برگزیده های پرشین تولز

فروش یک سری لوازم iphone 3gs اضافی ( باطری و قاب و ... )

roozbehar

Registered User
لایک‌ها
12
داداش چی میگی من 3ساله 3gs دارم باتریش 4.5 روز نگه میداشت.گوشیم از امریکا اومده بودو سری اول بود.من خوره گیمم.کم کم عمرش کم شد.6 ماهه دیگه 2 روز نگه میداره.به هر حال نظر همه یه جیزیه دیگه.بازم محترمه.
بیا خودت نگاه کن تو 5 دقیقه سرپایی بازش میکنمو میبندم.
boooooooooooooooooooooooooos
باشه شما درست میگی یه ملت اشتباه
شما اگه گوشیت 2 روز نگه میداره بهتره باطریشو عوض نکنی

Royal_KZ

Registered User
لایک‌ها
33
اگه بردش سالمه من میخوام.....

jk2

Registered User
لایک‌ها
4
چرا ناراحت میشی رفیق!بیخیال.
ایشالا خوب بفروشی.تعمیر گوشی زیر کامیون رفته خواستی در خدمتم.

hSh-it

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
باشه شما درست میگی یه ملت اشتباه
شما اگه گوشیت 2 روز نگه میداره بهتره باطریشو عوض نکنی

روزبه جان جالبه شما میگی آیفون 5 هم 5-6 رو نگه نمیداره. ی سر ب این صفحه ک سایت رسمی اپله بزن آمار دستت میاد!
حالت standby زده 225 ساعت یعنی حدود 9 روز. شما مثه اینکه خیلی اپل رو آبکی فرض کردی!

roozbehar

Registered User
لایک‌ها
12
روزبه جان جالبه شما میگی آیفون 5 هم 5-6 رو نگه نمیداره. ی سر ب این صفحه ک سایت رسمی اپله بزن آمار دستت میاد!
حالت standby زده 225 ساعت یعنی حدود 9 روز. شما مثه اینکه خیلی اپل رو آبکی فرض کردی!
نه اتفاقا شما درست اون مطلب رو نخوندی استند بای تایم یعنی گوشی رو روشن کن بزار یه گوشه نه زنگ بزن نه کار کن باهاش
دوست عزیزمون میگن خوراکشون بازیه و 5 روز نگه میداره ولی من نمودنم چرا نه 2g و نه 3gs ای که داشتم و نه 4s ای دارم اینطوری نیست تمام گوشی هایی که دیسپلی بزرگ دارن و سی پی یو قوی دارن همینه به غیر از موتورولا یه عمر لوازم این برند رو دارم میگیرم بهتر میدونم چیه تا شما که میری از تو سایت میخونی
ضمنا اینجا تاپیک فروشه اگه میخواهین تبادل نظر کنین تاپیک دیگه باید سر بزنین

hSh-it

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نه اتفاقا شما درست اون مطلب رو نخوندی استند بای تایم یعنی گوشی رو روشن کن بزار یه گوشه نه زنگ بزن نه کار کن باهاش
دوست عزیزمون میگن خوراکشون بازیه و 5 روز نگه میداره ولی من نمودنم چرا نه 2g و نه 3gs ای که داشتم و نه 4s ای دارم اینطوری نیست تمام گوشی هایی که دیسپلی بزرگ دارن و سی پی یو قوی دارن همینه به غیر از موتورولا یه عمر لوازم این برند رو دارم میگیرم بهتر میدونم چیه تا شما که میری از تو سایت میخونی
ضمنا اینجا تاپیک فروشه اگه میخواهین تبادل نظر کنین تاپیک دیگه باید سر بزنین

"باطری آیفون اگه استفاده نکنی و وای فای خاموش باشه خیلی زیاد نگه داره 3 روز"
این عین جمله شماست.من نمیدونم اگه از آیفون استفاده نکنی معنی دیگه ای غیر از استندبای میده؟
به هرحال اگ شما داشتی منم داشتم.شما شاید دست دو گرفتی باطریش2-3روز برات نگه داشته.اما باطریه اصل من یکی اولین باره میشنوم ک درصورت کار نکردن 2-3روز نگه میداره.بهر حال من گذری رد شدم اینارو خوندم و جواب دادم.
خوب بفروشی!

shahab_4mehr

Registered User
لایک‌ها
36
بالا