برگزیده های پرشین تولز

فروش 3 عدد ساعت مچی با برندهای متفاوت ( CASIO , LAROS , Q&Q ) با قیمت مناسب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

IT-MAN

Registered User
لایک‌ها
86
بازم سلام دوست من ............

هر چی سرچ کردم نمونش رو پیدا نکردم

نمیدونم چند بگم که خدا رو خوش بیاد و شما راضی باشی.

این ساعت رو از عربستان برام آوردن ...........

ولی باید اول ببرم باطری بندازم و تست کنم . نشه خدا نکرده ببری مغازه باطری بندازی و کار نکنه و ما شرمنده بشیم.

چون خیلی وقته خاموش بوده و استفاده نشده...

باشه دوست عزیز ، راجب قیمتش که پ خ دادم راجب کارکردش هم هرطور صلاحه دشمنت شرمنده باشه اگه زحمته بفرست خودم باطری میندازم فوقش کارنکرد هم فدای سرت دیگه :D

smpd

Registered User
لایک‌ها
449
باشه دوست عزیز ، راجب قیمتش که پ خ دادم راجب کارکردش هم هرطور صلاحه دشمنت شرمنده باشه اگه زحمته بفرست خودم باطری میندازم فوقش کارنکرد هم فدای سرت دیگه :D

دوست من . همینطوری 33 راضی هستم........ اگر شما هم راضی هستید شماره حساب بدم.

اگر باتری بندازم 35.... پول پست هم از خودم....

این قیمت رو دادم . جون زیر 30 واقعا ارزش نداره . خیلی شیک و خوشگله

raminjon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تعویض هم داری ؟

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
ediiitt

Last edited:

smpd

Registered User
لایک‌ها
449

solo8

Registered User
لایک‌ها
56
مشاهده پیوست 164564

این ساعت برای من خیلی خاطره انگیزه...

اینو من سال 80 از دبی گرفتم...11 سال...چه زود گذشت...27 تومن به پول ایران شد.تو ایران بود 48.یکی از بچه ها هم گرفته بود ازمکه 35!خاطره هاش همه یادمه!

خیلی ساعت باحالیه چون باهاش کلی خاطره دارم...چقدر تلویزیون مغاازه های مردمو و خاموش کردم باهاش چقدر کولر های بندگان خدا رو روشن خاموش کردم!یادمه یه بار اینقدر کولر یه یارو رو روشن خاموش کردم یارو آخرش فک کرد کولر خراب شده...کولرو از برق کشید اومد در مغازشو باز کرد هوا بیرون بیاد تو!

میرفتم خونه اینو اون هی میزدم کانالو عوض میکردم...یه پسر عمع دارم که یه کم شرارت تو خونشه...با اون که میرفتم بیرون باور کنین داد مغازه دار در میومد...وااااای وسط فوتبال ییهو میزدی تلویزیون خاموش میکردی...

من که خیلی باهاش حال کردم...5-6 سال هم تو کشو خوابیده بود تا اینکه امسال دیدیم واسه مدرسمون اپلیت گذاشتن ولی خصیصا زنگ اول روشن نمیکردن میگفتن هوا خوبه یا بعضی روزا اصلا روشن نمیکردن.

تا اینکه رفتم باتری انداختم تو ساعت و دیدم عین مرد داره کار میکنه...میذاشتم تو کبفم میبردم مدرسه کولر رو روشن میکردم بچه ها هم کلی حال میکردن....

اینو گفتم بدونید این ساعت بعد 11 سال داره همینجوری کار میکنه!هیچیش هم نشده...تو دفترش یه لیست بلند بالا از مارک هایی ساپورت میکنه رو داره...مثلا یادمه سونی 7 بود.کد رو میذاشتی رو 7 اونوقت هر چی تلویزیون سونی بود اوکی بود.

فقط سامسونگ رو نداشت که من خودم دستی واسش تعریف کرده بودم.کاراییش خیلی راحته.

smpd

Registered User
لایک‌ها
449
i386573_sc20120627-011655.jpg

...................

مشاهده پیوست 164564

این ساعت برای من خیلی خاطره انگیزه...

اینو من سال 80 از دبی گرفتم...11 سال...چه زود گذشت...27 تومن به پول ایران شد.تو ایران بود 48.یکی از بچه ها هم گرفته بود ازمکه 35!خاطره هاش همه یادمه!

خیلی ساعت باحالیه چون باهاش کلی خاطره دارم...چقدر تلویزیون مغاازه های مردمو و خاموش کردم باهاش چقدر کولر های بندگان خدا رو روشن خاموش کردم!یادمه یه بار اینقدر کولر یه یارو رو روشن خاموش کردم یارو آخرش فک کرد کولر خراب شده...کولرو از برق کشید اومد در مغازشو باز کرد هوا بیرون بیاد تو!

میرفتم خونه اینو اون هی میزدم کانالو عوض میکردم...یه پسر عمع دارم که یه کم شرارت تو خونشه...با اون که میرفتم بیرون باور کنین داد مغازه دار در میومد...وااااای وسط فوتبال ییهو میزدی تلویزیون خاموش میکردی...

من که خیلی باهاش حال کردم...5-6 سال هم تو کشو خوابیده بود تا اینکه امسال دیدیم واسه مدرسمون اپلیت گذاشتن ولی خصیصا زنگ اول روشن نمیکردن میگفتن هوا خوبه یا بعضی روزا اصلا روشن نمیکردن.

تا اینکه رفتم باتری انداختم تو ساعت و دیدم عین مرد داره کار میکنه...میذاشتم تو کبفم میبردم مدرسه کولر رو روشن میکردم بچه ها هم کلی حال میکردن....

اینو گفتم بدونید این ساعت بعد 11 سال داره همینجوری کار میکنه!هیچیش هم نشده...تو دفترش یه لیست بلند بالا از مارک هایی ساپورت میکنه رو داره...مثلا یادمه سونی 7 بود.کد رو میذاشتی رو 7 اونوقت هر چی تلویزیون سونی بود اوکی بود.

فقط سامسونگ رو نداشت که من خودم دستی واسش تعریف کرده بودم.کاراییش خیلی راحته.

آره دوست من . خیلی جالبه . آدم میتونه باهاش خاطره جمع کنه .............

به نظرت قیمت خوبی گذاشتم روش دیگه . البته ارزشش بیشتر از این حرفاست

smpd

Registered User
لایک‌ها
449
بیا بالاتر

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

aghil55

Registered User
لایک‌ها
14
قیمتها خوبه... خوب بفروشیشون..

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
پی ام دادم خدمتتون :)

smpd

Registered User
لایک‌ها
449
پی ام دادم خدمتتون :)

ممنونم از پیامتون . اما پیشنهاد بالاتر رسید . ممنونم.

ساعت شماره 1 به AMIR TERROREST فروخته شد.

ساعت شماره 2 رو نمیفروشم.

ساعت شماره 3 یه bykalak فروخته شد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
تایید می شود !!!

ساعت شماره 1 به قیمت 45 هزار تومان توسط بنده خریداری شده با تشکر ااز استارتر منتظر پست کردنشون هستم

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
رسید دستت دوست من ؟

آره داداش رسید 2 روزه رسیده مسافرت بودم نتونستم پیغام بدم همین الان از مسافرت اومدم:evo:

ساعت به دست بنده رسید مطابق با گفته ی فروشنده بود کاملا سالم هست

با تشکر از استارتر

می تونید تاپیک رو ببندید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا