برگزیده های پرشین تولز

فروش گوشی هواوی honor 4c در حد نو به قیمت مناسب

k4v3h

Registered User
لایک‌ها
66
گوشی کلن سه ماه کار کرده و از روز اول محافظ گلس اصل و محافظ قاب گوشی (iface) بر روی گوشی بوده برای همین بدون خط و خش هستش و مشکلی هم نداره و مثل روز اول کار میکنه اندروید ۶ هم داره رنگ گوشی هم طلایی (gold) هست

در بیرون از پرشین تولز فروش رفت

قیمت روز گوشی دستم هستش این قیمت که گذاشتم با وسایل جانبیش تقدیم میشه چون بدون گوشی بهشون نیازی ندارم پس قیمت نسبت به بازار منصفانه است و از اونجایی که گوشی سالم و در حد اک هستش قیمت مناسب گذاشته شده

دوستان تهرانی و کرجی حضوری هم میتونن قرار بذارن شهرستان هم هزینه پست بعهده خریداره
از اونجایی کمتر فرصت میکنم به سایت سر بزنم در صورتی پ خ دادین جوابی نگرفتین به شماره تلگرامم پیغام بدید یا sms کنین و تماس بگیرید ممنون
09904292873

فایل های ضمیمه

• 1.jpg
    1.jpg
    433.5 KB · نمایش ها: 86
  • 5.jpg
    5.jpg
    463 KB · نمایش ها: 94
  • 2.jpg
    2.jpg
    424.5 KB · نمایش ها: 78
  • 4.jpg
    4.jpg
    406.1 KB · نمایش ها: 91
  • 3.jpg
    3.jpg
    423.4 KB · نمایش ها: 78
Last edited:

k4v3h

Registered User
لایک‌ها
66
عکس ها اضافه شد

k4v3h

Registered User
لایک‌ها
66
قیمت بسیار منصفانه اس نسبت به اکش که 435 تومنه
شما یه جوری میگی انگار همه جا این قیمت میدند دوست گرامی قیمت عمده با تک فرق میکنه شما زیر ۴۷۰ الان این مدل که دارم رو نمیتونی پیدا کنی بعدشم اونم فقط بدون قاب و محافظ صفحه اش یعنی فرض کنیم اگه اون مدلی که بشما ۴۳۵ گفتن هم باشه که دوست خودم جدیدا با کلی چونه ۴۸۸ خریده باز هم بالای ۵۰ تومن پول محافظش و قابش میشه که در مجموع خریدار این گوشی نزدیک ۱۰۰ تومن سود کرده اونم گوشی که واقعا در حد نو هستش از اونجایی که گوشی باز نیستم کلا شاید یه بازی یا دو بازی باهاش انجام دادم که راحت اجراشون کرد و اکثرا در حد اس ام اس و تماس کار کرده در ضمن خود من این مدل رو که اصلی و غیر اصلی داره رو با دقت و از اشنا خرید کردم که فاکتور کل برام ۵۷۰ در اومده پس اگه منصفانه میگم برای همینه هرچند که میدونم خریدار نیستی ولی با خریدار واقعی کنار میام قصدم از فروش این گوشی هم برای ارتقای سیستم پی سی هستش

Last edited:

k4v3h

Registered User
لایک‌ها
66
دوست عزیز من یجوری نمیگم با دلیل میگم ایشالا بازار تهران علاالدین رو که به عنوان مرجع قیمت قبول دارید دیگه تو لینک زیر میتونید قیمت اکش را ببینید بعدشم لوازم جانبی تاثیری تو قیمت نداره میدونی چرا چونکه شما به قول خودت 100 تومن پول لوازم دادی اون محافظ گلسی که نمیدونم چند خریدی من میخرم 8 تومن بهترین جنس و قاب iface هم 12 تومن کلا سرجمع میشه 20 تومن پس شما قیمت لوازمی که خریدی را لحاظ نکن چونکه گرون خریدی در ضمن شما 570 خریدی میگی منصفانه میدم که دلیل نمیشه نسبت به اکش که 435 تومنه منصفانه بده قیمت روز مهمه
http://tajtehran.com/?PageType=9&Rate=10000
اقا من صحبتم چیز دیگه ایه شما دوست داری میتونی تشریف ببری علاالدین با همون قیمت طبقه شش که همه عمده فروش هستند شاید تونستی با این قیمت بخری اونم بدوم وسایل جانبش در ضمن محافظ گلس زیر ۲۰ تومن به مصرف کننده نمیدن پس یه جوری صحبت نکن که برداشت دیگه ای کنند دیگران در نهایت مغازه دار قیمت گرفتم و حاضر شدند ۳۶۰ هم خرید کنند ولی گقنم اول اینجا بذارم اگه بیینم امثال شما میان اینجا و تو سر مال دیگران میزنند میرم هموم ۳۶۰ به مغازه دار میفروشم خلاص چوم‌گوشی هم سالم و تر و تمیز هستش پس میتونن در حد اک بفروشند در ضمن مغازه دار ها زیر ۴۵۰ یا ۴۶۰ نمیفروشند

Sent from my CHM-U01 using Tapatalk

k4v3h

Registered User
لایک‌ها
66
داداش گوشیته اختیارش را داری اگه به صحبتهای من میگید تو سرمال زدن پس شما که گوشی که اکش 430 تومنه را می خواهی بفروشی 400 تومن به شما چی باید گفت میگن 20 یا 30 درصد از اکش کم بشه را کار نداریم ولی شما 5 درصد نمی خواهی کم کنی در ضمن جز محالاته مغازه دار اینو 360 برداره اینجوری خودش چند بفروشه اخه
طبقه 3 علا هم فروشگاه پارتیران بهترین گلس را بهت میده 8 هزار هر چندتا خواستی بگو بگیرم واست
باشه فهمیدیم علاالدین کار میکنی [emoji3]
داداش دروغ ندارم که گوشی دید بعدش گفت کارتنش فردا بیار ازم ۲۰٪ تازه کسر میکرد اونم با قیمت ۴۵۰ فروش خودم نبردم هنوز اونوقت شما حرف خودتو میزنی امثال شما رو زیاد دیدم تو علاالدین حالا من بگم ۳۰۰ لابد خوبه از نظرت [emoji15] [emoji1]

Sent from my CHM-U01 using Tapatalk

k4v3h

Registered User
لایک‌ها
66
قیمت به روز شد
۳۷۵ با خریدار واقعی کنار میام

*POUYA*

Registered User
لایک‌ها
180
سلام والا من به سایت کار ندارم از محله خودمون تهرانسر!قیمت گرفتم گلدش رو بهم همون 430 قیمت داد!
اگه خواستی من قیمتی که خریدارم رو برات بفرستم.

بالا