برگزیده های پرشین تولز

فروش یه سگ پاکوتاه اشپیتز سفید پشمالو..

omidatomic

Registered User
لایک‌ها
82
دوستان این هاپو برا فروش موجوده.
از یکی از رفقام خریدم. 2 ماهه دسته منه.
اسمش جیمی هستش.
نر هستش و همونطور که میدونید حیون نر گرونتره !
نژادش اشپیتز.
سنش حدود 9 ماه باید باشه.
من زیاد از سگ سر در نمیارم و اینکه چون بیشتر مواقع از صبح تا شب سر کارم نمیتونم نگه داری کنم ازش.
غذاش عین سگهای بزرگ کمر شکن نیست روزی یکی دوتیکه بیشترنمیخوره !
سینه و گردن مرغ میگیرین کیلویی 2 تومن !! یه کیلو رو تو 3 -4 روز میخوره !
همه چی هم میخوره حتی گندم !!
من بش بیشتر گوشت مرغ دادم + ماکارونی سیب زمینی + جیگر + دل و غیره .. خوش اشتحاس نه نمیگه.
شنسنامه هم اون رفیقمون گمش کرده که گفته پیدا کنم میدم !! هنوزم قراره بده ! یه قلاده و زنجیر هم داره روش میدم.
سگ مهربونیه به هیچ عنوان حمله یا گاز نمیگیره سرو صدا نداره نگهبان خوبی هم هست فقط غزیبه ببینه پارس میکنه !!
خیلی هم دوست داشتنیه یه هفته کسیو بشناسه ولش نمیکنه.
فرار نمیکنه
مریضی به هیچ عنوان واکسن انگل زده بود رفیقم.
سالم و سر حال.
روزی یبار شونه لازمه با ماهی یبار حموم !
خیلی بازیگوشه و عاشق بازی.
قیمت 300 با تخفیف !! براخودم خیلی بالاتر درومده!
ارسال هم هرجا شما بفرمایید میفرستم با هزینه خودم به عنوان تخفیف !
الان یه سگ بیریختو پت شاپ میده خدمتتون حداقل 1 تومن !! گربه پرشین 1300 !! گربه کجا این کجا خداییش سگ کجا گربه بیخاصیت کجا.
حیوون وفا دار
گذاشتمش مغازه پت شاپ تا نفروختتش بگید قیمت شک نکنید مفته!
جیمی (1).jpg جیمی (2).jpg جیمی (3).jpg جیمی (4).jpg جیمی (5).jpg جیمی (6).jpg جیمی (7).jpg
سوالی بود بپرسید.

Last edited:

ir.fashist

Registered User
لایک‌ها
27
داداش بلده دستشوییش کجاس ؟ قیمت آخر بزار برام یا بیا یاهو بیشتر آشنا شیم [email protected]

omidatomic

Registered User
لایک‌ها
82
داداش بلده دستشوییش کجاس ؟ قیمت آخر بزار برام یا بیا یاهو بیشتر آشنا شیم [email protected]
من تو حیات نگه میداشتم.. عین بقیه سگها هرجا که قبلا کار کرده همونجا کارشو تکرار میکنه.
قیمت هم خوبه ! مایل بودی پی ام بده. پت شاپ نر رو میده 1500 ماده 1200

ir.fashist

Registered User
لایک‌ها
27
عزیزم اینطوری نمیشه شما از قیمت مغازدار هم بیشتر میدی ! سگ شما اصلا آموزش ندیده ! و فقط اسمشو بلده ! اونی که شما میگی 1200 کاملا آموزششش رو دیده !گرونه 200 خواستی بدی من در خدمتم خدایی قیمت بد نگفتم !

omidatomic

Registered User
لایک‌ها
82
عزیزم اینطوری نمیشه شما از قیمت مغازدار هم بیشتر میدی ! سگ شما اصلا آموزش ندیده ! و فقط اسمشو بلده ! اونی که شما میگی 1200 کاملا آموزششش رو دیده !گرونه 200 خواستی بدی من در خدمتم خدایی قیمت بد نگفتم !
درسته من از سگ زیاد سر رشه ندارم ولی کی گفته مغازه دار سگ میده خدمتتون آموزش دیده ؟
اینهمه سایت پت شاپ ببین کجاشون نوشته ما به سگ آموزش دادیم !!!
اینجوری باشه من از همه بیشتر آموزش دادم یه بشکن میزنم عین عکسی که گذاشتم رو دوتا پاش وا میسته !!! مشاهده بفرمایید.
دوما قیمتی که بنده گرفتم 1300 توله سگ 2 ماهه رو میدن خدمتتون نه سگ تربیت شده !!!
سند هم اینهمه سایت پت شاپ یه سرچ بزنید مشهاده کنید.
لطفا تخفیف بخوایید نزنید تو سر حیوون بیچاره اینشکلی بهتره !!

ir.fashist

Registered User
لایک‌ها
27
دوست عزیز من چون خودم سگ زیاد داشتم میدونم چی به چیه! جایی ننوشته آموزش میدیم چون که آموزش دادن حیوان یه اصله ! سگی که آموزش ندیده باشه همین دورو براس قیمتش ! قیمت شما هم خوبه اما با این قیمت نمیبرن ! نرخ سگ هم همه جا یکی نیست سایت پت شاپ شاید بخواد همین سگ شما رو 2 میلیون بفروشه ! وقتی کسی نمیخره چه فاییده ای داره. قیمتی که گفتم رو تجربه بود.خوب بفروشی داداش

Rock_lp_lb

Registered User
لایک‌ها
88
دوست عزیز من چون خودم سگ زیاد داشتم میدونم چی به چیه! جایی ننوشته آموزش میدیم چون که آموزش دادن حیوان یه اصله ! سگی که آموزش ندیده باشه همین دورو براس قیمتش ! قیمت شما هم خوبه اما با این قیمت نمیبرن ! نرخ سگ هم همه جا یکی نیست سایت پت شاپ شاید بخواد همین سگ شما رو 2 میلیون بفروشه ! وقتی کسی نمیخره چه فاییده ای داره. قیمتی که گفتم رو تجربه بود.خوب بفروشی داداش

چرا از روي بي اطلاعاتي حرف ميزنيد؟ سگ تا وقتي كه توله هست يعني از ٢٠ روزگي تا نهايت ٦٥ روزگي نهايت قيمت رو داره و توي اون ٢ ماه اموزش به اون صورت نميگيرن توله ها
در نتيجه هيچ سگي كه شما از پت شاپ بخري تربيت شده نيست
و اگرم باشه نهايت اسمشو تا يه حدي بلده
سگي كه تربيت شده باشه حتما بالغه و سگ بالغ بي ارزشه
الان توله پومرانين رو ميدن ٦ مليون
به محض رسيدن به ١ سالگي
به زور ١ مليون ام بر نميدارن

سگ اين دوستمون نژاد خوبيه و بسيار با هوش
و تنها مشگل اين نژاد حس نگهبانيه شديد نسبت به صاحبش و قلمرو خودشه
به محض ديدن غريبه حمله ميكنه طرفش كه البته تا حدي هم خوبه
اما شايد هر كسي خوشش نياد

منم يكي از همين نژاد دارم

موفق باشيد