برگزیده های پرشین تولز

فروش یک عدد کیسه خواب بزرگ و جادار مخصوص کمپ خریداری شده از آمازون

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Phantom Acid

Registered User
لایک‌ها
2
سلام بر همه دوستان
یک کیسه خواب دارم که آشنایان برام از آمریکا اوردن که از سایت آمازون خریداری شده. اما به دلیل سایز بزرگ و حجیمش یک بار هم از آن استفاده نکردم.
این کیسه خواب بسیار مناسب دوستانیست که اهل کمپ رفتن و مسافرت با ماشین شخصی هستند.
ابعاد این کیسه خواب چنان بزرگه که با اینکه یک نفره است اما دو نفر را به راحتی در خود جای میدهد . بسیار راحت است و فوق العاده گرمای بالایی دارد.
این کیسه خواب را میتوان کاملا باز کرد و از آن به عنوان تشک استفاده نمود و یا در صورت گرم بودن روی آن را کنار زد و آسوده آرمید.
مشخصات کامل این کول پشتی را از سایت آمازون مشاده کنید :
Amazon.com: Guide Gear Minus 15 Degrees Sleeping Bag Green: Sports & Outdoors
قیمت مورد نظر من برای فروش این کیسه خواب با توجه به کیفیت مرغوبش 150 هزار تومان هست و شک ندارم که در بازار ایران چنین کیسه خوابی کمتر از 250 هزار تومان یافت نمیشود.
ادیت: آخرین قیمتم رو میذارم که دیگه جای هیچ گونه بحث و چونه ای نداشته باشه : 120 هزار تومان
چند تا عکس از کیسه خواب گرفتم که برای مشاهده اینجا میذارم.

در صورت تمایل لطفا پی ام دهید .
هر سوالی هم بود در خدمتم.
با سپاس

فروخته شد!

فایل های ضمیمه

• full.jpg
    full.jpg
    230.1 KB · نمایش ها: 118
  • opened.jpg
    opened.jpg
    161.6 KB · نمایش ها: 118
  • upper section.jpg
    upper section.jpg
    223.6 KB · نمایش ها: 117
  • zip.jpg
    zip.jpg
    194.9 KB · نمایش ها: 116
Last edited:

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
سلام دوست عزیز
در خوب بودنش شکی نیست ولی قیمت خیلی بالاست .بزرگترین مشکلش هم همون بزرگ بودنش هست .قیمت آخرتون را برام پ . خ کنید .

behzadtak

Registered User
لایک‌ها
3,866
قیمت مورد نظر من برای فروش این کیسه خواب با توجه به کیفیت مرغوبش 150 هرار تومان هست و شک ندارم که در بازار ایران چنین کیسه خوابی کمتر از 250 هزار تومان یافت نمیشود.

دوست عزیز اگر قیمت را بر مبنای همان لینکی که دادید در نظر بگیریم هم قیمت این کیسه خواب زیر 100 میباشد .

اگر تصمیم گرفتید قیمتتان را تعدیل کنید من خریدارم .

Phantom Acid

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوست عزیز
در خوب بودنش شکی نیست ولی قیمت خیلی بالاست .بزرگترین مشکلش هم همون بزرگ بودنش هست .قیمت آخرتون را برام پ . خ کنید .

سلام. نمیشه گفت مشکل! چون این کیسه خواب کارایی خودش را داره همونطور که برای کوهنوردی قابل استفاده نیست اما برای کمپ و سفرهای تفریحی بسیار مناسبه.

دوست عزیز اگر قیمت را بر مبنای همان لینکی که دادید در نظر بگیریم هم قیمت این کیسه خواب زیر 100 میباشد .

اگر تصمیم گرفتید قیمتتان را تعدیل کنید من خریدارم .

سلام. در مورد قیمت فکر میکنم قیمتی که گذاشتم با توجه به بازار ایران منطقیه! شما فقط احتساب دلار به ریال نکنید. چون در هنگام فروش بسیاری عوامل دیگر از جمله هزینه حمل بار و گمرک و سودفروشنده کشیده میشه روش . الان قیمت یک کیسه خواب فوق العاده آشغال 60 تومنه . همانطور که گفتم فکر نکنم چنین کیسه خوابی در تهران کمتر از 250 فروش بره.

FireBlade

Registered User
لایک‌ها
0
کیسه خواب 10 تومنی هم داریم که خیلی بد نیست.
اینم اونقد نمیارزه.الان کیسه خواب حرفه ای رو این قیمت میفروشن که پره
حالا این از امریکا اومده دلیل نمیشه سوبله بزنی

peyman_mob

Registered User
لایک‌ها
111
سلام. نمیشه گفت مشکل! چون این کیسه خواب کارایی خودش را داره همونطور که برای کوهنوردی قابل استفاده نیست اما برای کمپ و سفرهای تفریحی بسیار مناسبه.

سلام. در مورد قیمت فکر میکنم قیمتی که گذاشتم با توجه به بازار ایران منطقیه! شما فقط احتساب دلار به ریال نکنید. چون در هنگام فروش بسیاری عوامل دیگر از جمله هزینه حمل بار و گمرک و سودفروشنده کشیده میشه روش . الان قیمت یک کیسه خواب فوق العاده آشغال 60 تومنه . همانطور که گفتم فکر نکنم چنین کیسه خوابی در تهران کمتر از 250 فروش بره.

اینجا بازار ایران نیست که.کسی با قیمت فضایی خواست میره از بازار ایران میخره.
همونطورکه دوستمون گفت قسمت شما خیلی زیاده واسه این

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
اگر این کیسه خواب دقیقا همون لینک باشه و فیک نباشه:

به این کیسه خواب 30 دلار هزینه پست از آمریکا به ایران خورده، 5 هزار تومان حقوق و عوارض گمرکی بابت ورود گیفت، 2 هزار تومان هزینه پست پیشتاز داخل ایران.

قیمت کالا هم 60 دلاره و هزینه ارسال داخل آمریکا هم 10 دلار.

روی هم با دلاری 1400 حساب کنید میشه: 147 هزار تومان

حالا اگه کالا نو بود، به نظرم 50% هم جا داشت روش کشیده بشه، یعنی قیمت نوی این کالا 220 هزار تومان در ایران. حالا که دست دومه 30% از قیمت نوش کم کنیم میشه 154000 تومان. که در واقع دقیقا همین قیمتی است که دوستمون تعیین کرده. پس کاملا عقلائی و درست قیمتگذاری شده.

Phantom Acid

Registered User
لایک‌ها
2
اگر این کیسه خواب دقیقا همون لینک باشه و فیک نباشه:

به این کیسه خواب 30 دلار هزینه پست از آمریکا به ایران خورده، 5 هزار تومان حقوق و عوارض گمرکی بابت ورود گیفت، 2 هزار تومان هزینه پست پیشتاز داخل ایران.

قیمت کالا هم 60 دلاره و هزینه ارسال داخل آمریکا هم 10 دلار.

روی هم با دلاری 1400 حساب کنید میشه: 147 هزار تومان

حالا اگه کالا نو بود، به نظرم 50% هم جا داشت روش کشیده بشه، یعنی قیمت نوی این کالا 220 هزار تومان در ایران. حالا که دست دومه 30% از قیمت نوش کم کنیم میشه 154000 تومان. که در واقع دقیقا همین قیمتی است که دوستمون تعیین کرده. پس کاملا عقلایی و درست قیمتگذاری شده.

سلام دوست عزیر
ممنون از توضیحات خوبتون . امیدوارم مورد توجه دوستان قرار گرفته باشه.
باید اضافه کنم که این کیسه خواب کاملا نو هست . یک بار هم استفاده نشده! اگه حتی یک بار استفاده شده بود من قیمت رو پایین تر میاوردم.

hsaraei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیز قیمت آخر چند؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا