برگزیده های پرشین تولز

فروش نوکیا N71

kelark

Pocket PC کاربر فعال- فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
16
یک عدد گوشی نوکیا مدل N71 به فروش میرسد قیمت نو توی بازار شیراز 280 تومن هست ، البته با بدبختی یک دوتا مغازه پیدا کردم که داشتند . این گوشی رو نوکیا دیگه نمی زنه . تقریبا تمیزه .
تمام وسایل کارتنش هم استفاده نشده حتی شارژش ( اونم یک بار شب خرید برای تست توی خونه ) . خواستید عکس از اونا هم میزارم ;) . ( تبدیل پورت نوکیا به جک 3.5 و قاب کریستال هم روشه ).

علت فروش هم خرید نوکیا مدل N76 می باشد .

قیمت پایه 185 تومن هست . لینک مشخصات کامل گوشی توی سایت GSMARENA . هر کی قیمت بیشتر بده صاحب میشه . این قیمت هم فروشنده های مفتخر شیراز بم دادن !

یه ریویو از GSMARENA

عکس هم از همه جای گوشی گرفتم . :D اینم عکس هاش :

باید بگم که دوتا مشکل کوچیک داره این گوشی که توی عکس نشون میدم .

این قسمت افتاده و هرچی هم توی خونه میگردم پیداش نمی کنم . ( با تصویر چپ در تصاویر بالا مقایسه کنید )

این مشکل ماله همه N71 ها هست که محل تماس صحفه با کیبورد خط می افته که میشه با تعویض شیشه ( 1 تومن خرج ، حلش کرد ) .

ویرایش : کلیه عکس ها در یک هاست دیگه آپلود کردم .امیدوارم که مشکلی نداشته باشه دیگه :)

در آخر بگم در صورت قیمت خوب بدید یک عدد رم 1 GB هم روش هدیه داده میشه :D ( ماله گوشی 128 هست ) اینو برای پاکت پی سی خودم خریده بودم که استفاده نمی کنم ازش .​

kelark

Pocket PC کاربر فعال- فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
16
موقعي روي عکس ها کليک مي کنم يک تروجان هست مي خواهد وارد سيستم بشه که کاسپارسکي اينترنت سيکيورتي جلوش رو مي گيره و حذف مي کنه

من خودم آنتی ویروس ندارم برای هین متوجه نمیشم ( شاید الان توی کامپیوترم داره جولون میده! ) الان تمام عکس ها رو توی یک آدرس دیگه اد میکنم یه لینک میزارم کنار عکس ها . متشکرم .

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
بالا