برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش یک فروند N522 یا FX502VD - فوق تمیز - i7-16bg-4gb

Mehran.shabani

Registered User
لایک‌ها
248
دوستان من حدود 5 ماه پیش یک فروند لپتاپ ASUS N552VW خریدم ... کاملا هم ازش راضیم ;) منتها دو روز پیش دوبی بودم رفتم تو فروشگاه لپتاپ و جوگیر شدم یک لپتاپ Asus FX502VD هم خریدم :general105: حالا یکیشا میخام بفروشم ... فرقی هم نمیکنه کدومشا ولی ترجیحم فروش N552 است ... چون با اون یکی دو روزه کار کردم و طبیعتا دوست ندارم برا دو روز کارکرد روش ضرر بدم و کمتر از قیمتی که زدم بفروشمش ...

مشخصات ASUS N552VW:
تا تاریخ 9.می.2019 گارانتی ایران داره (بیش از یک سال و چهار ماه)
core i7 6700HQ
16GB DDR4
GTX 960M - 4GB
128GB SSD
1TB HDD
15.6 IPS 4k Touch
https://www.asus.com/Laptops/VivoBook-Pro-N552VW/
قیمت: 4.200 میلیون تومان

دستگاه مثل روز اول سالم و نو و تمیزه ... هیچ خط و خشی نه رو دستگاه و نه رو بدنه وجود نداره ... فوق العاده وسواسی ام و مراغب وسایل الکترونیکی ، به هیچ وجه باهاش بازی نشده (با کنسول های نسل 8 و یک پی سی قوی بازی میکنم) و نهایت اسشتفاده ام ازش یکم برنامه نویسی ، نرم افزار های افیس و دانلود از اینترنت بوده .... فقط یک نقطه 2 میلیمتری رنگ رفتگی رو درشه که خودم الان که میخواستم عکس بگیرم دیدمش (به هیچ وجه خش یا ظربه نیست) و ازش بزرگ عکس گرفتم که دوستان هم ببینند ....

مشخصات ASUS FX502VD:
گارانتی ایران نداره
Core i7 7700HQ
16GB DDR4
GTX 1050 4GB
256GB SSD
1TB HDD
TN Full HD
https://www.asus.com/Laptops/FX502VD/
قیمت: 5.800 میلیون تومان

رویو و مقایسه مختصر خودم بعد از 5 ماه استفاده از n552vw و fx502vd:

n کیفیت صفحه نمایشش فوق العادست ، هم زاویه دید و هم کیفیت رنگ ها عالیه، برعکس fx که زاویه دیدش خیلی خوب نیست، کیبورد و بکلایت fx خیلی قشنگ و کاربردیه و تو این دو روزی که دستمه همش روشن بوده، برعکس n که اصلا بکلایتش جالب نیست و تو نور زیاد محیط کاملا غیر قابل استفاده است ، n درایو نوری داره که تو این 5 ماه یک بار ازش استفاده کردم ولی fx نداره ولی در عوضش سبک تر و نازک تره، رو n فقط بازی max payne 3 را نصب کردم (جهت تست فقط) که تو تنظیمات ultra کاملا بی صدا کار میکرد و کولینگش عالیه ، تو این دو روز رو fx بازی نصب نکردم ولی تو پردازش های عادی (آپدیت سیستم عامل) صدا فنش میره بالا ...

دوستان هدف اصلی بنده فروش N552vw است، چون اونیکی هم یکم جدیتره برام و هم تازه خریدمش ... قیمت N552vw با این کانفیگ الان 5500 تومنه که نصبت به 5 ماه کارکرد، تمیز بودنش و گارانتیش قیمت کاملا منصفانه ایه ... FX502VD هم دقیقا مبلغی که براش پرداخت کردم را گذاشتم ... ولی با این اوصاف هر دو را برا فروش گذاشتم و طبیعتا بعد از فروش اولی ، فروش دومی اتوماتیک کنسل میشه ...

اقلام همراه هر دستگاه تو عکس ها مشخصه

اصفهان تحویل حظوری
سایر شهر ها ارسال با پست و هزینه پست (معادل 15 هزار تومان) بر عهده خریدار محترم
بحث و کارشناسی قیمت ممنوع

این اون نقطه دو میلیمتریه است که بالا اشاره کردم:

problm.jpg

اینم بقیه عکس ها با نام کاربری:
asuslugo.jpg back.jpg guarantyn.jpg keybacklight.jpg keydisp.jpg keyn.jpg turnon.jpg withacandisp.jpg withaccessories.jpg

Last edited:

A.L.I-74

Registered User
لایک‌ها
1,471
سلام
قیمت اک n552 رو از کجا این قدر می گین؟!

Mehran.shabani

Registered User
لایک‌ها
248
سلام
قیمت اک n552 رو از کجا این قدر می گین؟!

کانفیگها مختلفی داره این مدل ... این تغریبا بالاترین کانفیگشه (فقط یک کانفیگ بالاتر از این هست که هاردش به جا 1 ترا دو تراعه) ...
تهران - بازار کامپیوتر رضا - زنگ زدم این قیمت بهم گفتن .....

F.B.I govi

Registered User
لایک‌ها
212
ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ تـــــــــــــهران بزرگ
بالا