برگزیده های پرشین تولز

فروش یک ست دوربین مدار بسته به قیمت مناسب

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
بالا باش

uuuuuuuuuuuuupppppppppppppppp

Last edited:

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
دوربینا رو اگه بگه چه جورین من می خوامشون هیچ اطلاعاتی هم که نگذاشتی

یه توضیحی چیزی

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
دوربینا رو اگه بگه چه جورین من می خوامشون هیچ اطلاعاتی هم که نگذاشتی

یه توضیحی چیزی

والا عکس که تو صفحه اول هست.3 تا دوربین سقفی هست که بهش داک میگن.و یک دوربین پایه دار.
دی وی ار هم که 4 پورت هست با قابلیت نصب هارد داخلی.
این اطلاعات هم تو پست اول هست.
اگر چیزه خاصه دیگه مده نظرتونه بگید تا بذارم براتون

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
والا عکس که تو صفحه اول هست.3 تا دوربین سقفی هست که بهش داک میگن.و یک دوربین پایه دار.
دی وی ار هم که 4 پورت هست با قابلیت نصب هارد داخلی.
این اطلاعات هم تو پست اول هست.
اگر چیزه خاصه دیگه مده نظرتونه بگید تا بذارم براتون

من که عکسی نمی بینم

ببین من واسه مغازه پدرم می خوام اونجا یه سیتم قوی هست می خوام دوربین ها رو وصل کنم به سسیستم و اون دی وی ار رو نمی خوام چون دی وی ار خیلی گرونه یه عکس مشخص یا یکی که بتونه بگه میشه این کارو کرد و یکم اطلاعات بده من برشون میدارم ولی شما خیلی کوتا جواب دادین حداقل مدل دقیقشون رو بزارین من از کسی بپرسم

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
من که عکسی نمی بینم

ببین من واسه مغازه پدرم می خوام اونجا یه سیتم قوی هست می خوام دوربین ها رو وصل کنم به سسیستم و اون دی وی ار رو نمی خوام چون دی وی ار خیلی گرونه یه عکس مشخص یا یکی که بتونه بگه میشه این کارو کرد و یکم اطلاعات بده من برشون میدارم ولی شما خیلی کوتا جواب دادین حداقل مدل دقیقشون رو بزارین من از کسی بپرسم

عکسا ضمیمه شد.
دوست عزیز تمام دوربیت های تو بازار همینه.مگه ایمکه شما بخوای یه برنده معتبر مثل سامسونگ و.... اینا بگیری که دی وی آرش حداقل 600 تومن قیمتشه دوربیناشم از پایه 200 فکر کنم شروع میشه.
حتی همون سامسونگ چینی هم به اسم کره فروش میره(با سند بهم اثبات شد)
منم گفتم چه کاریه که 1.5 میلیون بدم مارک بخرم در صوتی که این ست همون کارو در همون سطح برام انجام میده.بازم تفاوت کاره این دو تا رو با هم دیدم.هیچ تفاوتی نداشت با هم و کسایی که این ست رو وصل کرده بودن رضایت کامل داشتن.
بستگی به شخص داره که چی فکر کنه وگرنه شما میتونی بازم دوربین با قیمت بالاتر بزاری.که قیمتا سرسام آور میشه.
همونطور که گفتم این ست برای یه مغازه خریداری شده و شما با نصب این س میتونید تمام قسمت هارو زیره نظر داشته باشید یعنی نقطه کور ندارید.
به نظرم شما دی وی ار رو هم باید بردارید اگر می خواید سیستم امنیتی باشه.اگر نظارتی می خواید دوربینها کفایت میکنه

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
من خریدار واقعیم ولی شما اخرش شما درست و حسابی جوب مارو نمیدی

ببین من می خوام دروبینارو وصل کنم به کامپیوتر و کامپیوتر 24 ساعته روشن باشه و اگه یه موقع مشکلی پیش اومد سریع pkayback بزنن و ببینن چه جوریه میشه

اصلا اینا که بی سیم نیستن درسته
خروجی سیمشون چه شکلیه من الان یه دی وی ار دارم رو کامپیوتر می خوام ببینم به اون وصل میشن می تونی مدل دقیقشون رو بزاری

میشه یکی از اون سقفی ها رو با dvr واسم بفرستی یه تست کنم اگه اوکی بود برشون دارم

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
من خریدار واقعیم ولی شما اخرش شما درست و حسابی جوب مارو نمیدی

ببین من می خوام دروبینارو وصل کنم به کامپیوتر و کامپیوتر 24 ساعته روشن باشه و اگه یه موقع مشکلی پیش اومد سریع pkayback بزنن و ببینن چه جوریه میشه

اصلا اینا که بی سیم نیستن درسته
خروجی سیمشون چه شکلیه من الان یه دی وی ار دارم رو کامپیوتر می خوام ببینم به اون وصل میشن می تونی مدل دقیقشون رو بزاری

میشه یکی از اون سقفی ها رو با dvr واسم بفرستی یه تست کنم اگه اوکی بود برشون دارم

دوست گلم.شما سوال رو بپرسید من در حده اطلاعاتم بهتون پاسخ میدم.
ببینید در کل شما سیستم ضبط یا همون امنیتی میخواید نه نظارتی.در این صورت روشن موندن 24 ساعته کامپیوتر به صلاح نیست(پیشنهاد بود)
چون کیفیت تصویر برداریشون بالا هست شما باید یه هارد داشته باشی که مثلا هر 3 روز یک بار همرو پاک کنی.این کاره برگردوندنه تصویر کلا کاره دی وی اره.یعنی نقش یه پلیر رو بازی میکنه
نه اینا وایرلس نیستن.اگرم نمونه فیش رو میخواید من تا شب عکس میذارم براتون تا بینید.
والا این کار برام مقدور نیست چون این قیمتی که الان گذاشتم قیمت آکه و تا حالا هیچ کدوم از قطعات باز هم نشدن.اگه شما درشو باز کنی از آکبندی در میاد.
کلا به نظرم کله ست رو وردارید به نفعتونه.چون بعدا به مشکل بر نمیخورید که حالا کامپیوتر خراب بشه و این حرفا.
من در خدمتتون هستم

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
عزیز شما قرار چی کار کنی من هنوز خریدارم این تاپیک زدم http://forum.persiantools.com/t275273.html

قرار شد یه عکس از دو طرف فیش ها بزاریا یکم دیگم اطلاعات بده من می خوام 500 پول بدما :wacko:

ای بابا دیگه خبری از شما نشد که.
باشه چشم من تا امشب عکس میگیرم میذارم.
بابت قیمت هم ناراحت نباش یه کاری میکنیم راضی بشی:lol:

اینم عکسی که خواسته بودین.
اسم فیشه هم فیشهBNC هست!!!
بالاش هم یه حالت فنر مانند داره که سیم درست بپیچه و خراب نشه

Last edited:
بالا