برگزیده های پرشین تولز

فروش کامپونت محبوب MTX ctc 160....مشابه اکبند..تایوانی..قیمت بسیار خوب

sajjad ahmadvand

Registered User
لایک‌ها
36
یک دست کامپونت بسیار تمیز و مشابه اکبند هستش از mtx audio که معرف حضور همه هست...برای 4 سال پیشه..حدود 3 ساله که استفاده نشده..بسیار تمیز و سلامت هستش...150 وات پیک و 75 واتrms رو به راحتی تحمل میکنه...بر عکس بقیه ی کامپونتا این پکیج بسیار تمایل به درایو وکال داره و این برای یه کامپونت یک امتیاز بزرگ و ارزنده محسوب میشه...یعنی میتونید از میدهاش یه وکال بسیار دلنشین رو استخراج کنید که در نوع خودش بی نظیره...100درصد سلامت و فوق تمیز هستش...دوستان میتونن حضوری تشریف بیارن بنده تهران هستم..عزیزان شهرستانی هم ارسال از طریق تیپاکس یا باربری یا اینکه اگر اشنا توی تهران دارن بگن بیاد جنس رو ببینه...قیمت 300 ...با این قیمت یه جفت سراغ دارم که واقعا ترکیدست و این کامپای بنده واقعا مشابه اکبند هستش09126358622
09364033984

فایل های ضمیمه

• DSC_0099.JPG
    DSC_0099.JPG
    245.5 KB · نمایش ها: 35
  • DSC_0101.JPG
    DSC_0101.JPG
    236.5 KB · نمایش ها: 35
  • DSC_0103.JPG
    DSC_0103.JPG
    311 KB · نمایش ها: 31
  • DSC_0105.JPG
    DSC_0105.JPG
    287.4 KB · نمایش ها: 32

Hoomantala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
ببخشید سجاد جان، اما فقط بخاطر کلاهی که سر بعضیا و احتمالا شما رفته توضیح بدم که ام تی ایکس اصلا مدلی به نام CTC160 نداره و اگه دقت کنید این کامپا تولید یه شرکت چینی هستن که از برند ام تی ایکس استفاده کردن.
البته کیفیت این کامپا بعضا خیلی هم خوبو مناسبه، اما در حد کامپای ام تی ایکس عمرا نیست.
موفق و شاد باشید .

sajjad ahmadvand

Registered User
لایک‌ها
36
سلام
ببخشید سجاد جان، اما فقط بخاطر کلاهی که سر بعضیا و احتمالا شما رفته توضیح بدم که ام تی ایکس اصلا مدلی به نام CTC160 نداره و اگه دقت کنید این کامپا تولید یه شرکت چینی هستن که از برند ام تی ایکس استفاده کردن.
البته کیفیت این کامپا بعضا خیلی هم خوبو مناسبه، اما در حد کامپای ام تبی ایکس عمرا نیست.بسه داداووین...د.
موفق و شاد باشید .
ا
ای بابا...من نمیدونم نون کیو لگد کردم که شما افتادی تو تاپیک من...جنسی که یه عمرتو بازار فروخته شده و توی تمام سایتای اروپایی هست و شناخته شدست رو یکی بیاد بگه اصاا mtx نیست...این قرار نیست هرکی بیاد و بخواد تاپیک رو با حرفاش منحرف کنه که نمیشه...هرکی هستی و هر نظر منفی ای داری برای خودت نگه دارو پخ بده....میدونی یعنی چی؟...پیغام خصوصی.....تا حالا شده من برم جنس کسی رو به دروغ خراب کنم؟.

sajjad ahmadvand

Registered User
لایک‌ها
36
بسه دیگه...یه زره با فرهنگ برخورد کن داداش....این دفعه ی دومه که یکی میاد و تاپیک فروش رو خراب میکنه....اصلا داداش شما تاپیک مارو دیدی لطف کن بی خیال شو....1000 نفر قبلا این کامپ رو تو این سایت فروختن...من..پیمان..علیرضا...همه این کامپ رو فروختن و وقتی به ما میرسه یکی میاد ساف تاپیکو میترکونه..

hugart

Registered User
لایک‌ها
234
حوب یه لینک از اصالت محصول بدید.

جناب معاوضه دارید با گوشی اندرویدی طرح نوکیا 620 یه هفته استفاده بعلاوه سر

بالا