برگزیده های پرشین تولز

فروش یک عدد گوشی w810 در حد آکبند بدون کوچکترین خط و خش اصل مالزی

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
درود
دوست عزیز
نمی دونم والا. ولی تا اونجایی که خرید اینترنتی میگه شما باید مبلغ رو واریز کنی و بعد جنس رو تحویل بگیری.( یعنی این در خرید اینترنتی تقریبا یک قانون محسوب میشه )
ولی از یک نظر شما نمی تونی اعتماد کنی.ولی برای اطمینان شما پست های خرید و فروش بنده رو ببینید.
از ِ CD گرفته تا گوشی و ال ان بی و کارت Dvb در هر صورت منم نمی تونم شما رو اجبار به خرید کنم هرچی هم که بگم بازم شما تصمیم گیرنده اید.( بازم اگر خواستید بگید آدرس / شماره موبایل / و شماره مغازمو بهتون بگم جهت اطمینان)
خود بنده 300 تومن پولم توی نت برای گوشی خورده شد. اما بازم تا 1 سقفی توی نت ریسک میکنم.
اگر خواستید من در خدمتم .فکراتونو کنید.
یا حق

maryambanoo

کاربر فعال شبکه
کاربر فعال
لایک‌ها
1
این گوشی رو بهم هدیه دادند و منم زیاد گوشی بازی میکنم.( دلیل فروش )

مدت کارکرد = اگر دروغ نگفته باشم بین 2 هفته تا 3 هفته
چون اصلا استفاده چندانی ازش نکردم. و فقط خاک خورده.

درود
دوست عزیز قیمت پایه رو 140 اعلام کردم و زیر این قیمت هم برام مقدور نیست.
در ضمن همین 2 هفته پیش 1 باتری اورجینال واسش گرفتم ( 10 تومن )
در مورد معامله هم یک پیشنهادی بدید که نه سیخ بسوزه و نه کباب.
یا حق
يه مورد جالبي كه آدم را تو فكر ميبره اينكه چطورياست كه موبايلي يكي دو هفته كار كرده ولي نياز شده كه باطريش عوض بشه؟!!!

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
يه مورد جالبي كه آدم را تو فكر ميبره اينكه چطورياست كه موبايلي يكي دو هفته كار كرده ولي نياز شده كه باطريش عوض بشه؟!!!

درود
دوست عزیز
شما نیازی نیست توی فکر برید اگه سوالتون رو جور دیگه ای بیان میکردید باز هم من جواب شما رو میدادم.
1- تاریخ اون پستی که زدم رو شما نگاهی بندازید بد نیست.
2- باتری های داخل جعبه اکثر گوشی ها تقلبیه. و باتری این گوشی هم از اون سری هایی بوده که جلد روی باتری به صورت کاغدی بوده. ولی باتری اورجینالی که الان گرفتم جلد روی باتری فلزی هست . و شما میتونید در مورد باتری های اورجینال در همین فروم یکم پرسجو کنید تا اطلاعات کاملتری دستتون بیاد.
دلیل عوض کردن باتری هم که معلومه وقتی باتری تقلبی باشه زود شارژ خالی میکنه.

تازه روی این باتری مهر گارانتی هم خورده و ساخت ژاپن هستش.

خریدار نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
فقط 140 میدی ؟ از 140 کمتر نمیدی ؟
راستی فلش هم شده یا نه ؟
ممنون

Last edited:

AllaFlardow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
The Day the Earth Stood Still is a 2008 science fiction film, a remake of the 1951 film of the same name.
Actually, after i've seen it, I was dissapointed. Perect cast, interest theme, but scenario doesn't conform to modern world-view and lifestyle.
Interest ot hear other opinions, do you like this movie?

بالا