برگزیده های پرشین تولز

فروش وام 10 میلیونی 4 درصد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arash_a59

Registered User
لایک‌ها
24
بابا مملكت شير تو شير هس ديگه نه اينقدر
3 تومن براي 10 تومن وام؟!!!
100 تومن وام بانك كشاورزي 4% (روي سند خونه) با 12 تا 15 تومن امتيازش رو منتقل ميكنن! اونوقت 10 تومن 3 تومن؟!بابا مرامتو
اونوقت من يه وام 18/700 مسكن دارم با سود 12 يا 13 بازپرداخت 12 ساله چقدر قيمت ميخوره؟!!

galaxysky

Registered User
لایک‌ها
644
بابا مملكت شير تو شير هس ديگه نه اينقدر
3 تومن براي 10 تومن وام؟!!!
100 تومن وام بانك كشاورزي 4% (روي سند خونه) با 12 تا 15 تومن امتيازش رو منتقل ميكنن! اونوقت 10 تومن 3 تومن؟!بابا مرامتو
اونوقت من يه وام 18/700 مسكن دارم با سود 12 يا 13 بازپرداخت 12 ساله چقدر قيمت ميخوره؟!!
با جمله اولتون موالفم ( هم موافق هم مخالف ) درسته برادر مملکت شیر تو شیر هست ولی خیلی بیشتر ازین
احتمالا 18 میلیون
ولی فکر کنم استارتر منظورش 3 تومن برای 20 تومن بود ( یعنی هر دو وام با هم 3 تومن )

PeDr4m

Registered User
لایک‌ها
16
با جمله اولتون موالفم ( هم موافق هم مخالف ) درسته برادر مملکت شیر تو شیر هست ولی خیلی بیشتر ازین
احتمالا 18 میلیون
ولی فکر کنم استارتر منظورش 3 تومن برای 20 تومن بود ( یعنی هر دو وام با هم 3 تومن )

نه اتفاقا دقیقا منظورش سه میلیون برای 10 تومن بوده . و گرنه وام به قیمت که رو زمین نمی مونه . ایشون دنبال یه ..... می گرده که .... .
حالا جالبه کسی نمی پرسه وام مال کجا هست ؟ شرایط دریافت چیه . مطئنا هم ایشون لنگ تنها چیزی که نیست ضامن هست .
با توجه به 10 تومنی بودن و بهره 4 درصد می خوره وام مهر رضا باشه که می دن برای ایجاد اشتغال و ... و کلی داستان داره و مرحله ای میدن !!

nswir

Registered User
لایک‌ها
6
واقعا متاسفم برای این افراد به دلایل زیر:
1- من دارم به این نرخ میفروشم ، اگه وام ریخته ، اگه وام فروش هست زیر این قیمت ، اگه پولدارید خب گرامیان چرا اومدید توی تاپیک؟؟؟؟ برید چندتا وام بگیرید حالشو ببرید دیگه
2- اینایی که اینجان به وقتش که میرسه قوانین غرب رو قبول دارن ، یه جا هم که به نفعشونه اسلامی میشن ، جالبه از هر 2 لحاظ کارم رو توضیح دادم که من میخوام انتقال امتیاز بدم ، وام رو بدم به کسی دیگه ، اونی که میاد میگه انقتل امتیاز اشکال نداره و فروشش اشکال داره ، آخه آدم .... مگه من مثل تو .... هستم که مفت وامی که با هزار بدبختی جور شده رو مفت بدم بره؟؟؟
3- خیلی از کسانی که اینجا دارن بقیه رو تحریک می کنند والله توی پیغام خصوصی مشتری هستند ، در حدود همین قیمتی که گفتم و نشستن به یه سری بلانسبت شما بچه ای که اینجا نشستن حرف .... میزنن میخندن !
4- اونی که دم از صدی چند میزنه و این رو نزول میدونه باز میگم خواهشا کاسه کوزه تو جمع کن از این تاپیک ، مگه مجبورت کردم بیای اینجا؟ یه بار توضیح دادم توی بازار صدی 6 مرسومه برای نزول ! گیریم نه 100 ی 3 که تو جاهای رسمی تر میدن میشه سالی 36 درصد ، 3 ساله میشه 108 درصد یعنی شما 10 میلیون تومن میگیرید ازشون باید بعد از 3 سال 20 میلیون و 800 هزار تومان پس بدید ! این وام نهایتا 1 میلیون باید کارمزد بدید ، البته 600 تومنه فکر کنم دقیقا ! یعنی توی 3 سال 600 تومن سود میدید + این 3 تومنی که به من میدید ! یعنی 13600 میشه ! حالا یا اونی که میگه صدی چند نمی فهمه داره چی میگه یا هم اونی که میگه صدی چند نمی فهمه چی داره میگه
5- اگه با چند نفری که توی همین تاپیک هم پست های آنچنانی زدن و در پیغام خصوصی خواستار وام هستند به توافق نرسم از فروش منصرف میشم ، میرم بیرون میفروشم.
شرایط وام هم 10 تومن ، 3 ساله ، 4 درصد که اقساطش ماهی 290 تومن حدودا میشه
برای موسسات مالی هم نیست ، یکی از بانکهای خصوصی کشور هست.
چون این وام برای من جور شده نمی تونم امتیازش رو انتقال بدم ، برای اعتماد سازی هم با کسی که سر قیمت به توافق برسم مطمئن باشه اعتماد سازی به نحوی خواهد بود که هیچ نگرانی بابت واریز شدن وام به حسابش نداشته باشه

حامد کیا

Registered User
لایک‌ها
8
عجب دنیایی شده خوب بنده خدا داره امتیاز وامشو میفروشه تا حالا تو عمرتون ندیدید؟ اگه ندیدید بشینید سر جاتون چوب لا چرخش نذارید تا مشتریش بیاد

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
جالبه از هر 2 لحاظ کارم رو توضیح دادم که من میخوام انتقال امتیاز بدم ،
چون این وام برای من جور شده نمی تونم امتیازش رو انتقال بدم ،
:blink::wacko: بهتره خط آخر پست اول رو حذف کنی

ahmadtn

Registered User
لایک‌ها
68
اقا اخه 3 میلیون برای هر وام زیاد نیست!!!!یا علی خوبه اگه واست مشتری بود بگو بابام امتیاز داره بزارم واسه فروش!!

گل رز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یکی از وامهاتو بااین شرایطی که گفتی میخوام

golden-gsm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از دوستان هر گسی وام داره من به قیمت خوب توافقی خریدار هستم

لطفا پ.خ بدید

با تشکر