برگزیده های پرشین تولز

فروش وبسایت فروشگاه آنلاین فایل

Broken Heart

Registered User
لایک‌ها
122
سلام خدمت همه عزیزانی که این تاپیک رو میخونن
یک فروشگاه آنلاین فایل دارم که از تیر ماه سال 95 تاسیس شده و همچنان در حال فعالیت هست.
سایت روی سیستم وردپرس و ایزی دیجیتال دانلود راه اندازی شده.
از زمان راه اندازی یعنی تیر 95 تا به الان که 30 ماه میشه حدودا 22/5 میلیون تومان فروش داشته که اگر خواسته باشیم میانگین بگیریم بطور متوسط ماهانه 750 هزار تومان درآمد داشته.
البته این مبلغ بصورت ماهانه ثابت نبوده و بعضی ماه ها بیشتر و بعضی ماه ها کمتر از میزان میانگین بوده.
در حال حاضر 941 فایل داخل سایت قرار داده شده که اکثرا بصورت پولی و تعدادی کمتر از 100 تا فایل بصورت رایگان هست.
فایل هایی که داخل سایت قرار گرفته فایل های ارزشمندی هست که اگر دوستان تمایل داشته باشن میتونم بصورت جداگانه بفروشم و در اختیارشون قرار بدم.
علت فروش سایت عدم وقت جهت رسیدگی هست. وقت نمیکنم که فایل های جدید بذارم و پیام های پشتیبانی رو جواب بدم.
سایت صرفا نیاز به این داره که فایل های جدید داخلش قرار بگیره و همچنین گاها کاربران با مشکل مواجه میشن که نمیتونن دانلود کنند که به تلگرام پیام میدن و راهنمایی میشن.
سایت پتانسیل این رو داره که با آپدیت منظم و خرید یه تعداد بک لینک درآمد بالاتری رو داشته باشه.
و باز هم تاکید میکنم علت فروش عدم وقت کافی جهت رسیدگی هست وگرنه من ماهانه یه قسط بانکم رو از این سایت در میارم.
چون جدیدا یه شغل جدیدی رو استارت کردم فرصت رسیدگی ندارم.
هزینه های سایت هم هاست سایت هست و هاست دانلود که ماهانه جمعا 50 تومن هزینه داره البته هاست مال یکی از آشنایان هست و من هر چند وقت یکبار هزینه هاست رو بهشون پرداخت میکنم و شما میتونید همین هاست رو استفاده کنید یا منتقل کنید.
دامنه هم که آی آر هست و هزینه ای نداره و فکر میکنم 3-4 ماه پیش تمدید کردم.
آدرس سایت: http://haroot-maroot.ir
یه اسکرین شات هم از خلاصه فروش ایزی دیجیتال دانلود میذارم.
اثبات فروش هم از طریق زرین پال میتونم براتون ارسال کنم.
قیمت هم پیشنهادی هست اما با توجه به اینکه دوستان سوال میکنند قیمت پایه ای در نظر میگیرم.
قیمت با توجه به فایل ها و میزان فروش هست.
قیمت پایه 7 میلیون هست.

فایل های ضمیمه

• haroot-maroot.jpg
    haroot-maroot.jpg
    168.3 KB · نمایش ها: 52

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
سلام خدمت همه عزیزانی که این تاپیک رو میخونن
یک فروشگاه آنلاین فایل دارم که از تیر ماه سال 95 تاسیس شده و همچنان در حال فعالیت هست.
سایت روی سیستم وردپرس و ایزی دیجیتال دانلود راه اندازی شده.
از زمان راه اندازی یعنی تیر 95 تا به الان که 30 ماه میشه حدودا 22/5 میلیون تومان فروش داشته که اگر خواسته باشیم میانگین بگیریم بطور متوسط ماهانه 750 هزار تومان درآمد داشته.
البته این مبلغ بصورت ماهانه ثابت نبوده و بعضی ماه ها بیشتر و بعضی ماه ها کمتر از میزان میانگین بوده.
در حال حاضر 941 فایل داخل سایت قرار داده شده که اکثرا بصورت پولی و تعدادی کمتر از 100 تا فایل بصورت رایگان هست.
فایل هایی که داخل سایت قرار گرفته فایل های ارزشمندی هست که اگر دوستان تمایل داشته باشن میتونم بصورت جداگانه بفروشم و در اختیارشون قرار بدم.
علت فروش سایت عدم وقت جهت رسیدگی هست. وقت نمیکنم که فایل های جدید بذارم و پیام های پشتیبانی رو جواب بدم.
سایت صرفا نیاز به این داره که فایل های جدید داخلش قرار بگیره و همچنین گاها کاربران با مشکل مواجه میشن که نمیتونن دانلود کنند که به تلگرام پیام میدن و راهنمایی میشن.
سایت پتانسیل این رو داره که با آپدیت منظم و خرید یه تعداد بک لینک درآمد بالاتری رو داشته باشه.
و باز هم تاکید میکنم علت فروش عدم وقت کافی جهت رسیدگی هست وگرنه من ماهانه یه قسط بانکم رو از این سایت در میارم.
چون جدیدا یه شغل جدیدی رو استارت کردم فرصت رسیدگی ندارم.
هزینه های سایت هم هاست سایت هست و هاست دانلود که ماهانه جمعا 50 تومن هزینه داره البته هاست مال یکی از آشنایان هست و من هر چند وقت یکبار هزینه هاست رو بهشون پرداخت میکنم و شما میتونید همین هاست رو استفاده کنید یا منتقل کنید.
دامنه هم که آی آر هست و هزینه ای نداره و فکر میکنم 3-4 ماه پیش تمدید کردم.
آدرس سایت: http://haroot-maroot.ir
یه اسکرین شات هم از خلاصه فروش ایزی دیجیتال دانلود میذارم.
اثبات فروش هم از طریق زرین پال میتونم براتون ارسال کنم.
قیمت هم پیشنهادی هست اما با توجه به اینکه دوستان سوال میکنند قیمت پایه ای در نظر میگیرم.
قیمت با توجه به فایل ها و میزان فروش هست.
قیمت پایه 7 میلیون هست.
سلام
ایشون تایید میشن. کارشون درسته

G A L A X Y

Registered User
لایک‌ها
71
با درود و عرض ادب . قیمت و حجم فایلها به تنهایی چقدر هست دوست گرامی؟

Broken Heart

Registered User
لایک‌ها
122
حجم فایلها رو واقعیت محاسبه نکردم ولی طبق هاست دانلود فکر میکنم 30 گیگ باشه.
قیمت فایلها با توجه به ارزششون رو یک میلیون فکر میکنم مناسب باشه ولی با تخفیف به دوستان پرشین تولز با 800 هزار تومان تقدیم میکنم

Broken Heart

Registered User
لایک‌ها
122
سایت به بالاترین قیمت پیشنهادی واگذار می گردد.
همچنین امکان معاوضه نیز وجود دارد.

Broken Heart

Registered User
لایک‌ها
122
سلام
قیمت پایه رو گذاشته بودم 7 میلیون.
به علت نیاز مالی به 5 میلیون کاهش دادم.

G A L A X Y

Registered User
لایک‌ها
71
سلام مجدد . من تا حد زیادی خواهان و خریدار سایت هستم . چون سایت با ارزشی هست با فایلهای با ارزش.
فقط میخوام بدونم درآمد دقیق 3-4 ماه گذشته چقدر بوده . کار به از اول افتتاح سایت ندارم .فقط همین چند ماه آخری
ضمنا بعدا قرار نیست که اگه فروخته شد باز فروشگاهی با همون فایلها و دامنه جدید شروع به کار بکنه دیگه ؟

Broken Heart

Registered User
لایک‌ها
122
سلام مجدد خدمت شما دوست گرامی
چند تا نکته رو عرض کنم خدمتتون.
در رابطه با درآمد دقیق که باید نگاه کنم اطلاع بدم خدمتتون ولی بصورت میانگین توی 3-4 ماه گذشته حدودا 400-500 بوده.
علتش هم عدم رسیدگی کافی بوده چون فرصت پست گذاشتن نداشتم.
جدای از فایل های باارزش کنونی که روی سایت موجوده، چیزی در حدود 10 گیگ فایلهای دیگه هم بهتون میدم که میتونید برای فروش بذارید داخل سایت که من 3-4 ماه پیش خریداری کردم ولی فرصت نکردم داخل سایت قرار بدم و فقط تعداد کمی از اونها رو داخل سایت قرار دادم.
بنده تعهد میدم بصورت کتبی که بعد از خرید هیچ فروشگاهی با همون فایلها و دامنه ساخته نشه.
علت فروش هم عدم فرصت کافی جهت رسیدگی هست.
به تازگی براش بک لینک خریداری کردم

Broken Heart

Registered User
لایک‌ها
122
سلام خدمت دوستان
با توجه به اینکه با دوستان خریدار به توافق سر قیمت نرسیدیم و اینکه دیدم واقعا وقت ندارم و سایت داره حیف میشه، سایت رو با قیمت 3 میلیون واگذار میکنم.
چون نمیتونم وقت بذارم و حیفه و داره آمار پایین تر میاد.
این پیشنهاد تا روز 17 فروردین هست و بعد از اون یه تصمیم دیگه ای میگیرم براش.
دوستانی که تمایل دارن واقعا قیمت مناسبی هست و خیلی اومدم پایین بازم اگر پیشنهادی دارید بگید.

بالا