برگزیده های پرشین تولز

فروش یک دستگاه : ASUS OC PANEL ROG

ata_se7en

Registered User
لایک‌ها
333
با عرض سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و کاربران محترم
امیدوارم هرکجا که تشریف دارین شاد و سرحال باشین

سروران عزیز یک دستگاه : OC PANEL ROG ایسوس داریم برای فروش که از روی برد معروف و قدرتمند سری EXTREME
جدا و به صورت مستقل فروخته میشه / قطعه مذکور کاملا سالم و بدون کوچکترین مشکلی میباشد و به صورت
تظمینی تقدیم خریدار محترم خواهد شد و در طول مدتی که دستم بوده ازش استفاده نشده .

Last edited:

car20pc.ir

Registered User
لایک‌ها
14
قیمت نداره قطعه ایا ؟؟؟

Sent from my D826 using Tapatalk

car20pc.ir

Registered User
لایک‌ها
14
با عرض سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و کاربران محترم
امیدوارم هرکجا که تشریف دارین شاد و سرحال باشین

سروران عزیز یک دستگاه : OC PANEL ROG ایسوس داریم برای فروش که از روی برد معروف و قدرتمند سری EXTREME
جدا و به صورت مستقل فروخته میشه / قطعه مذکور کاملا سالم و بدون کوچکترین مشکلی میباشد و به صورت
تظمینی تقدیم خریدار محترم خواهد شد و در طول مدتی که دستم بوده ازش استفاده نشده .

ata_se7en

Registered User
لایک‌ها
333
کاربران بزخری که علاقه خاصی به بزخر کردن کالایی دارن و پیغام خصوصی میدن خواهش میکنم
وقت بی ارزششونو تو پیغام خصوصی تلف نکنن و برن جای دیگه ای برای تفریح و خوش گذرانی انتخاب کنن
پایینتر از این قیمت فروخته نخواهد شد و ترجیح میدم تو ویترین منزل باشه تا تو دست برخی بزخرها و مفت خورها !!!

car20pc.ir

Registered User
لایک‌ها
14
کاربران بزخری که علاقه خاصی به بزخر کردن کالایی دارن و پیغام خصوصی میدن خواهش میکنم
وقت بی ارزششونو تو پیغام خصوصی تلف نکنن و برن جای دیگه ای برای تفریح و خوش گذرانی انتخاب کنن
پایینتر از این قیمت فروخته نخواهد شد و ترجیح میدم تو ویترین منزل باشه تا تو دست برخی بزخرها و مفت خورها !!!
دیر از شما پاسخ گرفتم ،یکی بهم پیشنهاد شد خریدم ،در کل کمی ارزونتر از قیمت شما خریداری کردم اما قیمت شما هم مناسب هست

ata_se7en

Registered User
لایک‌ها
333
دیر از شما پاسخ گرفتم ،یکی بهم پیشنهاد شد خریدم ،در کل کمی ارزونتر از قیمت شما خریداری کردم اما قیمت شما هم مناسب هست

جسارتا یه جوری گفتین دیر پاسخ گرفتم که انگار من چند روز بعد به سوالتون پاسخ دادم !! خیلی از کاربرا هستند که به دلایل
کاری یا مشغله های زیاد دیر پاسخ میدن ، پس این دلیل نمیشه و کاملا طبیعی هست ( شما صبح سوال کردین و منم عصر پاسخ دادم )
پس دلیل دیر پاسخ دادن من شرایط کاری بندست و 24 ساعته پشت کامپیوتر نیستم دوست عزیز
البته شما تازه عضو شدین و با روال اینجا آشنا نیستین به هر حال مبارکتون باشه

Last edited:

ata_se7en

Registered User
لایک‌ها
333
قیمت کاملا مقطوع و معقول هست .

car20pc.ir

Registered User
لایک‌ها
14
جسارتا یه جوری گفتین دیر پاسخ گرفتم که انگار من چند روز بعد به سوالتون پاسخ دادم !! خیلی از کاربرا هستند که به دلایل
کاری یا مشغله های زیاد دیر پاسخ میدن ، پس این دلیل نمیشه و کاملا طبیعی هست ( شما صبح سوال کردین و منم عصر پاسخ دادم )
پس دلیل دیر پاسخ دادن من شرایط کاری بندست و 24 ساعته پشت کامپیوتر نیستم دوست عزیز
البته شما تازه عضو شدین و با روال اینجا آشنا نیستین به هر حال مبارکتون باشه
کار بدی هم نکردی دیر جواب دادی ، یه صفحه هم براش توضیح نوشتین و ربطی به جدید قدیم نداره جایزه هم نمیدن ،فقط چون انجمن هست همه میبینن ،یکی دیگه پیش دستی میکنه پیغام میده با نرخ کمتر ،و گرنه قصد من خریدن این قطعه بود که متصفانه قسمت شما نشد،انشالا که خیره [emoji4]

بالا