برگزیده های پرشین تولز

فروش HTC ONE X دودی رنگ در حد

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
سلام به همه دوستای عزیز
همونطور که معلومه یه وان ایکس در حد دارم واسه فروش که واسه داداشمه
گوشی کاملا سالم و بی خط و خش هست،رنگ هم که میگن مشکی اما دودی رنگ هست!
قیمت هم فک کنم 1200 مناسب باشه که دیروز یه کیف راک هم گرفتم واسش 50 که اوونم 35 میزارم پس میشه 1235

توضیحی دیگه نیست،اگه سوالی بود در خدمت شما هستم

مشاهده پیوست 230680مشاهده پیوست 230681مشاهده پیوست 230682مشاهده پیوست 230683

گاندلف

Registered User
لایک‌ها
219
خريد چه موقع هست ؟

crazy heart

Registered User
لایک‌ها
40
مشکل زردی و اینا که نداره؟من خریدارم فقط باکمی تخفیف!

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
خريد چه موقع هست ؟
من 4روزه که گرفتم گوشیرو اما فک کنم 1.5 - 2 ماه هست که کار کرده دوست من

مشکل زردی و اینا که نداره؟من خریدارم فقط باکمی تخفیف!
سلام دوست عزیز
خیر هیچ گونه مشکلی نداره هیییییچ
فقط بگم که مدیون نشم،من چندمین وان ایکسی هست که میخرم،گوشه ی گوشی به دلیل اینکه قاب نداره اگه خیلی خیلی محکم فشار بدی یه پخش رنگ سریعی داره و زود میره که تو همه وان ایکس ها هست و البته این موضوع اون پخش رنگ معروف نیست اون یه حالتی دیگه داره
من در خدمت شما هستم،قیمت بسیار مناسب هست دوست من

چین یا تایوان ؟
دقت نکردم چون اصلا مهم نیست اما فک میکنم که چین باشه

alirezakiani19

Registered User
لایک‌ها
264
سلام.
با سولا میزنی؟
شرایط تعویض و فروش نقدی رو پخ کن داداش

al.afsari

Registered User
لایک‌ها
65
سلام آقا این رو برای من رزرو کن همون 1235 ... ساعت 5-6 اینا جواب قطعی رو بهت میدم ...

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
سلام.
با سولا میزنی؟
شرایط تعویض و فروش نقدی رو پخ کن داداش
پخ کردم دادا

سلام آقا این رو برای من رزرو کن همون 1235 ... ساعت 5-6 اینا جواب قطعی رو بهت میدم ...
چشم واسه شما رزرو شد دوست من،منتظر خبر شما هستم
اینم شماره تماس: 09379652800
احسان نیک اندیش کوچیک شما

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
واقعا سالمه؟
پس چرا میخوایی بفروشی؟
توش موندم چرا هیچکس با این گوشی صلاح نمیره؟؟؟؟؟؟
میخواستم بخرم یا با گوشیم تعویض کنم.ولی پشیمونم کردید
یکی نیست راست و حسینی بگه جریان چیه؟

esinig

Registered User
لایک‌ها
654

نه داداشم شرمنده

واقعا سالمه؟
پس چرا میخوایی بفروشی؟
بله دوست من،اين واسه داداشمه قبل اين نوت داشت الان ميكه فقط نوت ميخوام،جون فقط توي نت ميجرخه اون واسش راحت تره،اما از هر نظر ديكه اين كوشي عاليه،اين نظر خودمه،،از هر نظر بدون كه وان ايكس سرتره همه كوشي هاي اندرويديه(در حد اس ٣ و ريزر مكس)

DRIFT

Registered User
لایک‌ها
112
اقا احسان تایید میشه گوشیشم فوق العادست و در حد اکه از خریدش پشیمون نمیشید

S L R

Registered User
لایک‌ها
222
من خودم one x دارم،واقعاً گوشی عالی و شاخی هست!گوشی زیاد عوض کردم ولی این یکی رو دلم نمیخواد عوض کنم حتی!!
هیچ مشکلی هم واسه من نداشته!
خوب بفروشی داداش

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
اقا احسان تایید میشه گوشیشم فوق العادست و در حد اکه از خریدش پشیمون نمیشید

قربون داداش حامد خودم،اينو داداش حامد واسم كرفت كه بازم ازش تشكر ميكنم،

من خودم one x دارم،واقعاً گوشی عالی و شاخی هست!گوشی زیاد عوض کردم ولی این یکی رو دلم نمیخواد عوض کنم حتی!!
هیچ مشکلی هم واسه من نداشته!
خوب بفروشی داداش
تشكر فراوان داداشي

mamalmal

Registered User
لایک‌ها
192
واقعا سالمه؟
پس چرا میخوایی بفروشی؟
ببین داداشی امکان نداره کسی این گوشی رو گرفته باشه دستش و بگه این گوشی خوبی نیست!کیفیت صفحه نمایش زیره نور افتاب واقعا عالیه حتی از اس 3 .خرجی صداش واقعا دیوونت میکنه اگه اهل اهنگ باشی استایل ساخت و کیفیت ساخت واقعا دلنشینه , hotspot که به صورت پیش فرض روش هست خیلی باحاله.کیفیت عکساش رو اگه تو گووگل سرچ کنی متوجه میشی که واقعا در حد دوربینای دیجیتاله (افکت های خیلی باحالی تو دوربینش هست).خوراک بازی هم هست با چیپست گرافیکی که داره (البته قسمت نشد من باش بازی کنم) البته اینا همه نقطه مثبتش بود و نقطه ضعف هایی هم داره که در مقابل خوبیای این گوشی تو چشم نیس.اندروید 4.1 هم که براش ریلیز شده که میگن میترکونهههه دیگه!تنها چیزی که میمونه مشکل اینه که سازنده این دستگاه HTC هست :))) کسایی که سامسونگ باز باشن امکان نداره بتونن با اچ تی سی کنار بیان ! من خودم قبل این گوشی اس 3 داشتم ولی نمیشه از اون چیزای که ازش یاد کردم بگذرم واقعا گوشی خوب خوش دستی هست!اگه برند باز نیستی بهترین انتخاب نصبت به قیمتش تو این قیمتها!
پ.ن:با این امتیاز بازارچم کوچیک تر از اونیم که بخوام بزرگی مثله اقا احسان رو تایید کنم ولی مطمئا باشین معامله کردن با ایشون لذت بخشه.اینو تا تجربه نکنین متوجه نمیشین

aridonald

Registered User
لایک‌ها
2,354
ببین داداشی امکان نداره کسی این گوشی رو گرفته باشه دستش و بگه این گوشی خوبی نیست!کیفیت صفحه نمایش زیره نور افتاب واقعا عالیه حتی از اس 3 .خرجی صداش واقعا دیوونت میکنه اگه اهل اهنگ باشی استایل ساخت و کیفیت ساخت واقعا دلنشینه , hotspot که به صورت پیش فرض روش هست خیلی باحاله.کیفیت عکساش رو اگه تو گووگل سرچ کنی متوجه میشی که واقعا در حد دوربینای دیجیتاله (افکت های خیلی باحالی تو دوربینش هست).خوراک بازی هم هست با چیپست گرافیکی که داره (البته قسمت نشد من باش بازی کنم) البته اینا همه نقطه مثبتش بود و نقطه ضعف هایی هم داره که در مقابل خوبیای این گوشی تو چشم نیس.اندروید 4.1 هم که براش ریلیز شده که میگن میترکونهههه دیگه!تنها چیزی که میمونه مشکل اینه که سازنده این دستگاه HTC هست :))) کسایی که سامسونگ باز باشن امکان نداره بتونن با اچ تی سی کنار بیان ! من خودم قبل این گوشی اس 3 داشتم ولی نمیشه از اون چیزای که ازش یاد کردم بگذرم واقعا گوشی خوب خوش دستی هست!اگه برند باز نیستی بهترین انتخاب نصبت به قیمتش تو این قیمتها!
پ.ن:با این امتیاز بازارچم کوچیک تر از اونیم که بخوام بزرگی مثله اقا احسان رو تایید کنم ولی مطمئا باشین معامله کردن با ایشون لذت بخشه.اینو تا تجربه نکنین متوجه نمیشین

داداش یعنی میگی سامسونگ از HTC برند تره؟:blink:
من خودم نکسوس گرفتم 1 هفته هم نتونستم نگهش دارم دادم به جاش وان ایکس گرفتم
به نظرم اگه کسی برند واسشمهمه فقط اپل و اچ تی سی بقیه اسباب بازین

mamalmal

Registered User
لایک‌ها
192
من اسم برتری اوردم؟گفتم کسی که سامسونگ باشه نمیتونه اچ تی سی بگیره دستش بر عکس داداشی!
احسان خان داداش شرمنده تاپیکت منحرف شد!:blush:

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
به به داداش محمد عزیز من،احوال شما؟
اول که ما کوچیکتیم داداش،شما بزرگوارید و رو سر ما جا دارین
دوم که منم تایید میکنم تمام حرفاتو،این گوشی از هر بینظیره اما خوب همون بحث ارتباط برقرار کردنه که با برند هست ک این کاملا سلیقه ای هست
آقا محمد ما در خدمتیم،:blush:

از نظر من کاملا تایید میشه این جملات
سپاس دوست من

من اسم برتری اوردم؟گفتم کسی که سامسونگ باشه نمیتونه اچ تی سی بگیره دستش بر عکس داداشی!
احسان خان داداش شرمنده تاپیکت منحرف شد!:blush:
عزیز آقا محمد بیشتر این شرمنده نکن،صاحب اختیارین

بالا