برگزیده های پرشین تولز

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> فروش (یا همکاری) دامنه دو حرفی بین المللی

EFG

Registered User
لایک‌ها
37
S a r a f i . w s

--------------------------------------

خوشبختي ما در سه جمله است : تجربه از ديروز، استفاده از امروز، اميد به فردا

ولي ما با سه جمله ديگر زندگي مان را تباه مي کنيم: حسرت ديروز، اتلاف امروز، ترس از فردا

EFG

Registered User
لایک‌ها
37
I R . G S
پیشنهاد ویژه (علاوه بر ادامه موضوع فروش دامنه):
تصمیم گرفتم فعلاً روی دامنه یک اسکریپت کوتاه کننده لینک قرار بدم و در این زمینه فعالیت خودم رو شروع کنم. حال اگه سیستم با موفقیت پیش رفت که چه بهتر و در غیر اینصورت هم زمانی که مشتری پیدا شد اونو بفروشم.
البته الان با توجه به شعار "بزرگ فکر کن، کوچک عمل کن" سایت رو انگلیسی راه اندازی کردم اما با یک راهنمای فارسی اونو برای هموطنان قابل استفاده می کنم که انشاله پس از ارتقاء سطح کمی و کیفی، در عرصه بین المللی هم ادامه بدم.

خوشبختانه اسکریپت نصب شده که در حال حاضر هیچگونه تغییری در ظاهر و متون اون ندادم کاملاً تست شده و سالم بوده و دارای یه کنترل پنل مدیریتی خوب هم هست. هرچند قصد دارم از نظر ظاهری تغییراتی در قالبش بدم و ماژولهایی هم بهش اضافه کنم.
از طرفی دامنه هم در سرویس دهنده Name و در یک پنل اختصاصی و مجزا نگهداری شده که امکان هرگونه انتقال رو براحتی فراهم میکنه.

و اما پیشنهاد وِیژه من اینه که مایلم اینکار رو بصورت گروهی اداره و اجرا کنم که بالطبع مزایای بیشتری نسبت به فعالیت انفرادی داره چون اعتقاد دارم جمع یک و یک در فعالیتهای جمعی بجای دو، سه میشه.
حال دوستانی که مایل هستن در کلیه مسائل مربوط به این پروژه شریک بشن از طریق پیام خصوصی اطلاع داده تا جزییات براشون ارسال بشه.

با تشکر
موفق باشید

EFG

Registered User
لایک‌ها
37
^^^
I R . G S
--------------

EFG

Registered User
لایک‌ها
37
^^^
I R . G S
--------------

EFG

Registered User
لایک‌ها
37
^^^
I R . G S
--------------

EFG

Registered User
لایک‌ها
37
I R . G S
تصمیم گرفتم فعلاً روی دامنه یک اسکریپت کوتاه کننده لینک قرار بدم و در این زمینه فعالیت خودم رو شروع کنم. حال اگه سیستم با موفقیت پیش رفت که چه بهتر و در غیر اینصورت هم زمانی که مشتری پیدا شد اونو بفروشم.
البته الان با توجه به شعار "بزرگ فکر کن، کوچک عمل کن" سایت رو انگلیسی راه اندازی کردم اما با یک راهنمای فارسی اونو برای هموطنان قابل استفاده می کنم که انشاله پس از ارتقاء سطح کمی و کیفی، در عرصه بین المللی هم ادامه بدم.

خوشبختانه اسکریپت نصب شده که در حال حاضر هیچگونه تغییری در ظاهر و متون اون ندادم کاملاً تست شده و سالم بوده و دارای یه کنترل پنل مدیریتی خوب هم هست. هرچند قصد دارم از نظر ظاهری تغییراتی در قالبش بدم و ماژولهایی هم بهش اضافه کنم.
از طرفی دامنه هم در سرویس دهنده Name و در یک پنل اختصاصی و مجزا نگهداری شده که امکان هرگونه انتقال رو براحتی فراهم میکنه.

و اما پیشنهاد وِیژه من اینه که مایلم اینکار رو بصورت گروهی اداره و اجرا کنم که بالطبع مزایای بیشتری نسبت به فعالیت انفرادی داره چون اعتقاد دارم جمع یک و یک در فعالیتهای جمعی بجای دو، سه میشه.
حال دوستانی که مایل هستن در کلیه مسائل مربوط به این پروژه شریک بشن از طریق پیام خصوصی اطلاع داده تا جزییات براشون ارسال بشه.

با تشکر
موفق باشید

پ.ن: تاکنون سه نفر شدیم و منتظر هفت نفر دیگه برای یک شروع طوفانی هستیم. (کمترین سرمایه، کمترین زمان)

EFG

Registered User
لایک‌ها
37
^^^
I R . G S
--------------

EFG

Registered User
لایک‌ها
37
^^^
I R . G S
--------------

EFG

Registered User
لایک‌ها
37
^^^
I R . G S
--------------

EFG

Registered User
لایک‌ها
37
^^^
I R . G S
--------------

EFG

Registered User
لایک‌ها
37
I R . G S

با تشکر
موفق باشید

پ.ن: تاکنون چهار نفر شدیم و منتظر شش نفر دیگه برای یک شروع طوفانی هستیم. (کمترین سرمایه، کمترین زمان)

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
سلام

بهترین کار همینه که روی دامنه 2 حرفی خودت کوتاه کننده لینک راه اندازی کنی که الآن هست

خواستم دامینت رو بخرم برای خودم که میخوام راه اندازی کنم دیدم قیمت خیلی بالاست

در هر صورت همین کار رو جدی ادامه بدی به جاهای خوبی میرسی

موفق باشی

بالا