برگزیده های پرشین تولز

فروش ویژه آنتی ویروس بسیار قوی و متفاوت "شید"

valivand

Registered User
لایک‌ها
48
اطلاعات پرداخت و شرایط ارسال را لطفا

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
از دوستانی که از ضد ویروس شید استفاده کردن بپرسید که چگونه هستش

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
آقا من می خوام.چکار باید بکنم؟
سلام.داداش شما یا ادرس میدید بنده بسته نرم افزاری شید رو واستون میفرستم.اگه هم نمیخواید هزینه ای واسه ارسال بدید میتونید از لینکی که بهتون میدم فایل نصبی رو دانلود و بنده نام کاربری و رمز یکساله رو واستون پیام خصوصی میکنم.بنده درخدمتم.

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
منم نمیدونم اگه این آنتی ویروس حرفی برای گفتن داره ( در عمل و نه در حرف و ادعا !) چرا در سایتهای معروف AV-Comprative و بقیه مراجع معتبر مقایسه و تست آنتی ویروس خودشو مطرح نمیکنه ؟!
فقط تو ایران از کسپر و NOD و بیت دفندر بهتره ؟!
یا شاید هم کمپانی شید بلد نیست یک نسخه از آنتی ویروس اعجوبش رو به این مراجع بفرسته تا تستش کنن ببینن چند مرده حلاجه !

جوک نگین توروخدا
پست شما گزارش تخلف گردید و امتیاز منفی میخورید

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
منم نمیدونم اگه این آنتی ویروس حرفی برای گفتن داره ( در عمل و نه در حرف و ادعا !) چرا در سایتهای معروف AV-Comprative و بقیه مراجع معتبر مقایسه و تست آنتی ویروس خودشو مطرح نمیکنه ؟!
فقط تو ایران از کسپر و NOD و بیت دفندر بهتره ؟!
یا شاید هم کمپانی شید بلد نیست یک نسخه از آنتی ویروس اعجوبش رو به این مراجع بفرسته تا تستش کنن ببینن چند مرده حلاجه !

جوک نگین توروخدا
علیک سلام
بزارید جوابشو بدم آقای @behzad00
آنتی ویروس شید چون از دو موتور نود و آویرا استفاده میکنه نمیتونه تو کشورهای دیگه فروش داشته باشه چرا ؟ بخاطر قوانین کپی رایت اگر اطلاعاتتون یکم بالاتر ببرید بهتره چون الان این حرفی که شما زدید مثل جوک بود :)
و اگر تو سایتش برید و یه چرخی 1 دقیقه ای بزنید میفهمید که آنتی ویروس فرستادن به خارج برای تست و تا حدی بهتر از آنتی ویروسهای دیگه عمل کرده اما به دلیل بالا عرضه ی جهانی نمیتونه بشه.
باشد که با تحقیق نظر بدیم :)

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
علیک سلام
آنتی ویروس شید چون از دو موتور نود و آویرا استفاده میکنه نمیتونه تو کشورهای دیگه فروش داشته باشه چرا ؟ بخاطر قوانین کپی رایت اگر اطلاعاتتون یکم بالاتر ببرید بهتره چون الان این حرفی که شما زدید مثل جوک بود :)
و اگر تو سایتش برید و یه چرخی 1 دقیقه ای بزنید میفهمید که آنتی ویروس فرستادن به خارج برای تست و تا حدی بهتر از آنتی ویروسهای دیگه عمل کرده اما به دلیل بالا عرضه ی جهانی نمیتونه بشه.
]
ممنون داداش با توضیح و توجیهتون.خدایی درسته.بعضیها فقط قصدشون اسپم دادنه.دیگه نمیدونه چرا؟

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
من بارها تخلف ایشون رو که همون امتیاز دادن منفی بدون انجام معامله بود رو گزارش دادم . اما رسیدگی نشد .
@>-->O
@drdexter
@M+J

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
مدیران گرامی
لطفا امتیاز منفی رو حذف نمایید .
ایشون بدون انجام معامله و فقط به دلیل پست زدن در این تاپیک ، به من امتیاز منفی دادن . در صورتیکه طبق قوانین امتیاز مربوط به بازارچه است و باید معامله ای صورت گرفتته باشه .
@>-->O
@drdexter
@M+J

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
واقعا آنتی ویروس قوی هست.
من نمیدونم چرا دوستان دنبال NOD32 و کسپرسکی این چیزا هستن تا وقتی این آنتی ویروس هست حدودا 4 ساله دارم ازش استفاده میکنم میانگین آپدیتش روزی 1 بار هست و آپدیتهاش سبک و سریع هستن و اصلا وقت نمیگیره.
و تو کار باهاش اصلا گیچ نمیشید برعکس آنتی ویروسهایی پر ادعا
اینو گفتم واسه دوستانی که شک دارن به خریدش.
قیمتتم عالیه خوب بفروشی عزیز

علیک سلام

خوب بالاخره امتیاز منفی حذف و استارتر بن شدن . هرچند امیدوارم هرچه زودتر از بن خارج بشن . چون ایشون قصد فروش محصولشون رو دارن و به جز یک تخلف کوچیک کار اشتباهی انجام ندادن
هرچند خودشون فکر میکنن من با ایشون دشمنی دارم ! در حالیکه اصلا اینطور نیست . من فقط پاسخ شمارو دادم که موضوعی فنی مطرح کرده بودین و مقایسه ای اشتباه .

خوب نوبت پاسخ شماست :
بنده سالهاست در زمینه آنتی ویروس تحقیق میکنم . از تست آنتی ویروسهای مختلف با ویروسهای واقعی و به روز تـــا آزمایش و نوشتن پست و مقاله در اینمورد
به همین دلیل سالهاست همیار انجمن امنیت و نرم افزارهای امنیتی در عصر جوان هستم :
http://dvb55.com/showthread.php?t=673114

شما در پست اولتون ادعایی مطرح کردید که واقعا در حد جوک بود :
چرا دوستان دنبال NOD32 و کسپرسکی این چیزا هستن تا وقتی این آنتی ویروس هست

این عبارت اساسا اشتباه است .
دلیل را اینمورد ذکر کردین که دو موتوره است ! بله دو موتوره است . ولی گویا نمیدانید تنها این آنتی ویروس دو موتوره نیست . بلکه آنتی دوموتوره زیاد داریم . نمونش Emsi soft که نتایجش در همه مراجع وجود دارد (برخلاف شید)
اگر نقص کپی رایت و استفاده غیر قانونی از انجین آنتی ویروس دیگری توسط شید صورت گرفته باشد که در نتیجش نتونه در بنچمارکهای جهانی شرکت کنه ، این مزیت شید نیست . بلکه فاجعه است
چرا که بنابراین تا ابد باید به صورت غیر قانونی و حتی دزدی از موتور آنتی ویروسهایی که نام بردید استفاده کند (البته اگر بتواند همیشه چنین روالی را ادامه دهد! )

اما مورد بعدی در مورد عملکرد شید که به گفته شما تا حدی بهتر از بقیه است (حال بماند که منظور از تا حدی چیست ؟! عملکرد بهتر اصلا به چی میگن ؟ دتکت ؟ سرعت ؟ آپدیت ؟ سبکی و روانی ؟! )
اگر منظور همان عکسی است که در خود سایت شید وجود دارد ، باید بدانید این عکس فقط در خود همان سایت وجود دارد ! (به روباه گفتن کو شاهدت .... )
شما هیچ مرجع معتبری پیدا نمیکنید که این آنتی ویروس رو با بقیه تست کرده باشه . بنابراین هیچ تعجبی نداره خود شرکت در سایت خودش یک عکس از مقایسه با بقیه آنتی ویروسها بزاره و بگه ما بهتریم ! نتایجی که به قول خودش مربوط به سال 2009 است !
http://www.sheedantivirus.ir/index.php/sheedantivirus/detection
و امروز در سال 2015 شما به این عکس (که فقط در سایت شید پیدا میشه ) میگین مرجع و تحقیق برای نشون دادن عملکرد تاحدی بهتر !

سخن آخر :
اگر به مباحث فنی و معتبر مقایسه آنتی ویروس ها علاقه دارید و واقعا اهل تحقیق و مطالعه هستید ، پیشنهاد میکنم در تایپک ها من در عصر جوان شرکت کنید . ما آنتی ویروسها را با ویروسهای واقعی تست میکنیم . این صفحه رو هم مطالعه کنید بد نیست . باشد که تحقیق کنیم و علمی به روز داشته باشیم .

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
خوب بالاخره امتیاز منفی حذف و استارتر بن شدن . هرچند امیدوارم هرچه زودتر از بن خارج بشن . چون ایشون قصد فروش محصولشون رو دارن و به جز یک تخلف کوچیک کار اشتباهی انجام ندادن
هرچند خودشون فکر میکنن من با ایشون دشمنی دارم ! در حالیکه اصلا اینطور نیست . من فقط پاسخ شمارو دادم که موضوعی فنی مطرح کرده بودین و مقایسه ای اشتباه .

خوب نوبت پاسخ شماست :
بنده سالهاست در زمینه آنتی ویروس تحقیق میکنم . از تست آنتی ویروسهای مختلف با ویروسهای واقعی و به روز تـــا آزمایش و نوشتن پست و مقاله در اینمورد
به همین دلیل سالهاست همیار انجمن امنیت و نرم افزارهای امنیتی در عصر جوان هستم :
http://dvb55.com/showthread.php?t=673114

شما در پست اولتون ادعایی مطرح کردید که واقعا در حد جوک بود :

این عبارت اساسا اشتباه است .
دلیل را اینمورد ذکر کردین که دو موتوره است ! بله دو موتوره است . ولی گویا نمیدانید تنها این آنتی ویروس دو موتوره نیست . بلکه آنتی دوموتوره زیاد داریم . نمونش Emsi soft که نتایجش در همه مراجع وجود دارد (برخلاف شید)
اگر نقص کپی رایت و استفاده غیر قانونی از انجین آنتی ویروس دیگری توسط شید صورت گرفته باشد که در نتیجش نتونه در بنچمارکهای جهانی شرکت کنه ، این مزیت شید نیست . بلکه فاجعه است
چرا که بنابراین تا ابد باید به صورت غیر قانونی و حتی دزدی از موتور آنتی ویروسهایی که نام بردید استفاده کند (البته اگر بتواند همیشه چنین روالی را ادامه دهد! )

اما مورد بعدی در مورد عملکرد شید که به گفته شما تا حدی بهتر از بقیه است (حال بماند که منظور از تا حدی چیست ؟! عملکرد بهتر اصلا به چی میگن ؟ دتکت ؟ سرعت ؟ آپدیت ؟ سبکی و روانی ؟! )
اگر منظور همان عکسی است که در خود سایت شید وجود دارد ، باید بدانید این عکس فقط در خود همان سایت وجود دارد ! (به روباه گفتن کو شاهدت .... )
شما هیچ مرجع معتبری پیدا نمیکنید که این آنتی ویروس رو با بقیه تست کرده باشه . بنابراین هیچ تعجبی نداره خود شرکت در سایت خودش یک عکس از مقایسه با بقیه آنتی ویروسها بزاره و بگه ما بهتریم ! نتایجی که به قول خودش مربوط به سال 2009 است !
http://www.sheedantivirus.ir/index.php/sheedantivirus/detection
و امروز در سال 2015 شما به این عکس (که فقط در سایت شید پیدا میشه ) میگین مرجع و تحقیق برای نشون دادن عملکرد تاحدی بهتر !

سخن آخر :
اگر به مباحث فنی و معتبر مقایسه آنتی ویروس ها علاقه دارید و واقعا اهل تحقیق و مطالعه هستید ، پیشنهاد میکنم در تایپک ها من در عصر جوان شرکت کنید . ما آنتی ویروسها را با ویروسهای واقعی تست میکنیم . این صفحه رو هم مطالعه کنید بد نیست . باشد که تحقیق کنیم و علمی به روز داشته باشیم .

شما باز میگید چرا سایتهای دیگه نزاشتن بازم باید بگم بخاطر قوانین کپی رایت من مطمنم شما یبارم از آنتی ویروس شید استفده نکردید و نه امتحانش کردید پس لطف کنید برید استفاده کنید بعد اگر فرقی دیدید بین این آنتی ویروس با آنتی ویروسهای دیگه بیاید اینجا نظر بدید چرا دیگه اینقدر صغرا و کبری میچینید !!!
تا حالا که مثل شیر محافظت کرده از کامپیوترم و ویروسیم که شده پاک کرده به راحتی حالا من نمیدونم مشکل شما چیه با این آنتی ویروس !! من با امسال 5 ساله دارم استفاده میکنم تو این 5 سال کلی ویروسهای عجیب و غریب پاک کرده برام :)
وقتی من میگم چرا دوستان دنبال NOD32 و کسپرسکی این چیزا هستن تا وقتی این آنتی ویروس هست منظورم اینه که باید از محصولات داخلی استفاده کنیم که به نظرم خیلی راحتریم. کی من گفتم مزیت این آنتی ویروس دوموتوره بودنشه ؟ نه من این حرفو زدم ؟ چرا حرف دهن من میزاری
تا حدی بهتر یعنی کمی بهتر حالا اگه میگفتم بهترین آنتی ویروسه میگفتی چرا میگید بهترینه.
سخن آخر:
حالا فاجعست یا چیز دیگه برای خیلی از کاربرا خوب بوده و جواب داده بهتره شما هم با اسپم دادن تایپیک ایشونو آلوده نکنید.

Last edited:

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
شما باز میگید چرا سایتهای دیگه نزاشتن بازم باید بگم بخاطر قوانین کپی رایت من مطمنم شما یبارم از آنتی ویروس شید استفده نکردید و نه امتحانش کردید پس لطف کنید برید استفاده کنید بعد اگر فرقی دیدید بین این آنتی ویروس با آنتی ویروسهای دیگه بیاید اینجا نظر بدید چرا دیگه اینقدر صغرا و کبری میچینید !!!
تا حالا که مثل شیر محافظت کرده از کامپیوترم و ویروسیم که شده پاک کرده به راحتی حالا من نمیدونم مشکل شما چیه با این آنتی ویروس !! من با امسال 5 ساله دارم استفاده میکنم تو این 5 سال کلی ویروسهای عجیب و غریب پاک کرده برام :)
وقتی من میگم چرا دوستان دنبال NOD32 و کسپرسکی این چیزا هستن تا وقتی این آنتی ویروس هست منظورم اینه که باید از محصولات داخلی استفاده کنیم که به نظرم خیلی راحتریم. کی من گفتم مزیت این آنتی ویروس دوموتوره بودنشه ؟ نه من این حرفو زدم ؟ چرا حرف دهن من میزاری
تا حدی بهتر یعنی کمی بهتر حالا اگه میگفتم بهترین آنتی ویروسه میگفتی چرا میگید بهترینه.
سخن آخر:
حالا فاجعست یا چیز دیگه برای خیلی از کاربرا خوب بوده و جواب داده بهتره شما هم با اسپم دادن تایپیک ایشونو آلوده نکنید.
شما هنوز معنی اسپم و بررسی رو نمیدونید
هرچند هنوز متوجه نشدید امسی سافت هم دوموتوره است و بنچمارکهاش در همه مراجع معتبر موجوده . از جمله AV.Comprative (اگر بدونید چی هست البته)
قبلا هم گفتم بازم تکرار میکنم : استفاده از انجین آنتی دیگری دلیل بر نقص کپی رایت نیست ، اگر شید غیر قانونی از انجین اویرا استفاده کرده فاجعه است ( دیگه نمیدونم به چه زبونی بگم متوجه بشید o_O )

اگر ادعای تحقیق و دلیل دارید ، من هستم .
اگر بحث شخصیه که من استفاده کردم خوب بوده ! این دیگه علمی و منطقی و معتبر نیست . یه حرف شخصیه ! . همونو استفاده کنید . من بحثی ندارم
شما در پست اولتون گفتید نمیدونم چرا مردم سراغ کسپر و نود میرن وقتی شید هست! ، عرض کردم این حرف جوکه . اگر بنا به تحقیق و مطالعه است ، اینکارو حتما انجام بدین و حرف از یک عکس مربوط به سال 2009 نزنید که واقعا خنده داره! (معنی مطالعه و تحقیق رو هم فهمیدیم ;))
اگر هم بحثتون شخصیه که آره اینو من استفاده کردم ، وای چه عالی بود! ؛ خوب همونو ادامه بدین .
موفق باشید

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
شما هنوز معنی اسپم و بررسی رو نمیدونید
اگر ادعای تحقیق و دلیل دارید ، من هستم .
اگر بحث شخصیه که من استفاده کردم خوب بوده ! چه عالی . همونو استفاده کنید . من بحثی ندارم
شما در پست اولتون گفتید نمیدونم چرا مردم سراغ کسپر و نود میرن وقتی هست ، عرض کردم این حرف جوکه . اگر بنا به تحقیق و مطالعه است ، اینکارو حتما انجام بدین و حرف از یک عکس مربوط به سال 2009 نزنید ! (معنی مطالعه و تحقیق رو هم فهمیدیم ;))
اگر هم بحثتون شخصیه که آره اینو من استفاده کردم ، وای چه عالی بود! ؛ خوب همونو ادامه بدین .
موفق باشید
گفتم دلیلشم گفتم.
من هنوزم متوجه نشدم کی گفتم دو موتوره بودن شید مزیتشه!! قرار بر جوک باشه شما که جوک سالو گفتید که میگید چرا نتیجش تو سایت های دیگه نیست :)
اگر استفاده کرده بودید مطمنا این حرفارو نمیزدید.
ادامه میدم کور شه کسی که نتونه ببینه ;)
خب بحثی نیست بحث با شما مثل بحث با آدمیه که میگه ویندوز موبایل از اندروید بهتره !!! غافل از اینکه هرکدوم مزایا و معایب خودشو داره.
در ضمن اون نتیجه ی 2014 آنتی ویروسا چقدر فرق با نتیجه ی تو سایت شید داشت! هنوزم همشون تو همون محدوده هستن!
وبخاطر احترام به نظریه ی خودم و سخن داخل امضام دیگه بحثی ندارم.
در پناه حق;)

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
گفتم دلیلشم گفتم.
من هنوزم متوجه نشدم کی گفتم دو موتوره بودن شید مزیتشه!! قرار بر جوک باشه شما که جوک سالو گفتید که میگید چرا نتیجش تو سایت های دیگه نیست :)
خب بحثی نیست بحث با شما مثل بحث با آدمیه که میگه ویندوز موبایل از اندروید بهتره !!! غافل از اینکه هرکدوم مزایا و معایب خودشو داره.
در ضمن اون نتیجه ی 2014 آنتی ویروسا چقدر فرق با نتیجه ی تو سایت شید داشت! هنوزم همشون تو همون محدوده هستن!
در پناه حق;)

همین جمله شما کافیه تا بدونم سن و سال کافی برای بحث با مدرک و دلیل ندارید
اگر نتیجه 2014 رو متوجه نشدید که ایراد از گیرنده است
و در آخر شمارو به نتایج سال 2009 میسپارم . همین مدلی به تحقیقاتتون در همون سال ادامه دهید
سپاس

behzad 00

Registered User
لایک‌ها
91
گفتم دلیلشم گفتم.
در پناه حق;)
داداش سلام.این کاربر mobomas رو بیخیال شو هرچی میخواد بگه.کلا حق با ایشونه.ایشون سوادشون از من و تو بیشتره.بهتره کوتاه بیاییم.باور کن همینطوری الکی باعث بن شدن بنده شد نمیخوام این بلا هم سر شما بیاید.ظاهرا اینجا هم مثل همجای ایران پارتی بازی داریم.با تشکر از این کاربر باسواد و مدیران باسوادتر از ایشون!

بالا