برگزیده های پرشین تولز

فروش یک عدد گوشی سونی w950

hajizadeh110

Registered User
لایک‌ها
66
فقط یک روز استفاده کردم و در همون یک روز هم اونو آپ گرید 2008 کردم که حداقل بیرون پنج هزار تومن باید میدادید تا این کار رو انجام بدن.این در صورتی که با انصاف باشند. گذشته از این من روی ال سی دی گوشی یه تلق قرار دادم ته ال سی دی کاملا یالم بدونه.راستی برنامه core player ورژن جدیدشو نصب کردم که برین حالشو ببرین.من اول گوشی رو تحویل میدم بعد پولو میگریم.قیمت یه این صورته که هر قیمتی یو بازار باشه من 10000 تومن پایینتر میدم اونم فقط برای استفاده یکروزه!!!:rolley es:

من الان قم هستم و تو تهران هم میتونم تحویل بدم.خدا شاهده که فقط یک روز استفاده کردم.
تلفن : 09191516656

hajizadeh110

Registered User
لایک‌ها
66
فقط یک روز استفاده کردم و در همون یک روز هم اونو آپ گرید 2008 کردم که حداقل بیرون پنج هزار تومن باید میدادید تا این کار رو انجام بدن.این در صورتی که با انصاف باشند. گذشته از این من روی ال سی دی گوشی یه تلق قرار دادم ته ال سی دی کاملا یالم بدونه.راستی برنامه core player ورژن جدیدشو نصب کردم که برین حالشو ببرین.من اول گوشی رو تحویل میدم بعد پولو میگریم.قیمت یه این صورته که هر قیمتی یو بازار باشه من 10000 تومن پایینتر میدم اونم فقط برای استفاده یکروزه!!!:rolley es:

من الان قم هستم و تو تهران هم میتونم تحویل بدم.خدا شاهده که فقط یک روز استفاده کردم.
تلفن : 09191516656

پیشنهاد خودتونو به من sms کنید.بالاترین پیشنهاد ترتیب اثر داده میشه.09191516656 راستی امکان دریافت smsفارسی هم بهش اضافه کردم بعلاوه حدود 50 کتاب جاوا.من باری اینکه بتونم بیشتر گوشی رو تست کنم وبرنامه های متفاوتی روش بریزم این دو روز رو نیز استفاده کردم ولی به هر حال شما میتونید گوشی دستتون بگیرید وامتحان کنید وبعد نظر بدید.الان به این نتیجه رسیدم که واقعا گوشی خوبیه وشاید با حل شدن مشکل مادیم گوشی رو برای خودم نگهش داشتم ولی فعلا قصد فروش دارم. من منتظر تماس های شما هستم تا اگه سوالی دارید جواب بدم.

hajizadeh110

Registered User
لایک‌ها
66
دوستانی که گوشی رو در تهران میخواهند ببینند اگه چند نفر شدن که واقعا قصد خرید داشته باشند میتونند نسبت به قیمت هماهنگ کنند تا من گوشی رو بفرستم تهران پیش برادر زاده ام تو پاساژ ایرانیان تا بیان گوشی رو ببینند. شاید خودم وقت کردم و اومدم.09191516656 حاجیزاده

AKBAR_TR

Registered User
لایک‌ها
98
من اینجا پست داده بودم
نمی دونم چرا پاک شد!

hajizadeh110

Registered User
لایک‌ها
66
مشکلی نیست دوباره پست بده

بالا