برگزیده های پرشین تولز

فروش گوشی نو homtom ht3

rainboy75

Registered User
لایک‌ها
39
با عرض سلام خدمت دوستان
گوشی کاملا اکبند و نو هست و فقط برای چک کردن انتوتو روشن کردم هنوز باتری شارژ نشده تاره امروز رفتم از گمرک گرفتم
مشخصاتش هم تو این لینک هست http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-homtom-ht3
رنگ سیلور هست.
قیمت هم 250 و پست با خریدار .بجنورد تحوبل حضوری هم دارم.
IMG_20160528_163941.jpg

IMG_20160528_164015.jpg

IMG_20160528_164037.jpg

IMG_20160528_164102.jpg

IMG_20160528_164129.jpg

IMG_20160528_164145.jpg

IMG_20160528_164211.jpg

IMG_20160528_164232.jpg

david_villa

Registered User
لایک‌ها
157
سلام دوست عزیز براش گارد و برچسب هست؟

rainboy75

Registered User
لایک‌ها
39
پرچب رو صفحش هست ولی گارد براش سفارش ندادم

rainboy75

Registered User
لایک‌ها
39
تو سایت پاپاسی گذاشتم اگه می خواین از اونجا خرید کنید که مشکلی پیش نیاد

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
سلام مجدد
داداش بنده اطلاعی ندارم پاپاسی چجور سایتی هست نماد داره یا نه و اینکه مورد اطمینان هست یا نه.
البته اعتماد در خرید و فروش و رسیدن جنس یه بحث هست و برای خرید و فروش گوشی حداقل یه 24 ساعت مهلت تست هم لازمه اونم واسه گوشی که شاید اولین باره اومده داخل ایران غیر از سلامت باید مشخصات واقعی هم با مشخصات عنوان شده بررسی بشه,
واسه همین اگه واستون مقدور بود بنده فقط به همون شرط خریدارم

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
سلام مجدد
داداش بنده اطلاعی ندارم پاپاسی چجور سایتی هست نماد داره یا نه و اینکه مورد اطمینان هست یا نه.
البته اعتماد در خرید و فروش و رسیدن جنس یه بحث هست و برای خرید و فروش گوشی حداقل یه 24 ساعت مهلت تست هم لازمه اونم واسه گوشی که شاید اولین باره اومده داخل ایران غیر از سلامت باید مشخصات واقعی هم با مشخصات عنوان شده بررسی بشه,
واسه همین اگه واستون مقدور بود بنده فقط به همون شرط خریدارم
سلام..
قصد دخالت ندارم عزیز.. ولی جهت اطلاع بگم HomTom زیر نظر برند Doogee فعالیت میکنه و یکجورایی ساب برند Doogee به حساب میاد..
مثل آنر که ساب برند هواوی به حساب میاد..
یعنی مشخصاتی که داره کاملا حقیقی هست...و داخل اینترنت هم ویدیو ها ، تصاویر نقد و بررسی و.. زیادی میتونید از این گوشی پیداکنید..

با توجه به قیمت این گوشی که 50دلار هست و هزینه گمرک قیمت ایشون بسیار مناسب است..
در ضمن شما پروسه زمانی 20 روزه سفارش از خارج کشور هم در نظر باید بگیرید..

این گوشی از ارزانترین گوشی های HomTom است کلا این سری HomTom گوشی های ارازن قیمت Doogee رو ظاهرا به گردن گرفته.. کلا گوشی هاش زیر 100دلار است برای کسایی که گوشی های مقرون به صرفه میخواین گزنهای خوبی هستند

الان این گوشی که از J1 mini سامسونگ خیلی بهتره:دی..

به استارتر پیشنهاد میکنم بیخیال فروش این گوشی بشید..
در اینکه این گوشی توسط یک برند ساخته شده شک نکنید.. با این بودجه 250ت در بازار داخلی هیچ جیز بهتر از این گوشی نخواهید یافت...

Last edited:

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
سلام.
داداش اتفاقا بحث سر قیمت نبود,صحبت سر ابتدا ارسال باتوجه امتیازهای بازارچه بود
در مورد خوب یا بد بودن گوشی حتی اگه مشخصات گفته شده هم صحیح باشه باید استفاده بشه و کاربرای مختلف ریویو بزارن تا نقاط ضعف و قوت گوشی مشخص بشه ,اینکه بدون هیچ تجربه و استفاده گفته بشه از j1 سامسونگ خیلی بهتره صحبت غیر حرفه ای و احساساتی هست, هر چیزی باید استفاده بشه و جوابشو پس بده حتی برندهای مطرح هم خیلی وقتها گوشی زدن که از نظر مشخصات توی زمان خودش مطرح بوده ولی بعد از اینمه وارد بازار شده به خاطر مشکلات گوناگون مورد پسند واقع نشده که از قضا موارد اینچنینی هم کم نیستن دیگه چه برسه به یه شرکت درجه چندم چینی,,,,
خود من به خاطر مشخصات سخت افزاری مناسب خریدار این گوشی هستم و وقتی به دیگران پیشنهاد میدم که مدتی از گوشی استفاده کرده باشم و مطمئن از کارایی گوشی و رامش باشم توی دنیای گوشیهای هوشمند نمیشه صرف مشخصات یه گوشی را پیشنهاد کرد چون پارامترهای دیگه ای مثل کیفیت قطعات و مخصوصا رام که به اندازه سخت افزار مهم هست نقش کلیدی ایفا میکنن

rainboy75

Registered User
لایک‌ها
39
سلام.
در مورد خوب یا بد بودن گوشی حتی اگه مشخصات گفته شده هم صحیح باشه باید استفاده بشه و کاربرای مختلف ریویو بزارن تا نقاط ضعف و قوت گوشی مشخص بشه ,اینکه بدون هیچ تجربه و استفاده گفته بشه از j1 سامسونگ خیلی بهتره صحبت غیر حرفه ای و احساساتی هست, هر چیزی باید استفاده بشه و جوابشو پس بده حتی برندهای مطرح هم خیلی وقتها گوشی زدن که از نظر مشخصات توی زمان خودش مطرح بوده ولی بعد از اینمه وارد بازار شده به خاطر مشکلات گوناگون مورد پسند واقع نشده که از قضا موارد اینچنینی هم کم نیستن دیگه چه برسه به یه شرکت درجه چندم چینی,,,,
خود من به خاطر مشخصات سخت افزاری مناسب خریدار این گوشی هستم و وقتی به دیگران پیشنهاد میدم که مدتی از گوشی استفاده کرده باشم و مطمئن از کارایی گوشی و رامش باشم توی دنیای گوشیهای هوشمند نمیشه صرف مشخصات یه گوشی را پیشنهاد کرد چون پارامترهای دیگه ای مثل کیفیت قطعات و مخصوصا رام که به اندازه سخت افزار مهم هست نقش کلیدی ایفا میکنن
حرف شما صحیح اما نمیتونم اول ارسال داشته باشم .شرمنده

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
سلام.

سلام..
در مورد معامله بنده صحبتی ندارم.. چون توافقی هست..
اما دوست عزیز فکر کنم اگر به امضای بنده دقت کرده باشید متوجه میشید بنده کلا کارم گوشی ها برندهای اصلی چینی است...
و تجربه کار با بسیاری از گوشی ها و تبلت ها برندهای چینی داشتم.. دقت کنید میگم برند.. نه مثل گوشی های چینی داخلی که اکثریت اصلا برند نیستن...

شما کافیه یک سرچ بزنید و نظرات کاربران خارجی را در فروشگاهای اینترنتی خارجی در مورد این گوشی یا مدل های دیگر این برند بخونید برای نمونه :( این 2 نظر برای همین مدل است)

Pros:
in this range of price is the best!! very good quality screen and very good battery!!

Cons:
nothing!!! everything is very good if you consider the price!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pros:
great phone and good battery good phone like him very much and fast delivery

Cons:
i dont found at this moment but good good good phone

برای اطمینان بیشتر کافیه یه سری به یوتوب بزنید انوع تست بازی، تست سرعت، بنچمارک و... این گوشی رو میتونید ببنید..

واقعا این گوشی رو با j1 mini مقایسه کنید.. کیفیت صفحه j1mini واقعا خنده دار.... از نزدیک کار کنید..

بالا