برگزیده های پرشین تولز

فروش گوشی huawei p6 فوق تمیز و درحد آکبند با یه مشکل کوچیک

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
بنام خدا
سلام دوستان

تاپیک این گوشیو دیروز زدمhttp://forum.persiantools.com/threads/فروش-گوشی-huawei-p6-فوق-تمیز-و-درحد-آکبند.506455/#post-9006952

گوشی لاک همراه اول نیست و با تمام سیمکارتا کار میکنه.گارانتی نداره.دیروز با یکی 880 توافق کردیم که گوشیو ببره اما اخرین لحظه متوجه یه اتفاق عجیب شدم.یه مورد ناچیز واسه دوربین پیش اومده بود.دوربین یا لنزش یا شیشش از داخل یه ذره کثیف شده تو زمینه ی سفید یه تیکه ی کوچیک یه هاله ی سیاه میندازه.فقط و فقط تو زمینه ی سفید معلوم میشه که اونم ناچیزه.گوشی نه ضربه خورده و نه اتفاقی افتاده واسش .در حد اکه اکه .نمیدونم چرا این هاله ی کوچیک سیاه و زمینه ی سفید میفته.شاید کمی بخار زیر دوربین رفته یا آشغال پشت شیشه افتاده.با این حال من عکساییکه با گوشی گرفتمو واستون آپلود میکنم.همونطور که میبینین حالت عادی چیزی مشخص نیست اما تو عکسی که زمینه سفیده یه چیزی مثل دود کمرنگ که خودم مشخصش کردم معلومه.گوشیو با این وضعیت 100 تومن کمتر یعنی 780 میفروشم.عکسای خود گوشی تو تاپیک قبلی هست.دوستان اگه کسی به همچین موردی برخورده خواهشا کمکم کنه که بتونم حلش کنم این مشکلو.اینم عکسایی که با گوشی گرفتم
عکس 1
که چیزی مشخص نیست

عکس 2
که اون هاله ی کوچیک رو مشخص کردم
بخدا شاید اگه همینجوریم میدادم هیچکی نمیفهمید.چون ناچیزه.اما خدا اون بالاس و بخاطر 100 تومن تا اخر عمر باید عذاب وجدان کشید
خودمم دقیق نمیدونم ماجرا چیه.اگه تمایل به خرید گوشی داشتین بهم اس ام اس بزنین 09357738601

Last edited:

smart.pro

Registered User
لایک‌ها
652
دادا مشخصه كه كثيفي هست ، دستگاه بخار نگرفته ؟‌!!

darush2012

Registered User
لایک‌ها
60
16 گیگه سفیده در حد اکه یه خط موی هم نداره

MAK77

Registered User
لایک‌ها
48
حیف این گوشی خیلی زیباست.میگم ببرین یه تعمیر کار معتبر یا ببرین گارانتی حتی اگه هزینه هم میگیرن بدین درستش کنن که نخوایی با این همه ضرر بفروشید.شاید خیلی راحت بشه مشکلشو حل کرد.

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
حیف این گوشی خیلی زیباست.میگم ببرین یه تعمیر کار معتبر یا ببرین گارانتی حتی اگه هزینه هم میگیرن بدین درستش کنن که نخوایی با این همه ضرر بفروشید.شاید خیلی راحت بشه مشکلشو حل کرد.

سلام داداش تعمیرکار شاید لازم نباشه.اصلا تعمیر لازم نداره.باید یه جوری اون کثیفی پاک بشه.دیگه چیکار کنم مجبورم با ضرر بفروشم.بدبختیم اینجاس من اگه گوشیم حتی یه خط مویی و تارعنکبوتی روش بیفته میفروشمش دیگه این کثیفی جای خود.ولی خداییش گوشی رو دست نداره.چی ساختن لامصبا همش ۶ میلی متر.بیشعورا یه چیزی ساختن نه پیچ داره نه درز داره.اصلا معلوم نیست قاب چجوری سوار شده.فک نکنم جایی بلد باشن گوشیو باز کنن.مگه خود مایکروتل

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
دوستان یه تاپیک درخواست کمک زدم اگه کسی تونست کمکی بکنه دریغ نکنه

mse5602

Registered User
لایک‌ها
81
سلام
احتمالا فرش کثیف بوده ! ;)
دوستم گوشی شما دو سیم کارته؟ یا تک سیم
ممنون

mrasoul

Registered User
لایک‌ها
46
داداش به نظرم اشغالی چیزی رفته شبیه پرز فرش
از پشت گوشی لنز چیزی مشخص نیست؟

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
سلام
احتمالا فرش کثیف بوده ! ;)
دوستم گوشی شما دو سیم کارته؟ یا تک سیم
ممنون

سلام داداش.نه بابا فرش کثیف نیست.اشغال رفته شایدم بخار.اخه گوشی دیروز یه جای خیلی سرد بود.بهرحال داره مشکل حل میشه.تک سیمه داداش.سری اول جعبه بزرگ

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
همایون اینم مثل اون گوشیه منو هاش آمریکایی و بسیار دقیق هست؟
تاکید میکنم اگه منو ها "آمریکایی" و "بسیار دقیق" باشه من طالبشم.
راجع به صداش هم نگفتی چطوریه؟
زلال و بسیار شفاف هست؟

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
همایون اینم مثل اون گوشیه منو هاش آمریکایی و بسیار دقیق هست؟
تاکید میکنم اگه منو ها "آمریکایی" و "بسیار دقیق" باشه من طالبشم.
راجع به صداش هم نگفتی چطوریه؟
زلال و بسیار شفاف هست؟

اگه منوهاش آمریکایی و اصل نبود پولتو پس میدم گوشیم واسه خودت
صداش از آب قره سو هم زلال تره.دارای فیلم برداری با زوم بسیار قوی هم هست
تازه browser هم داره و به اینترنت وصل میشه و میتونی فیلم و نرم افزار دانلود کنی
سیستم عاملش آی او سی (ioc) هست که بسیار زیباس و قابلیت ارسال فایل با بلوتوث رو هم داره.
این آیفون من 32 گیگ حافظه داره که تا 64 گیگ هم ساپورت داره.قیمت آخرشم 1200 هست و تخفیف نداره
. ممد این یارو حالا ایفونشو گذاشته تو mobile.ir
نامرد سه ساعت باهاش حرف زدم که فیکه .خودم قبول کرد و خودشو میزد به سکتگی
حالا تو چندتا سایت دیگم گذاشته با همون قیمت 1250
فک کنم باورش نمیشه گوشی فیکه چون هرجا میذازه اسم دقیق خودشم میذاره.نمیدونم ریگی به کفشش هست یا نه.اخه وقتی من باهاش تماس گرفتم خیلی تاکید داشت که فقط حضوری معامله میکنه.یه رشتی میخواست واسش پول بفرسته.600 حاضر بود قبل از ارسال بده و 600 بعد از ارسال.اما ای گوشیو بهش نداد.یعنی اینقد چشم طمع داره اگه میدونه گوشیش فیکه؟؟؟؟؟

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
اگه منوهاش آمریکایی و اصل نبود پولتو پس میدم گوشیم واسه خودت
صداش از آب قره سو هم زلال تره.دارای فیلم برداری با زوم بسیار قوی هم هست
تازه browser هم داره و به اینترنت وصل میشه و میتونی فیلم و نرم افزار دانلود کنی
سیستم عاملش آی او سی (ioc) هست که بسیار زیباس و قابلیت ارسال فایل با بلوتوث رو هم داره.
این آیفون من 32 گیگ حافظه داره که تا 64 گیگ هم ساپورت داره.قیمت آخرشم 1200 هست و تخفیف نداره
. ممد این یارو حالا ایفونشو گذاشته تو mobile.ir
نامرد سه ساعت باهاش حرف زدم که فیکه .خودم قبول کرد و خودشو میزد به سکتگی
حالا تو چندتا سایت دیگم گذاشته با همون قیمت 1250
فک کنم باورش نمیشه گوشی فیکه چون هرجا میذازه اسم دقیق خودشم میذاره.نمیدونم ریگی به کفشش هست یا نه.اخه وقتی من باهاش تماس گرفتم خیلی تاکید داشت که فقط حضوری معامله میکنه.یه رشتی میخواست واسش پول بفرسته.600 حاضر بود قبل از ارسال بده و 600 بعد از ارسال.اما ای گوشیو بهش نداد.یعنی اینقد چشم طمع داره اگه میدونه گوشیش فیکه؟؟؟؟؟
اینو گفتی دیگه مطمئنم کلاهبرداره
خیلی آدم عوضی ایه:mad:

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
کسی گوشی مفت نمیخواد؟؟ دیگه از این مفت تر؟؟؟

بالا