برگزیده های پرشین تولز

فروش پکیج 3D به همراه عینک و تعدادی فیلم (قابل مشاهده در هر کامپیوتر)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
تعداد 100 عدد پکیج سه بعدی حاظر دارم هرکدام 4000 تومان.

پکیج ها حاوی یک عینک قرمز/فیروزه ای تهیه شده از فیلترهای مرغوب ساخت انگلیس و 6 فیلم هستند و نرم افزار لازمه برای مشاهده. قابل توجه باشه که این فیلم ها رو با این عینک میشه در هر کامپیوتری مشاهده کرد.

فیلم ها عبارتند از Hugo، Puss in Boots، Avatar، Shrek 4، Hubble 3D و How to Train Your Dragon.

تمامی این فیلم ها در سینما به صورت سه بعدی عرضه شدن پس می تونید مطمئن باشید که از لحاظ 3D عالی هستن.

دیسک یک اوتوران داره که همه ی مراحل نصب و راه استفاده از نرم افزار رو توضیح داده.

عکسی از نرم افزار:
13588389460384791652.png

این نرم افزار به همراه یک Codec Pack عرضه میشه که برای تماشای فیلم ها لازمه.

و عکسی از پکیج:
tasvir.jpg

در مشهد به صورت حضوری معامله می شود.

Last edited:

Arash Moghaddas

Registered User
لایک‌ها
83
عزیز من مشهدم اگه لطف کنی آدرس رو برام بفرستی.

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
عینک جنس محکمتر نداشتی؟
این عینکها به خاطر اینکه از فیلتر مرغوب استفاده میکنن کلا گرونن. پلاستیک بهش اضافه کنیم قیمت خیلی زیادتر میشه.

اگر عینک فیلتر مرغوب نداشته باشه تصویر براق و غیر قابل تماشا میشه.

vahidtools

Registered User
لایک‌ها
828
این عینکها به خاطر اینکه از فیلتر مرغوب استفاده میکنن کلا گرونن. پلاستیک بهش اضافه کنیم قیمت خیلی زیادتر میشه.

اگر عینک فیلتر مرغوب نداشته باشه تصویر براق و غیر قابل تماشا میشه.

1 عدد عینک روشه یا 2 تا ؟

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
سلام اگه ال سی دی داشته باشم و بخوام با پلی استیشن 3 بخوام تو ال سی دی نگاه کنم میتونم؟ال سی دیم 3دی نیستا ؟ توی لپ تاپ چظور که اونم 3d نیست؟

توی هر کامپیوتری میشه دید. فقط کامپیوتر البته، روی تلوزیون نمیشه.

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
این دیسکها بلوری هستند؟ من یکی میخوام لطفا توضیح کامل بدید به چه صورت هستند آخه تو یه دیسک معمولی یا دی وی دی چطور چند تا فیلم سه بعدی با حجم بالا جا شده اند؟ در صورت اکی بودن بفرمایید با هزینه ارسال کلا برای تهران چند در میاد یکیش؟

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
این دیسکها بلوری هستند؟ من یکی میخوام لطفا توضیح کامل بدید به چه صورت هستند آخه تو یه دیسک معمولی یا دی وی دی چطور چند تا فیلم سه بعدی با حجم بالا جا شده اند؟ در صورت اکی بودن بفرمایید با هزینه ارسال کلا برای تهران چند در میاد یکیش؟

نه خیر این دیسکها DVD هستند. فیلمهای Matroska کلا حجمشون کم هست.
میشه روی تلوزیونهای سه بعدی هم دیدشون اما پیشنهاد نمیکنم چون کیفیتشون کمه. فقط مخصوص کامپیوتر ساخته شدن و هر کامپیوتری.

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سلام مجدد من یکی میخوام منتها میخوام 2 تا عینک داشته باشه برای دو نفر میخوام لطفا مبلغ کلی + شماره حساب ترجیحا ملی یا پارسیان باشه که اینرنتی بتونم بریزم.ممنون

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سلام مبلغ مورد نظر به حسابتون واریز شد لطفا پیغام خصوصی خودتون رو چک کنید.در صورت امکان امروز ارسال کنید

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
آقا این الان بدستم رسید منتها اینکه داخلش دی وی د ی نیست.منتظر جوابتون هستم.در ضمن من الان برنامه Stereoscopic Player به همراه کدک ffdshow رو هم نصب کردم و چند تا 3d تست هم از یوتوب دانلود کردم اصلا 3d نشد.لطفا دی وی دی مربوطه رو هم ارسال کنید ما کلی بهت سفارش کردیم که نشکنه و ... آخرشم هیچی بدستمون نرسید.

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا