برگزیده های پرشین تولز

***فروش یا تعویض Xperia ZR مشکی تقریبا اکبند***

amijon

Registered User
لایک‌ها
283
ما که خریدار واقعی هستیم و مصرف کننده که با ما راه نمیای یاشار جان :(

yashooora

Registered User
لایک‌ها
594
ما که خریدار واقعی هستیم و مصرف کننده که با ما راه نمیای یاشار جان :(
داداش مام فروشنده واقعی هستیم فدات شم ولی خوب قیمت رو دستم باز نیستش

Sent from my Xperia pro using Tapatalk2

yashooora

Registered User
لایک‌ها
594

franko

Registered User
لایک‌ها
82
سلام...قیمت آخرتون رو برام پخ کنین لطفا...سریع گوشی لازمم

yashooora

Registered User
لایک‌ها
594
نوکرتم این ک زد عاره
چطور اون عضمت رو با این مقایصه میکنی؟
اسکرین فول اچ دی کجا اچ دی کجا
بعیده از شما!!!!
اسکرین تی اف تی هستش داداش زیاد رو کلامت رو کاغذ ذهنتو درگیر نکن زیاد تفاوتی ندارن وگرنه اره رو کاغذ اون بالاتره :D:D:D

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
داداش سلام
راسته که میگن خیلی پت و پهنه ؟
یعنی ظریف نیست اون همه ؟ من دوست دارم بخرمش ولی نمیدونم چرا اینطور میگن
و داداش دوربینشو من تو gsmarena چک کردم که اس 3 از اون با کیفیت تر بود !!! دوربینش مناسب برای عکسای یهویی هست داداش :دی ؟ در حد اس 3 هم باشه من راضیم و قیمت اخرم سند کن اگه تهرانی پیک کنی بیاد

Milad.Alef

Registered User
لایک‌ها
111
داداش سلام
راسته که میگن خیلی پت و پهنه ؟
یعنی ظریف نیست اون همه ؟ من دوست دارم بخرمش ولی نمیدونم چرا اینطور میگن
و داداش دوربینشو من تو gsmarena چک کردم که اس 3 از اون با کیفیت تر بود !!! دوربینش مناسب برای عکسای یهویی هست داداش :دی ؟ در حد اس 3 هم باشه من راضیم و قیمت اخرم سند کن اگه تهرانی پیک کنی بیاد

داداش این کجا اس3 کجا . دوربینش 10 برابر اس3 هست . کیفیت ساخت و بدنش هم که اس3 رو میکشه !!
یه چیز خیلی خفنی که این گوشی داره باتریشه . باتریش انقدر زیاد دووم میاره حرست میگیره بخدا . من بارها شده بود خواستم یه روزه تمومش کنم هرکاری کردم نشد خداییش .
واقعاً تو این مدتی که گوشی بازی کردم فهمیدم این اعداد و ارقامی که تو سایتا هست همش چرته . گوشی فقط توی دست و کار کردن باهاش معلوم میشه چیکارست . اینایی که تو سایتا ریویو میذارن یه مشت بیکارن سلیقه خودشونو میگن همش الکیه . گوشی رو باید بخری ببینی چجوریه نسبت به کارایی که میخوای .

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
داداش این کجا اس3 کجا . دوربینش 10 برابر اس3 هست . کیفیت ساخت و بدنش هم که اس3 رو میکشه !!
یه چیز خیلی خفنی که این گوشی داره باتریشه . باتریش انقدر زیاد دووم میاره حرست میگیره بخدا . من بارها شده بود خواستم یه روزه تمومش کنم هرکاری کردم نشد خداییش .
واقعاً تو این مدتی که گوشی بازی کردم فهمیدم این اعداد و ارقامی که تو سایتا هست همش چرته . گوشی فقط توی دست و کار کردن باهاش معلوم میشه چیکارست . اینایی که تو سایتا ریویو میذارن یه مشت بیکارن سلیقه خودشونو میگن همش الکیه . گوشی رو باید بخری ببینی چجوریه نسبت به کارایی که میخوای .
درود
داداش اگه تاپیکهای منو ببینی من واقعا از گوشی یه دوربین خوب میخوام که هر کسی هم میبینه در جواب میگه برو یه دوربین کامپکت بخر!!! اخه یکی نیست بگه یهو خواسی عکس بگیری چی کار کنی ؟ همیشه باید یه دوربین مثل دست خر همراهت باشه ؟ نمیشه که !!!
چون من زیاد عکس میندازم و دوربین هم نمیتونم حمل کنم خیلی دنبال گوشی هستم که دوربینش بتونه راضیم کنه ... دوربین اس 3 منو راضی کرده بود .. من حتی راضیم در حد اس 3 باشه از داش یاشار بخرمش ... هم تمیز ، هم از کسی میخریم که سابقه داره و اعتماد بهش دارم ، هم اینکه گوشی واقعا اکه و لوازم جانبیم داره ...
تو سایت دیجی کالا زده که دوربینش در حد 8 مگاپیکسلهای معمولیه ... واقعا دوربین واسم مهمه ...
بعدش موزیک پلیرم واسم مهمه که فک کنم باز سونی کم گذاشته تو این مسئله ، نمیدونم هنوزم مثل قبله که هدفون و ایرفونهایی مثل بیتس و skullcandy رو ساپورت نمیکنه ؟ ممنون میشم اگه اطلاع دارید بگید ...
باطری هم که گفتید اوکیه و یه نکته که منو درگیر کرد اینه میگن خیلی این گوشی ضخیم و یغوره ...
یاشار جان از دست من ناراحت نشید چون خریدارم و اونم کی بهتر از شما ، دوست داشتم این سوالاتو بپرسم خیالم راحت شه.
مرسی از شما هم میلاد جون و ممنونم کمک کنید تو این سوالهایی که پرسیدم

Milad.Alef

Registered User
لایک‌ها
111
درود
داداش اگه تاپیکهای منو ببینی من واقعا از گوشی یه دوربین خوب میخوام که هر کسی هم میبینه در جواب میگه برو یه دوربین کامپکت بخر!!! اخه یکی نیست بگه یهو خواسی عکس بگیری چی کار کنی ؟ همیشه باید یه دوربین مثل دست خر همراهت باشه ؟ نمیشه که !!!
چون من زیاد عکس میندازم و دوربین هم نمیتونم حمل کنم خیلی دنبال گوشی هستم که دوربینش بتونه راضیم کنه ... دوربین اس 3 منو راضی کرده بود .. من حتی راضیم در حد اس 3 باشه از داش یاشار بخرمش ... هم تمیز ، هم از کسی میخریم که سابقه داره و اعتماد بهش دارم ، هم اینکه گوشی واقعا اکه و لوازم جانبیم داره ...
تو سایت دیجی کالا زده که دوربینش در حد 8 مگاپیکسلهای معمولیه ... واقعا دوربین واسم مهمه ...
بعدش موزیک پلیرم واسم مهمه که فک کنم باز سونی کم گذاشته تو این مسئله ، نمیدونم هنوزم مثل قبله که هدفون و ایرفونهایی مثل بیتس و skullcandy رو ساپورت نمیکنه ؟ ممنون میشم اگه اطلاع دارید بگید ...
باطری هم که گفتید اوکیه و یه نکته که منو درگیر کرد اینه میگن خیلی این گوشی ضخیم و یغوره ...
یاشار جان از دست من ناراحت نشید چون خریدارم و اونم کی بهتر از شما ، دوست داشتم این سوالاتو بپرسم خیالم راحت شه.
مرسی از شما هم میلاد جون و ممنونم کمک کنید تو این سوالهایی که پرسیدم

داداش ما مثل بعضیا بخیل نیستیم . من این گوشی یه ماه دستم بوده هر چیزی راجبش بدونم بهت میگم که راحت خرید کنی .
اول از همه بگم تورو فقط یه چیز ارضا میکنه . اس4 زوم . من یه هفته اس4 زوم داشتم یه عکسایی باهاش گرفتم همه فکر میکنن با canon حرفه ای گرفتم . اصلاً یه چیز عجیبیه بخدا باورت نمیشه . اشکت در میاد انقدر کیفیت عکساش بالاست و جزییات مشخصه . اما بد قوارست دیگه .
حالا اگه دوربین خوب میخوای در حال حاضر اول نوت3 هست . اچ تی سی کلاً تعطیله یعنی من خوشم نمیاد آخه خیلی بی جونه عکساش . سونی دوتا مدلش خوبه یکی زد1 یکی هم زدآر .
این زد آر صداش از سونیای دیگه بهتره یعنی موزیکت رو جواب میده . من با هدفون بیتس و Senheiser تست کردم جواب داد . بقیه رو نمیدونم . به نظر خودم هدفون خودشم بد نیست . با هدفون اپل کار نکرد نمیدونم چرا . البته اینو بگم که اینا همش راه حل داره . شما گوشی رو با یه کلیک روت میکنی و بعد یه MOD صدا هست نصب میکنی صداش 10 برابر میشه ...
کلاً زد آر همه چیزش جز دوربین جلوش عالیه . به نظر من که خیلی خوشدسته البته من بدون گارد استفاده میکردم . دوربینش تو شب یکم نویز داره که اونم با تنظیمات ایزو ردیف میشه ولی توی روز و فیلم برداری خداییش خوبه . از اس3 که سرتره . یه نوار LED پایین صفحش داره من عاشق اون بودم فقط بخاطر همون خریدمش !! واقعاً هم ضد آبه من تست کردم شستمش قشنگ .
باز سوالی داشتی بهم پ.خ بده کمکت میکنم . تاپیک یاشار بهم نخوره میاد غر میزنه ...

yashooora

Registered User
لایک‌ها
594
میلاد تقریبا همه چیو گفت
منو میشناسن من زیاد اهل سونی نیستم
سامسونگ رو ترجیح میدم
این گوشی رو با ترس و لرز خریدم واسه مادرم
والا من شنیده بودم میگن سنگینه وقتی گرفتم اصن من وزنی حس نکردم که سنگینه
گوشی خوش دستی بودش سنگین نبود ضخامتش خوب از زد بیشتره اما بد دست نیستش واقعا و به خاطر سایزش از زد خوش دست تر هستش
به 4.3 اپدیت کردم دوربین و اپشناش بیشتره و بهتر شدش
سخت افزار که بهتر از نوت2 و اس3 و حتی اس4 هستش به نظرم تو.بنچمارک چسبیده به اس4
دوربینش به نظرم از اس۳ بهتر هستش
من به دو دلیل این رو به حای زد انتخاب کردم
ارزندگی به دلیل قیمت
باتری عالی
باتری رو خودت میتونی عوض کنی
این خیلی مهمه به نظر من
در کل به نظر من جزو بهترین های سونی بودش و هستش
در مورد موزیک من بیتس و اوی و اس ام اس و اینارو روش تست کردم جواب داده
قیمتم که بازم شرمنده زیر 950 نمیتونم حتی 1000 تومان...
دستم بستس واقعا

no1-2

Registered User
لایک‌ها
229
چاکر یاشار گل
خوبی مشتی؟ :D
در جواب اون دوستمون که خیلی رو دوربین حساسه بگم که داداش برو یه نوکیا لومیا مدل بالا بگیر خودتو راحت کن یا پول بذار رو پولت نوت3 بگیر( اگه اینقدر دربند دوربین و کیفیت هستی)
وگرنه من zr داشتم دوربینش خوبه نمی گم عالیه چون کاملا سلیقه ایه مثلا خود من کیفیت دوربین های ساسمونگ رو خیلی قبول دارم البت گوشی های مدل بالاشو بعد اچ تی سی رو چرا چون رنگ و لعاب عکساشو زیاد میکنه حال می کنم ولی سونی واقعی عکس میگیره رنگ ها طبیعیه مثل عکس های گوشی های نوکیا ( البت نوکیا کلا بحثش جداس تو کیفیت دوربین با بقیه مقایسش نکنیم بهتره)
در جواب میلادم که خب الان مثلا میلاد میگه کیفیت عکس های اچ تی سی خوب نیست ولی به نظر من عالیه من که با 4-5 مدل اچ تی سی کار کردم کیفیت ها در حد عالی بوده
پس نتیجه میگیریم سلیقه ایه :cool:
ولی خب باید به دوستان بگم که zr گوشیه خریه واقعا چون داشتم میگم
باطری عالی به قول یاشار که حرصت میگیره از بس خوبه :D
سرعت و لگ نداشتن که حرف نداره از نوت2 و ال جی اپتیموس جی که داشتم خیلی سرتر بود
ضد آب و گرد غبار هم که هست گوشیو همراه خودت ببر تو حموم اصلا ;)
خلاصه گوشیش خیلی خوبه
در آخر از یاشار هم تشکر می کنم که این وقت رو به من داده که بتونم حرفمو بزنم :D:D:D:D:D

miladdn

Registered User
لایک‌ها
1,629
یاشار اسم تاپیک رو عوض کن بزار بحث و تبادل نظر در مورد ZR :دی

بالا