برگزیده های پرشین تولز

فروش ویژه مجموعه نرم‌افزار و بازی اوریجینال با تخفیف 50 درصد

mojtabamo

Registered User
لایک‌ها
7
تصمیم دارم تعدادی مجموعه‌‌ اوریجینال را با قیمت پایین‌تر نسبت به قیمت روی جلد( در حدود تخفیف 50 درصدی)، به فروش برسانم.
× لیست زیر به تدریج کامل‌تر می‌شود و شما می‌توانید درخواست‌های خود را نیز اعلام کنید تا در صورت موجود بودن، قیمت آن اعلام شود.
× باز هم تاکید می‌کنم مجموعه‌ها اوریجینال هستند و کپی نشده‌اند.
× هزینه پست هم در اغلب موارد رایگان هست و خودم پرداخت می‌کنم.
× دوستانی که بیش از 2 مجموعه را سفارش دهند، یک هدیه و اشانتیون هم دریافت می‌کنند.

نرم‌افزارهای دینی کامپیوتر و موبایل:
- فروش ویژه نرم‌افزار دینی شور حسینی 2، که توضیحات آن را در عکس می‌بینید. به قیمت 1000 تومان—در ضمن در صورتی که بیش از 20 حلقه از این نرم‌افزار بخرید، هر حلقه 500 تومان محاسبه می‌شود.

- نرم‌افزار موبایل نورالطریق: اولین و کاملترین نرم‌افزار قرآنی قابل نصب روی تلفن همراه-----2000 تومان
- نرم‌افزار آشنایی با سامی یوسف به همراه زندگینامه، تصاویر، مصاحبه‌ها، کلیپ‌ها، اشعار و متن اشعار---1500 تومان

- نرم‌افزار صائم با قیمت1500 تومان

- نرم‌افزار رساله با قیمت 6500 که من 3500 میفروشم
- نرم‌افزار قافله 3 شامل: خلاصه فیم‌های محمد رسول‌الله و امام حسن( 60 دقیقه)،تلاوت‌های قرآن، مداحی،سخنرانی، فیلم از جبهه، سرودهای انقلابی، 51 جلد کناب عقایدی، صحیفه سجادیه، مجموعه اذان، تواشیح و تقویم فارسی---2000 تومان

بازی‌های پلی‌استیشن 2:
- MATRIX : Path of Neo
Devil May Cry 3
The Godfather
Hitman

بازی‌های کامپیوتر:
- نجات بندر نسخه اوریجینال پلمپ شده با قیمت 3000 تومان که من 2000 تومان میفروشم.

mojtabamo

Registered User
لایک‌ها
7
خرید عمده شور حسینی تخفیف ویژه هم داره

بالا