt

ممنون از نظر و انتقاد شما دوست عزیز . خوشحال میشم اگر پیشنهادی برای بهتر شدن روند کار ما دارید بفرمایید.
من سعی کردم موقع قیمت گزاری به دقت مدل رو مشخص کنم.
دقت کنید به اسمی که گذاشتم : Tplink 8811 , 8817 . این کالا تو انبار ما دقیقا با همین اسم کدگزاری شده و به فروش میره . قیمت خریدش یکیه قیمت فروشش هم یکیه .به لحاظ ظاهری هم عین هم هستند در نتیجه ما این کالا رو مجزا نکردیم تو فروش.راجب بسته بندی و کالا آکبند حقیقتا مسئولیت پای فروشنده نیست . اگر محصول غیر آکبند باشه عدم وجود هر کالایی که باید باشه و نیست به عهده فروشنده است . اما کالای آکبند اونم پلاستیک پیچ شده ، واقعا کاری از دست من بابت کمبود چیزی که باید تو جعبه اش باشه و نیست بر نمیاد.
در مورد ارسال هم دوست عزیز تاریخ ارسال رو نمیتونم دارید یا نه . اما اگر شما سفارشتون 24 تیر قبل از ظهر ثبت شده باشه قطعا 24 ام تا ساعت 17 دست پست مشهد میرسه. از اون به بعدش واقعا پست مسئول مستقیم کالا تا رسیدن به دست شماست.من حقیقتا وقتی میتونم مسئولیت دیر رسیدن کالا رو قبول کنم که خودم دو دستی کالا رو جابجا کنم . تو پی ام هم خدمتتون عرض کردم که اگر عجله برای دریافت دارید پست پیشتاز راه مطمئنتری برای تامین نیاز شماست.
به هر صورت اگر قصور این مشکل رو از بنده میدونید با کمال میل کالا رو میتونم برگشت بزنم و براتون 8817 با گارانتی پارس ارتباط بفرستم. و اگر کلا راضی نیستید کالا رو پست بفرستید تا هزینه دریافتی رو عودت بدم خدمتتون.

faithless

Registered User
لایک‌ها
48
نه دوست عزيز برگشت چرا
منم واقعا از ذكر اون مسائل مقصودي نداشتم
هم در مورد كارت حق با شماست هم براي پست
من فقط واسه اين بهش اشاره كردم كه اگر كسي مثل من عجله داره معطل نشه. حداقل اختلافشو بده تا پيشتاز بياد.

فقط ميمونه بحث مدل كه وقتي مشتري روي مدلي تاكيد داره و مدل روي كارتن به اون وضوح درج شده بهتره كه واسه احترام به مشتري به اين مسائل توجه بشه وگرنه من خودم ذكر كردم فرق چنداني ندارن

بازم ممنون و پست هاي منو به نيت بهبود هرچه بيشتر كارتون بخونيد نه چيز ديگه چون با برخورد محترمانه شما و پيگيري هاتون واقعا حيفه اين ريزه كاري ها حذف نشه

امتياز بازارچه هم براي ايشون اضافه شد

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
نه دوست عزيز برگشت چرا
منم واقعا از ذكر اون مسائل مقصودي نداشتم
هم در مورد كارت حق با شماست هم براي پست
من فقط واسه اين بهش اشاره كردم كه اگر كسي مثل من عجله داره معطل نشه. حداقل اختلافشو بده تا پيشتاز بياد.

فقط ميمونه بحث مدل كه وقتي مشتري روي مدلي تاكيد داره و مدل روي كارتن به اون وضوح درج شده بهتره كه واسه احترام به مشتري به اين مسائل توجه بشه وگرنه من خودم ذكر كردم فرق چنداني ندارن

بازم ممنون و پست هاي منو به نيت بهبود هرچه بيشتر كارتون بخونيد نه چيز ديگه چون با برخورد محترمانه شما و پيگيري هاتون واقعا حيفه اين ريزه كاري ها حذف نشه

امتياز بازارچه هم براي ايشون اضافه شد

شما محبت دارید دوست عزیز.
راستش بابت این قضیه 17 و 11 جدا خیلی من روش پیگیری نمیتونم داشته باشم . خودتون دیدید که برای شما فاکتور صادر میشه و روند فروشگاهی داره این ارسالها و نه شخصی.من اگر میدونستم اینقدر حساسیت برای این مساله هست حتما خودم کالا رو از انبار تحویل میگرفتم و شخصا ارسال میکردم.بازم بابت این مشکل عذرخواهی میکنم . انشالله که بعدا فرصتی برای جبرانش فراهم بشه ، سعی میکنم جبران این مساله رو به نوعی داشته باشم.

faithless

Registered User
لایک‌ها
48
مشكلي نيست دوست عزيز
همين برخورد شما ارزشمنده

اميدوارم موفق باشيد تو كارهاتون

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
سلام .
آدرسو بی زحمت واسم بفرستید حضوری مزاحمتون بشم. ممنون .

تلفن: 05117621676
05117684839
فاکس: 05117661299
همراه: 09156976958
پیامک: 30007650002348
آدرس: مشهد، بلوار ملک آباد، فرهاد25، پ143 (طبقه فوقانی رستوران نارون)

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
آپ میگردد.

wahid_2003vj

Registered User
لایک‌ها
13
کدوم یکی ار مودم های معرفی شدتون از نظر برد بهتر عمل میکنند. یه مودم وایر لس برای یه خونه ای میخوام که دیوار های کلفتی داره و مودم در اطاقی از خونه قرار میگیره که به نوعی نقطه کور خونه محسوب میشه و طرف هم در هزینه کردن محدودیت داره و تا 60 بیشتر نمیخواد هزینه کنه. اگه مدلی به غیر از اینا هم این ویژگی های مد نظر رو داشته باهش معرفی کنید ممنون میشم.

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
یک عدد مودم 8817 به صورت حضوری خریداری شد .

ممنون از لطفتون .
از آشناییتون خوشوقتم.

کدوم یکی ار مودم های معرفی شدتون از نظر برد بهتر عمل میکنند. یه مودم وایر لس برای یه خونه ای میخوام که دیوار های کلفتی داره و مودم در اطاقی از خونه قرار میگیره که به نوعی نقطه کور خونه محسوب میشه و طرف هم در هزینه کردن محدودیت داره و تا 60 بیشتر نمیخواد هزینه کنه. اگه مدلی به غیر از اینا هم این ویژگی های مد نظر رو داشته باهش معرفی کنید ممنون میشم.
اول باید مشخص بشه متراژ خونه چقدره . کلا قوی ترین مودم تو رنج خواسته شما همون 8951 ه . برای بازدهی بهتر میتونی به 8961 فکر کنی که قیمتش حدود 90 اینا باید باشه که به بودجه ات نمیخوره.

wahid_2003vj

Registered User
لایک‌ها
13
از آشناییتون خوشوقتم.

اول باید مشخص بشه متراژ خونه چقدره . کلا قوی ترین مودم تو رنج خواسته شما همون 8951 ه . برای بازدهی بهتر میتونی به 8961 فکر کنی که قیمتش حدود 90 اینا باید باشه که به بودجه ات نمیخوره.

200 متر

اون مودم DLink 2730U در صورت وجود بهتر نیست؟

بالا