برگزیده های پرشین تولز

فروش گوشی Haier W910 ضدآب و ضدخش 2هسته ای با قیمتی باور نکردنی

mani sh

Registered User
لایک‌ها
117
دوست عزيز من با شما واسه 2تا توافق کرديم من خواستم همون شب تحويل بگيرم گفتى مهمون دارم بعد رفتى شهرستان الانم ميگى ندارم, کاربرا که خر نيستن اول داشتم از aliana ميخريدم زد فروش تعطيل , بعد با شما توافق 100% انجام شد شما زدى زيرش بعدم که اقاى ترابى , تابلو هست با هم توافق کرديد قيمت رو بالا ببريد ,اما بنده با شما توافق 100% کردم و 2تا به قيمت 395 ازتون خريدم , از کسى هم پول گرفتم ,اگه به هر دليلى تحويل نديد با توجه به قانون بازارچه بهتون منفى ميدم

sent from my iphone 5s using tapatalk 2
کاربر aliana که فروش داره چطور گفته تعطیل.
آقای ترابی بیزحمت یه خبر از بار بدید.

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
داداش شما خودت کجایی
تا قیمت رو کردی 395 رفتی شهرستان تاپیک خودتو بستی که ;)
بابا لااقل سر حرفی که میزنید وایسید

دوست عزيز من با شما واسه 2تا توافق کرديم من خواستم همون شب تحويل بگيرم گفتى مهمون دارم بعد رفتى شهرستان الانم ميگى ندارم, کاربرا که خر نيستن اول داشتم از aliana ميخريدم زد فروش تعطيل , بعد با شما توافق 100% انجام شد شما زدى زيرش بعدم که اقاى ترابى , تابلو هست با هم توافق کرديد قيمت رو بالا ببريد ,اما بنده با شما توافق 100% کردم و 2تا به قيمت 395 ازتون خريدم , از کسى هم پول گرفتم ,اگه به هر دليلى تحويل نديد با توجه به قانون بازارچه بهتون منفى ميدم

حقيقتش من دوست ندارم تو اين بحث ها شركت كنم و هركي مختاره جنسشو هر جور كه دوس داره بفروشه!
با عرض معذرت از اقا مسعود كه هميچين پستي رو اينجا زدم و فقط چون اينجا اين دوستانمون پست دادن نقل قول كردم
اما خارج از اسم فرد كاملا با حرف اين 2دوستمون موافقم و تموم كاربرا يه كم توجه كنن همه چيز مشخصه و هيچ دليل توجيه كننده اي واسه اين رفتار فروشنده وجود نداره كه جنسي كه توافق شده رو تحويل ندن

Sent from my JXD-S6600 using Tapatalk 2

Last edited:

dooost

Registered User
لایک‌ها
69

دوست عزیز من به شما تعهد محضری ندادم که به شما گوشی بفروشم و شما هم پولی به من ندادی فقط قرار شد بدم به شما ولی خوب کاری پیش اومد ... حالا شما نتونستی گوشی ارزون بخری که نباید اینقدر ناراحت بشی عزیزم ... من از خرمشهر مشتری داشتم 2400000 هم ریخت به حسابم ولی نتونستم براش ارسال کنم و پولش رو پس دادم ... اون بنده خدا مثل شما رفتار نکرد !!! اگه هرکی بخواد اینطوری امتیاز منفی به دیگران بده که گل بارون میشه اینجا ...
من اصلا این دوستان که گوشی میفروشن نمیشناسم که بخوام قیمت رو بالا ببرم یا پایین بیارم کلا 2 تا هم داشتم , بیشتر فروشم هم بیرون از فروم هست چون اینجا زیاد ثبات نداره ولی بیرون از فروم خیلی راحت این گوشی 600 فروخته میشه ...
منم با 40 سال سن چند بار از شما هم با پیام خصوصی و هم با مسیج معذرت خواهی کردم ... فقط هم شما نبودی 10 نفر میخواستن ولی خوب نشد و مشکل مالی منم حل شد و کسی که بدهکارش بودم گوشیها رو برداشت
رفتارتون درست نیست آقاجان از شما که قدیمی و با سابقه هستین بعیده والا

farbod_zf

Registered User
لایک‌ها
213
دوست عزیز من به شما تعهد محضری ندادم که به شما گوشی بفروشم و شما هم پولی به من ندادی فقط قرار شد بدم به شما ولی خوب کاری پیش اومد ... حالا شما نتونستی گوشی ارزون بخری که نباید اینقدر ناراحت بشی عزیزم ... من از خرمشهر مشتری داشتم 2400000 هم ریخت به حسابم ولی نتونستم براش ارسال کنم و پولش رو پس دادم ... اون بنده خدا مثل شما رفتار نکرد !!! اگه هرکی بخواد اینطوری امتیاز منفی به دیگران بده که گل بارون میشه اینجا ...
من اصلا این دوستان که گوشی میفروشن نمیشناسم که بخوام قیمت رو بالا ببرم یا پایین بیارم کلا 2 تا هم داشتم , بیشتر فروشم هم بیرون از فروم هست چون اینجا زیاد ثبات نداره ولی بیرون از فروم خیلی راحت این گوشی 600 فروخته میشه ...
منم با 40 سال سن چند بار از شما هم با پیام خصوصی و هم با مسیج معذرت خواهی کردم ... فقط هم شما نبودی 10 نفر میخواستن ولی خوب نشد و مشکل مالی منم حل شد و کسی که بدهکارش بودم گوشیها رو برداشت
رفتارتون درست نیست آقاجان از شما که قدیمی و با سابقه هستین بعیده والا

مرد حساب چرا بى سند حرف ميزنى ؟؟ شما حتى جواب اس ام اس و پى ام که بهت دادم رو ندادى !!!! ديروز صبح قرار بود از به اصطلاح شهرستان برگردى , شبش ديدم تاپيک رو بستى !!! وگرنه من خوشخيال منتظر تماست بودم تا ديشب !! اگه لازم هست اسکرين شات از پى ام و مسيجها بزارم

وقتى تو پى تى معامله ميکنيد , توافق نهايى انجام ميديد کم از وکالت محضرى نداره,دنياى مجازى وکالتش هم مجازيه

شما خودت نوشتى که جاى طلب گوشى رو به کسى دادى !!!! اگه گوشى خراب ميشد ايراد نداشت ولى شما حق نداشتى گوشى که به من قولش رو دادى و فروختى بفروشى به کسه ديگه, در هر صورت من به حق خودم و قوانين سايت اشنا هستم , و حقم جدا از دادن منفى گرفتن ضرر (اختلاف قيمتى که الان بايد گوشى رو بخرم) هست,که من به همون منفى بسنده ميکنم ,شما هم اگه فک ميکنى همچين حقى ندارم ميتونى از Dr.dexter سوال کنى

من تا فردا منتظرم که شما 2تا گوشى که تهد کردى رو به جاى 600 همون 395 که گفتى بهم بدى

1لحظه هم با خودت فک کن من بايد جواب کسى که 5روزه پولش دستمه رو چى بدم و بگم گوشي چى شد ؟

يه عده با حرف معامله ميلياردى ميکنن يه عده هم , حرفشون که هيچ وقت و سرمايه طرف هم براشون مهم نيست !!

mortezasajjadi

Registered User
لایک‌ها
42
آقای ترابی لطفا رسیدگی کنید به موضوع الان با توجه ب اینکه قیمت دلار اومده پایین!گوشی رو قیمتشو بردن بالا!
اینجا چنتا فروشنده با وجدان بخاطر اینکه موجودیتون تموم شده قیمتو بردن بالا!

kamran_ms

Registered User
لایک‌ها
413
کجایی اقا ترابی ک شما نبودی فروم رو رکود هایری بر گرفته
بعضیا فک کنم فک کردن داخل هایر از طلاس ک تا شما گفتی بارم نرسیده قیمتا رو بردن بالا یهو
داداش جان لطفا خودت رسیدگی کن:)

javad707

Registered User
لایک‌ها
170
داداش شما خودت کجایی
تا قیمت رو کردی 395 رفتی شهرستان تاپیک خودتو بستی که ;)
بابا لااقل سر حرفی که میزنید وایسید
توی این دوره و زمونه حرف اکثر آدمها توی محیط واقعی اعتبار نداره چه برسه به دنیای مجازی:rolleyes:

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
داشتم صفحات قبلی رو میخوندم و همین طور چند تاپیک دیگه از فروش هایر910(چون یه مدت نبودم) به یه نکته ی جالب برخوردم "نیم کیلو باش ولی مرد باش" 1000 کیلو باش مرد هم باش ولی بدون وجدان مرد نیستی
یه نکته ی دیگه دلار با نمودار f(x)=-2.3e^x -1 داره افت میکنه:)

javad707

Registered User
لایک‌ها
170
داشتم صفحات قبلی رو میخوندم و همین طور چند تاپیک دیگه از فروش هایر910(چون یه مدت نبودم) به یه نکته ی جالب برخوردم "نیم کیلو باش ولی مرد باش" 1000 کیلو باش مرد هم باش ولی بدون وجدان مرد نیستی
یه نکته ی دیگه دلار با نمودار f(x)=-2.3e^x -1 داره افت میکنه:)

من که نفهمیدم منظورت کیه یا چیه اما اون عبارت "نیم کیلو باش ولی مرد باش" خیلی آشناست برام :whistle:

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
جریان چیه دوستان گفتن اینجا 410 برچسب خورده!!!

kamran.tf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا عجب دنیایی شده ی بنده خدا اولش گفت 410بعده چن روز ک تموم کرد بقیه همه قیمتا رو بردن بالا
بعدش ک دم دم اوردنش بود باز قیمتا رو اوردن پایین....حالا جالبه ک وقتی فهمیدن ک بعععععله این اقا نمیاره کلا باز قیمتا رو بردن بالا
اقا ترابی ما همچنین منتظریم ک بارتون برسه
لطفا پیگیری کنید:)

sil3ntd3ath

Registered User
لایک‌ها
63
جناب ترابي از اين گوشي ميارين يا خير؟
اطلاع بديد جهت خريد تعداد.
توي پ.خ هم شده فقط اطلاع بديد.
تشكر

بالا