برگزیده های پرشین تولز

فروش ویژه انواع آنتی ویروس اورجینال با گارانتی اصلی

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
سلام

میشه در مورد این سایت توضیح بدین

سرور آپدیت نود 32

از کجا متوجه بشیم تقلبیه اکانتهاش ؟

اگر یک اکانت ازش خریدیم تفاوتش با اکانت شما در چیه ؟ چجوری بفهمیم توی ایست ثبت شده مثل اکانتهای شما یا نشده ؟

متشکر

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
سلام

نحوه خرید nod32 رو ارسال کنین , (تا شب واریز کنم کی آماده میشه؟)

متشکرم :)

سلام دوست من
می تونید به شماره کارتی که برای پ خ شد حواله بزنید .
تا 10 دقیقه بعد لایسنس براتون ارسال می شه .
اگه عجله دارید لطفا یک ایمیل هم به آدرس زیر بزنید
[email protected]

سوالی بود در خدمتم
موفق باشید

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
سلام

میشه در مورد این سایت توضیح بدین

سرور آپدیت نود 32

از کجا متوجه بشیم تقلبیه اکانتهاش ؟

اگر یک اکانت ازش خریدیم تفاوتش با اکانت شما در چیه ؟ چجوری بفهمیم توی ایست ثبت شده مثل اکانتهای شما یا نشده ؟

متشکر

سلام دوست من
این اکانت ها رو ، سرور داخلی ، می گن ، یه آپدیت هاشون رو از یک سرور داخل ایران می گیرن و باید مسیر آپدیت برنامه هم طبق آدرس سرور اونا قرار بگیره .
به همین دلیل این اکانت ها خیلی زیاد و رو به افزایش هستن ، چون خوب هر کسی برای خودش یه سرور با آپدیت های دستی می ذاره ، و روی اون اکانت می فروشه .
اگر تمایل به استفاده از اکانتهای ارزان مثل اونا دارین ، قابل تهیه هستن . بصورت پک و با گارانتی .
سوالی بود در خدمتم
موفق باشید

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
سلام دوست من
این اکانت ها رو ، سرور داخلی ، می گن ، یه آپدیت هاشون رو از یک سرور داخل ایران می گیرن و باید مسیر آپدیت برنامه هم طبق آدرس سرور اونا قرار بگیره .
به همین دلیل این اکانت ها خیلی زیاد و رو به افزایش هستن ، چون خوب هر کسی برای خودش یه سرور با آپدیت های دستی می ذاره ، و روی اون اکانت می فروشه .
اگر تمایل به استفاده از اکانتهای ارزان مثل اونا دارین ، قابل تهیه هستن . بصورت پک و با گارانتی .
سوالی بود در خدمتم
موفق باشید

من میخوام برای یه شرکتی 4 تا سیستم ببندم میخوام انتی ویروس و یو اس بی سکیوریتی نصب کنم

البته یو اس بی سکیوریتیو با کیجن میشه درستش کرد ولی انتی ویروس میخوام ارجینال باشه

شرمنده ولی من باز متوجه نشدم یعنی اگر از شما اکانت بخریم خودش از اینترنت اپدیت میشه ولی اینو باید افلاین اپدیت کنی و هردو هم لایسنسشون ثبت میشه در ایست ؟

و اینکه منظورتون از تمایل به استفاده از اکانتهای ارزون چیه ؟ یعنی درست ویروسیابی نمیکنن ؟ مشکلی دارن ؟

ممنون میشم این موضوع رو خوب شفاف سازی کنید تا بقیه دوستان هم اطلاع پیدا کنن و سمت این اکانتها نرن

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
من میخوام برای یه شرکتی 4 تا سیستم ببندم میخوام انتی ویروس و یو اس بی سکیوریتی نصب کنم

البته یو اس بی سکیوریتیو با کیجن میشه درستش کرد ولی انتی ویروس میخوام ارجینال باشه

شرمنده ولی من باز متوجه نشدم یعنی اگر از شما اکانت بخریم خودش از اینترنت اپدیت میشه ولی اینو باید افلاین اپدیت کنی و هردو هم لایسنسشون ثبت میشه در ایست ؟

و اینکه منظورتون از تمایل به استفاده از اکانتهای ارزون چیه ؟ یعنی درست ویروسیابی نمیکنن ؟ مشکلی دارن ؟

ممنون میشم این موضوع رو خوب شفاف سازی کنید تا بقیه دوستان هم اطلاع پیدا کنن و سمت این اکانتها نرن

دوست من تمامی اکانت ها از اینترنت آپدیت می شن ، فرق شون در این هست ، اکانت های داخلی ، از روی یک سیستم در ایران ، که آپدیت های نود در اونجا قرارداده می شه ، آپدیت رو می گیرن نه از سرورهای اصلی eset .
به همین خاطر اگه آپدیت های لازم روی سرورهای داخلی ریخته نشه ، تبعا بروز رسانی اکانت هایی هم که تحت اونها کار می کنه ، آپدیت نمی شن .
وگرنه اونها هم کار می کنن و کار ویروس یابی رو انجام میدن .
در واقع اکانتی که تحت سرور داخلی فروخته می شه ، هیچ ربطی به eset نداره ، و یک کد هست که توسط ارایه دهنده ایرانی به کاربرهای داخل داده می شه و فقط روی سرور خودش معتبر هست و شما فقط باید برنامه مربوط به اون رو با تنظیماتی که می گه انجام بدین تا آنتی ویروستون فعال بمونه و احتمال از کارافتادگی هم در این نوع اکانت ها بیشتره .
امیدوارم توضیحات کافی بوده باشه
موفق باشید

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
دوست من تمامی اکانت ها از اینترنت آپدیت می شن ، فرق شون در این هست ، اکانت های داخلی ، از روی یک سیستم در ایران ، که آپدیت های نود در اونجا قرارداده می شه ، آپدیت رو می گیرن نه از سرورهای اصلی eset .
به همین خاطر اگه آپدیت های لازم روی سرورهای داخلی ریخته نشه ، تبعا بروز رسانی اکانت هایی هم که تحت اونها کار می کنه ، آپدیت نمی شن .
وگرنه اونها هم کار می کنن و کار ویروس یابی رو انجام میدن .
در واقع اکانتی که تحت سرور داخلی فروخته می شه ، هیچ ربطی به eset نداره ، و یک کد هست که توسط ارایه دهنده ایرانی به کاربرهای داخل داده می شه و فقط روی سرور خودش معتبر هست و شما فقط باید برنامه مربوط به اون رو با تنظیماتی که می گه انجام بدین تا آنتی ویروستون فعال بمونه و احتمال از کارافتادگی هم در این نوع اکانت ها بیشتره .
امیدوارم توضیحات کافی بوده باشه
موفق باشید

خیلی ممنون

کاملا متوجه شدم

rhinoceos

Registered User
لایک‌ها
35
سلام

این اکانت ها از سرور اصلی اپدیت میگیرن دیگه درسته؟
از سرور ایرانی نیست که؟

من یه اسمارت سکیوریتی 1 ساله میخوام؟

در ضمن به نظرتون eset بگیرم یا kasper؟

میخوام رو سرعتم تاثیر نذاره

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
سلام

این اکانت ها از سرور اصلی اپدیت میگیرن دیگه درسته؟
از سرور ایرانی نیست که؟

من یه اسمارت سکیوریتی 1 ساله میخوام؟

در ضمن به نظرتون eset بگیرم یا kasper؟

میخوام رو سرعتم تاثیر نذاره
سلام دوست من
بله سرور اصلی هستن
تبعا eset خیلی سبک تر از کسپرسکی هست ، بیت دیفندر هم به تستش می ارزه البته
انتخاب با شماست

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
فرق بیت دیفندر با ای ست چیه

شما کدومو پیشنهاد میکنید؟

دوست من آنتی ویروس یه مقدار سلیقه ای هست ، و بستگی به تجربه افراد در مورد استفاده از آنتی ویروس های مختلف داره .
ولی اگه بخواین سایت های تخصصی ملاک قرار بدین ، بیت دیفندر ، جزی بیشترین برنده جایزه ها در بین سایت ها هست ، مثل نمونه زیر :

av-comparative-test.jpg

farda.boro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب این آ÷ذیت های رایگان با آپدیت شما چه فرقی داره؟

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
جناب این آ÷ذیت های رایگان با آپدیت شما چه فرقی داره؟

سلام دوست من
آپدیت های رایگان ، در واقع آدپیت هایی هستن که خودشون دانلود می کنن و روی یک سرور شخصی می ریزن و شما مسیر آپدیت آنتی ویروس تون رو ، روی سرور اونها تنظیم می کنید .
آپدیت ها از سرورهای اصلی نود نیستن ، و کاملا به عملکرد اون سرور شخصی و نحوه بروز رسانی اش بستگی داره

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
اینا خوبن یا نود؟مثل نود سبک هستن ؟
GDATA Security
Trust Port
F-Secure

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
اینا خوبن یا نود؟مثل نود سبک هستن ؟
GDATA Security
Trust Port
F-Secure

gdata آنتی ویروس خوبی هست ، و با دو موتور اسکن می کنه ، ولی سنگین هست
f-secure , bullgurad آنتی ویروس های واقعا خوب و سبکی هستن
trustport رو هنوز تست نکردم
توصیه می کنم ، نسخه trial هر کدوم رو که براتون جذاب هست ، از لینک زیر دانلود و تست کنین

دانلود آنتی ویروس

سوالی بود در خدمتم
موفق باشید

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
gdata آنتی ویروس خوبی هست ، و با دو موتور اسکن می کنه ، ولی سنگین هست
f-secure , bullgurad آنتی ویروس های واقعا خوب و سبکی هستن
trustport رو هنوز تست نکردم
توصیه می کنم ، نسخه trial هر کدوم رو که براتون جذاب هست ، از لینک زیر دانلود و تست کنین

دانلود آنتی ویروس

سوالی بود در خدمتم
موفق باشید

قیمت bullgurad نزدین

بالا