برگزیده های پرشین تولز

فروش نوروزی * پهباد * قیمت مناسب

persianavatar

Registered User
لایک‌ها
260
عرض ادب و درود به همه ی عزیزان
قصد فروش یک پهپاد مدل ( کواد کوپر ) را دارم که یک هفته پیش یعنی در تاریخ 1394/12/27 قصد خریداری آن را برای برادر زاده ام کردم , منتها بعد از کمی استفاده متوجه شدیم شازده کوچولو فقط هلی کوپتر میخواهند و از پهپاد خوششون نمی آید !
لذا از دوستانی که علاقه مند به خرید این پهپاد هستند دعوت به عمل می آید .

IMG_1125.JPG IMG_1121.JPG IMG_1126.jpg IMG_1123.JPG IMG_1124.JPG IMG_1127.jpg

مشخصات پهپاد ( نتیجه استفاده در 6 چند روز اخیر )

نوع کاربرد محصول: مناسب برای استفاده شخصی
سطح تجربه مورد نیاز: مبتدی
فرکانس کاری: 2.4 GhZ
ابعاد : 31×31 سانتی متر
قابلیت نصب دوربین : دارد اما باید خریداری شود
نام : Quad Copter junle / 6 axis Gyro
رنگ : سفید / قرمز
برد پرواز , ارتفاع پرواز و رادیو کنترل : 150 متر
حرکات ۳۶۰ درجه : دارد
حالت Head Less flight model : دارد
مدت زمان شارژ : در صورت خالی بودن باطری 70 الی 80 دقیقه
مدت زمان نگهداری شارژ برای پرواز : در مود / حالت سرعتی 10 دقیقه و در حالت و مود نرمال 15 دقیقه
جایروسکوپ برای تعادل بیشتر : دارد
قطعات همراه با کارتن خریداری شده : 2 عدد ملخ زاپاس / کاتالوگ / یو اس بی شارژر

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
توجه داشته باشید تمام قطعات پهپاد از پلاستیک سخت ساخته شده اند و همچنین میتونید تک . تک قطعاتش رو تعویض کنید​
بیشتر موارد در تصاویر هست اگر جیزی جا افتاده بگید حتما ارسال میکنم
قیمت : 150 تومان
نیاز به فروش فوری دارم بنابر این به مشتری های خوب تخفیف میدهم

Last edited:

persianavatar

Registered User
لایک‌ها
260
سلام عزيز. قيمت خريد خودتون چقدر بوده؟ ميشه اگه مدل خاصي داره بفرماييد؟ تعويض هم داريد؟
درود بر شما دستگاه نو هست و فقط برای تست باز کردم و در تاریخ 27 فروردین خریدم / قیمت خرید خودم 200 بوده اما بخاطر اینکه کسی چونه نزنه زدم 150 / مدل منظورتون چیس هست برادر ؟ این مدل حرفه ای هست 8 کانال / 6 محوره با توانایی فیلم برداری ( دوربین را باید خودتون بخرید ) / به دلیل مشکلات مالی توانایی تعویض ندارم.
شما اگر خریدار واقعی هستید قیمت بدید مال شما .

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
منظورم از مدل اينه كه مثلا روي جعبه ننوشته fx8645 يا عبارتي مشابه؟ خريدار واقعي هستم منتها من هم موجودي نقديم كافي نيست. اگه احيانا قصد تعويض كرديد خبر بديد و الا ايشالا به قيمت بفروشيد.

persianavatar

Registered User
لایک‌ها
260
منظورم از مدل اينه كه مثلا روي جعبه ننوشته fx8645 يا عبارتي مشابه؟ خريدار واقعي هستم منتها من هم موجودي نقديم كافي نيست. اگه احيانا قصد تعويض كرديد خبر بديد و الا ايشالا به قيمت بفروشيد.
شرکت junle تنها این پهپاد رو اختصاصی کار میکنه برای همین اسم یا کد نداره مثل فانتوم که فقط اسمش هست این هم junle روش هک شده . نگرانی بابت کارکرد نداشته باش / اگر شک داری بگو فیلم بگیرم بذارم برات همین الان /
قبلا گفتم برادر قصدم فقط فروشه برای مشکلات مالی تعویض نمیتونم انجام بدم / مبلغ نقدی پیشنهادیتون چقدره ؟

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
ممنون. متاسفانه نقديم اينقدري كم هست كه ارزش گفتن نداشته باشه. ممنون بابت توضيحات. خوب بفروشيد.

persianavatar

Registered User
لایک‌ها
260
ممنون. متاسفانه نقديم اينقدري كم هست كه ارزش گفتن نداشته باشه. ممنون بابت توضيحات. خوب بفروشيد.
صحیح بهرحال میتونید قیمت رو خصوصی کنید اگر بشه باهاتون کنار میام . متشکر . سال خوبی داشته باشید

signall

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,742
سلام
پهپاد درسته > پرنده هدایت پذیر از دور

asoode

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
اسم مدلي كه داديد هيچ اطلاعاتي ازش در نت نيست

چون من ديدم اين ميني كوادكوپترها موتور زياد مي سوزونن
خواستم يه بررسي كنم در نت ببينم اين مدل هم همين مشكل رو داره

persianavatar

Registered User
لایک‌ها
260
سلام
اسم مدلي كه داديد هيچ اطلاعاتي ازش در نت نيست

چون من ديدم اين ميني كوادكوپترها موتور زياد مي سوزونن
خواستم يه بررسي كنم در نت ببينم اين مدل هم همين مشكل رو داره
عرض ادب و درود
اسم خاصی نداره چون تنها محصول از شرکت junle هست . مشخصات رو تمام و کمال نوشتم شما چی رو میخواید بدونید ؟ بفرمایید براتون توضیح بدم .
عزیزم کواد کوپتر با ابعاد 35 سانتی متر مینی نیست ! اگر نگاه کنید عکس از دور با کنترلش گرفتم مشخصه ابعاد بزرگه !! بنده چند روز استفاده کردم نه مشکلی داشت و نه ایرادی تنها دلیل اینه که برای برادر زاده ام میخوام اما گیر داده اینو نمیخواد . قیمت خرید خودم نیز 200 تومان از فروشگاه های مرزی مشهد هست که به دلیل اصطلاحا غیر آکبند بودن قیمت را 50 تومان کم کردم .
راستی اگر خیلی شک دارید که پهپاد بنده مشکل داره بگید هر زمان خواستید فیلم بگیرم با مشخصات تا کارکرد رو ببینید

بالا