برگزیده های پرشین تولز

فروش bug سایت solidinvestment به مبلغ 20 دولار!!

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من یک باگ در سولاید پیدا کردم که شما می تونین از این باگ هر چقدر دلتون بخواد پول در بیارین
بیاین اینجا کسایی که می خوان از این باگ استفاده کنن
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=738239#post738239

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
و فکر نکنم جاش تو قسمت موضوعات عمومی باشه ائنم تو بازارچه چرا به اونجا انتقال دادین؟

اصلا شما یه کار کن این قسمت new topic ببندش اینجور که من فهمیدم فقط باید تو اون ستاره دار ها کار کرد همون کسب در امد از طریق سایتهای هایپ که ماشالا 1000 تا صفحه هست
درسته که اسمش فروش ولی موضوع اصلیش باگ سولایده ... می تونستم تاپیک اینجوری بنویسم که من یک باگ پیدا کردم کسایی که باگ می خوان بیان تو لینک بازارچه قسمت کاربرای عمومی .............دقیقا یکی می شد اگه قرار خودمونو گول بزنیم .ok

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
جدا؟
292.gif

حالا مگه چه سایتی هست؟ یعنی اصلا 20 دلار توش هست تستش کنیم؟
292.gif
292.gif
292.gif

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
امین جان حق این تاپیک نبود که ببریش اونجا هر چیزی که اسم فروش داره که جاش اونجا نیست .
خودت می دونی کسایی که تو قسمت کسب در امد ویزه کاربرای عمومی فعالن هیچ کدومشون به قسمت بازارچه سر نمی زنن اگه هم اینجوری باشه درصد کمیشون اونم نه برای خرید باگ سولاید!!!
خود من هم تا به حال تو این مدتی که کم هم نیست عضو پی تی بودم به اونجا نرفتم

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از balabala :
جدا؟
292.gif

حالا مگه چه سایتی هست؟ یعنی اصلا 20 دلار توش هست تستش کنیم؟
292.gif
292.gif
292.gif
تو پست اولم لینکی که مربوط به پرشین تولز را کلیک کن اون تاپیکو بخون می فهمی سایتش چیه و ................من که منظره پستتو نفهمیدم ادامه بحث باگ سولاید اینجاس کامل توضیح داده شده اینجاس http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=738239#post738239
سایت سولاد اگه نشناسی که دیگه هیچی

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
امین جان حق این تاپیک نبود که ببریش اونجا هر چیزی که اسم فروش داره که جاش اونجا نیست .
خودت می دونی کسایی که تو قسمت کسب در امد ویزه کاربرای عمومی فعالن هیچ کدومشون به قسمت بازارچه سر نمی زنن اگه هم اینجوری باشه درصد کمیشون اونم نه برای خرید باگ سولاید!!!
خود من هم تا به حال تو این مدتی که کم هم نیست عضو پی تی بودم به اونجا نرفتم
قانون قانونه من هم خودم بخوام دلار یا ایگولد بفروشم توی بازارچه میزنم حتی اگه کسی نخونه

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از fotocopy :
قانون قانونه من هم خودم بخوام دلار یا ایگولد بفروشم توی بازارچه میزنم حتی اگه کسی نخونه
oخوب امین جان بحث در مورد ایگلد به خاطر گرایش به فیلتر ممنوعه اجازه گذاشتن لینک نیست پس کمتر کسی حاضر می شه که بیاد اینجا سایتهای هایپ و اتوسرف خوب معرفی کنه چون هیچ سودی که براش نداره ضرر وقت و هزینه اتصال هم براش داره .
اون بخش ستاره داره سایتهای هایپ و ptc and autosurffing هم که به درد نمی خوره اگه 2 تا صفحه به عقب بر گردیم می بینیم همشون اسکیم شدن با اون حجم بالا .حالا معرفی باگ هم که تو این بخش ممنوع شد و کسی حاضر نیست باگی که خودش به دست اورده را الکی بیاد اینجا تبلیغ کنه!
کسی عاشق چشم و ابروی پرشین تولز نیست .اگه این قانون اینجاست این همه محرومیت ما خودمون خدا خیرت بده تو خارج از دنیای مجاز اسی انقدر محرومیت داریم که بخواد رو عصابمون را بره که مجبور نیستیم بیایم اینجا از این قانونای مسخره و نا عادلانه پیروی کنیم من سعی می کنم حداقل تو این بخش کاربرای عمومی پی تی دیگه نیام پست بدم و تاپیک بزنم چون با این قانونای شما اینجا چیزی وجود نداره که به درد بخوره و هیچ سودی نداره وشما هم با این کاراتون ادامو عصبی می کنین
شما با این قانوناتون کاربرای خوبتون تا حالا خیلی هاشونا از دست دادی و باز هم از دست خواهید داد چون فکر می کنین فقط خودتون هستین که همچین محیطی دارین در صورتی که فروم های زیادی وجود داره که خیلی به شلوغی اینجا نیست ولی خیلی فعال تر و مفید تره اینجاست لااقل یک قسمت واسه جدا و مجزا واسه هایپ و اتوسرف گزاشتن و گیر هم به این چیزا نمی دن
من نمی دونم دیگه چی بگم... hاینم گفتم فرق می کنه با فروش ایگلد شما وقتی ایگلد میفروشین هدفتون فقط فروشه ولی من هدفم فقط فروش نیست این معرفی یک باگه که به خیلی ها می تونست کمک کنه چون سایت سولاید احتمال داره تا 5 روز دیگه وجود نداشته باشه
فکر نکنم اصلا فایده داشته باشه ادامه

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
من هم کاملا با فیفتی موافقم
متاسفانه وضعیت این فاروم خیلی اسفناکه .
من مدتها قبل تو تاپیک پیشنهادات به وضعیت اینجا اعتراض کردم حتی یک تاپیک هم توی بخش گفتگو پیرامون مساثل فروم زدم ولی متاسفانه مدیران اینجا معمولا به خودشون زحمت نمیدند تا به انتقادات و مشکلات کاربران پاسخ بدند
من قبلا هم گفتم حالا دوباره هم میگم مدیران اینچا چون خودشون هیچگونه فعالیت و علاقه ای در این مباحث ندارند هیچ تلاشی هم در راستای بهبود کیفیت اینجا نمی کنند
آدم احساس می کنه که فلسفه مدیرای اینجا اینه که همینه که هست نمی خواهید نیاید اینجا
بقول فیفتی من هم بارها تصمیم گرفتم که دیگه اینجا نیام ولی هر بار به خودم گفتم که بحای رفتن تلاش کنیم شاید وضعیت فاروم درست بشه ولی متاسفانه هر وقت هم که میرم تو تاپیک پیشنهادات بحثی رو مطرح می کنم می بینم که هیچکدوم از دو مدیر این بخش حتی به خودشون زحمت یک پاسخ یک خطی رو هم نمی دند

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Roby :
من هم کاملا با فیفتی موافقم
متاسفانه وضعیت این فاروم خیلی اسفناکه .
من مدتها قبل تو تاپیک پیشنهادات به وضعیت اینجا اعتراض کردم حتی یک تاپیک هم توی بخش گفتگو پیرامون مساثل فروم زدم ولی متاسفانه مدیران اینجا معمولا به خودشون زحمت نمیدند تا به انتقادات و مشکلات کاربران پاسخ بدند
من قبلا هم گفتم حالا دوباره هم میگم مدیران اینچا چون خودشون هیچگونه فعالیت و علاقه ای در این مباحث ندارند هیچ تلاشی هم در راستای بهبود کیفیت اینجا نمی کنند
آدم احساس می کنه که فلسفه مدیرای اینجا اینه که همینه که هست نمی خواهید نیاید اینجا
بقول فیفتی من هم بارها تصمیم گرفتم که دیگه اینجا نیام ولی هر بار به خودم گفتم که بحای رفتن تلاش کنیم شاید وضعیت فاروم درست بشه ولی متاسفانه هر وقت هم که میرم تو تاپیک پیشنهادات بحثی رو مطرح می کنم می بینم که هیچکدوم از دو مدیر این بخش حتی به خودشون زحمت یک پاسخ یک خطی رو هم نمی دند
سلام رابی .
من امرو بخش وب مستر را دیدم خیلی بهتر اینجا بود انگار مدیران اونجا فعالیت دارن و چون در قسمت هایپ ها و اتوسرفها فعال نیستن به قول شما میگن همینی که هست می خوای بخواین می خواین نخواین!!
بهترین راه اینه که زیاد انجا نیایم حیف کارت اینترنت که بیاد تو قسمت ویژه کاربران عمومی
تمام این محیط و فضایی که اینجا به وجود اومده کاربرای اینجارو ساختن با پست های کاربرها شما انقدر بزرگ شدین حالا شما دارین با این کاراتون همه کاربرای خوب رو از دست می دین .من که با این وضعیت اصلا دیگه نمی خوام 1 ثانیه هم وقتمو اینجا بیشتر حروم کنم ... یادمه مدیر بازیکده یک بار بخاطر زحماتی که تو سایتش کشیدیم تشکر کرد و گفت اگه ما امروز بهترین سایت ایرانی شدیم به خاطر زحمات شما بچه هاست ولی اینجا ....امین جان بهتر نتیجه این جابجایی فروم من هم بری ببینی که ادم های اینکاره و کارشناس اومدن یه مشت دری وری گفتن .
رابی راستی منو تو یاهو add کن لطفا [email protected]

sascovach

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
توی اینکه اینجا بهم ریختس شکی نیست،ولی چرا کسی رسیدگی نمیکنه یا حتی بخش بندی رو یه مقدار دست کاری نمیکنن
73.gif

شاید هم دلایلی داره که ما نمیدونیم

بالا