برگزیده های پرشین تولز

فروش یک عدد تبلت الجی جی پد 8.3 آکبند

mmkii

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام به همه دوستای عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه
دوستان من یک تبلت الجی دارم که به صورت آکبند و نو و به اصطلاح صفر کیلومتر هستش هستش و هنوز استفاده نکردم از اون و از داخل کارتنش هم در نیاوردمش و حتی سلفون روش هم هنوز باز نشده, مشخصاتش رو در زیر براتون قرار میدم

رنگ مشکی
قیمت :: 795000
قیمت جدید :: 700000 تومان
در مشهد تحویل به صورت حضوری
و در شهرستانها با پرداخت هزینه پست توسط خریدار , ارسال میشه و تقدیم حضورشون میشه
============================================================
مشخصات ::
شرکت سازنده ال جی - LG
اندازه صفحه نمایش 8.3 اینچ
رنگ مشکی
قابلیت نصب سیم کارت ندارد
سیستم عامل Google Android
نوع صفحه نمایش LED-backlit IPS LCD
مدل پردازنده Quad Core
ظرفیت حافظه داخلی 16 گیگابایت
اصالت تبلت اورجینال - Original
مشخصات کلی:ابعاد: 216.8 × 126.5 × 8.3 میلی متر - وزن: 338 گرم
پردازنده:Qualcomm Snapdragon 600 Chipset-Quad-Core Krait 300 CPU
حافظه داخلی:حافظه داخلی 16 گیگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه
صفحه نمایش:صفحه نمایش لمسی از نوع LED-backlit IPS LCD - اندازه 8.3 اینچ - 1920 × 1200 - تراکم پیکسلی: 273 پیکسل بر اینچ
امکانات ارتباطی:- قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - بلوتوث - DLNA - GPS - USB
دوربین:5.0 مگاپیکسل - وب کم 1.3 مگاپیکسل
امکانات:- شتاب سنج ، ژیروسکوپ
سایر مشخصات:اندروید 4.2
LG G Pad 8.3 ،،،یک تبلت بسیار خوب و کار کردن با آن بسیار هیجان انگیز است. بدون شک بهترین فاکتور تمایز آن به نسبت سایر نمونه‌های موجود در بازار طراحی آن است که تقریبا هیچ تبلت اندرویدی دیگر نمی‌تواند در این زمینه با آن رقابت کند. با ضخامت کم این مدل و اجناس با کیفیت در ساخت این مدل به یک تبلت دوست داشتنی تبدیل شده است. در داخل و در هسته این مدل قابلیت‌های آنچنانی تعبیه شده که در اوج تکنولوژی قرار می گیرد. اما پردازنده اسنپدراگون 600 به شما این امکان را می‌دهد تا از یک تجربه اندرویدی خوب در کنار عمر باتری کافی لذت ببرید.
ال‌جی برای این مدل یک صفحه نمایش خارق‌العاده 8.3 اینچی استفاده کرده که بسیار بزرگ‌تر ازiPad Mini ،،، ،،،با 7.9 اینچ صفحه نمایش وGalaxy Note 8.0 ،،، ،،،با 8 اینچ صفحه نمایش است.

،،،رزولوشن این صفحه نمایش 1200×1920 و تراکم پیکسل آن ،،،273ppi ،،،است، که این مساله نشان دهنده آن است ال‌جی به شکلی برنامه ریزی کرده که تصاویر در این صفحه نمایش لذت بخش تر نمایش داده می‌شود. با صفحه نمایش ،،،LCD IPS، ال‌جی بر بالانس بین رنگ‌های قرمز و آبی برتر شده و در نتیجه رنگ‌های بسیار عالی و پرحرارت در حدود ،،،6588k (Kelvin) ،،،با نرخ ،،،6500k ،،،ایجاد کرده است. این برای چنین صفحه نمایشی یک رقم بی سابقه و بسیار بالاتر از حد معمول است. چیزی که حتی از آن بهتر است سومین رنگ اصلی یعنی رنگ سبز است که در مقایسه با دو رنگ دیگر به خوبی بالانس شده است. نتیجه تمام این‌ها صفحه نمایشی است که بر خلاف سایر صفحه نمایش‌های موجود در بازار به هیچ عنوان مایل به آبی و یا مثل سایرAMOLED ،،،ها مایل به سبز و یا مثلZ1 Ultra ،،، ،،،مایل به قرمز نیست. این به این معنی است که کیفیت تصویر این صفحه نمایش عالی است. ،،،

با چنین صفحه نمایش خوبی دیدن فیلم و بازی کردن با ایت تبلت ال‌جی لذت بخش است. طبیعتا عریض بودن این صفحه نمایش باعث می‌شود تا خروجی آن به نسبتiPad Mini ،،، ،،،خوشایند تر شود. ،،،پخش کننده موسیقی بسیار هیجان انگیز است و ضمن فیلتر خوب برای آهنگ‌ها یک آلبوم آرت بسیار بزرگ در اختیار دارید. ،،،G pad ،،،از دو بلندگوی استریو در قسمت پشتی بهره می‌برد که صدای آن بسیار بلند است و از کیفیت خوبی بهره می‌برد.
همراه این تبلت برای خریدار عزیز یک عدد پک شرکت گردو که حاوی مجموعه نرم افزارها و بازی های اندرویدی است که شامل 4 عدد دی وی دی ناین با حج 9 گیگا بایت می باشد که به صورت هدیه تقدیم خریدار عزیز می شود , (( این هدیه هم به صورت نو اکبند تقدیم خریدار خواهد شد ))

o6u6b8m3klx506jzd0q9.jpg

n2yizg1cij83yeod38xn.jpg

s3uiriw2q4qd56gi5dhl.jpg

hknryavpmw2vopbtnksb.jpg

4p3s69iu6shcibwuwazz.jpg

Last edited:

mmkii

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان عزیز تلبت موجوده همچنان
up..............................

mmkii

Registered User
لایک‌ها
4
upppppppppppppp......
دوستان موجوده تبلت هنوز

mmkii

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام
دوستان عزیز همونطور که مستحضر هستید این تبلت به راحتی با تمامی نرم افزارهای اجتماعی ارتباط برقرار میکنه و تمامی این قبیل نرم افزارهارو میشناسه , این رو به این جهت خدمتتون عرض کردم که بعضی از دوستان فکر میکنند چون این تبلت سیم کارت خور نیستش پس نمیشه نرم افزارهای اجتماعی روش نصب کرد, برعکس به راحتی نصب میشن و کد ثبت نام هم به گوشی شما میاد و میتونید با اون کد رجیستر کنید

با تشکر

mmkii

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان عزیز تبلت همچنان موجود میباشید

mmkii

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان عزیز قیمت آپدیت شد و همچنان این تبلت موجود میباشد

mmkii

Registered User
لایک‌ها
4
دوست عزیز اینجا داره میده آکبند با 2 سال گارانتی رو 700 تومن
فکر نمیکنید قیمتتون حدود 100 تومن بالاتر هست ..

http://forum.persiantools.com/threads/526038/
سلام دوست عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه
الان حدود قیمت بازار این تبلت بیشتر از اون چیزی هستش که ایشون ابنجا قرار دادند اما حالا چون منم قصدم فروشه , منم با همین قیمت تقدیم میکنم
اگر قصد خرید دارید بنده در خدمت شما هستم و یا اگر کسیو میشناسید که یک همچین تبلتی رو با این مشخصات و این قیمت میخواست خوشحال میشم تقدیم حضورشون کنم

موفق باشید

choughour

Registered User
لایک‌ها
338
سلام دوست عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه
الان حدود قیمت بازار این تبلت بیشتر از اون چیزی هستش که ایشون ابنجا قرار دادند اما حالا چون منم قصدم فروشه , منم با همین قیمت تقدیم میکنم
اگر قصد خرید دارید بنده در خدمت شما هستم و یا اگر کسیو میشناسید که یک همچین تبلتی رو با این مشخصات و این قیمت میخواست خوشحال میشم تقدیم حضورشون کنم

موفق باشید

ممنون .. چند وقت پیش خرید کردم ..

mmkii

Registered User
لایک‌ها
4
خواهش میکنم
مبارکتون باشه انشالله به سلامتی
دوستان عزیز این تبلت هنوز موجود هستش و طبق تصاویری هم که گذاشتم از سالم بودن بسته بندی تبلت هم میتونید مطمعن باشید
در خدمت شما دوستان هستم

saeid6254

Registered User
لایک‌ها
57
قیمت نعنهایی رو پخ میکنید

mmkii

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام خدمت دوستای عزیز
این تبلت در خارج از پی تی هفته قبل فروخته شد , باید ببخشید من نرسیدم به پی تی سر بزنم و اعلام کنم , از این بابت واقعاً عذرخواهی میکنم,
شرمنده
موفق و موید باشید
یا حق

بالا