برگزیده های پرشین تولز

فروش iPhone 3GS - 16 GB

yasidevil

Registered User
لایک‌ها
45
درود بر دوستان
یک عدد iPhone 3GS - 16 GB موجوده به همراه کارتن، و اجزا! فقط روی گوشی به جای Earphone اصلی خودش یک عدد Earpod (هندزفری های نسل جدید اپل) High Copy وجود داره که با مقایسه ای که کردم هیچ تفاوتی با مدل اصلی ندارن. نه از نظر ظاهری و نه از نظر کیفیت. صدای فوق العاده ای داره! Earpod به تازگی و جداگانه به قیمت ۵۰ هزار تومان خریداری شده...
گوشی روی iOS 6.1.6 (آخرین نسخه برای iPhone 3GS) قرار داره. جیلبریک و لاکه اما بدون هیچ مشکلی با ultrasnow (نرم افزاری در سیدیا) آنلاک شده و سیم کارت روی گوشیه! با هر سیم کارتی هم جواب میده.
فقط یه مشکلی داره که توی زنگ زدن و زنگ خوردن در شارژهای پایین (حدود ۵۰ درصد به پایین) و برای SMS هم در حدود ۲۵-۳۰٪ به پایین خاموش میشه که یا باید بعد از یه مدت روشن کنی یا به شارژر بزنی.
روی LCD خط و خشی وجود نداره و تاچ به خوبی کار می کنه. دکمه ها مشکلی ندارن. فقط یه مورد پریدگی در کنار سوکت ۳.۵ میلی متری صدا و بخش ورودی سیم کارت وجود داره که توی عکس ها مشخصه. خودمم همین طوری گوشی رو خریدم و از زمانی که دست من بوده آسیبی ندیده! اما در کل سیم کارت خوان و سوکت صدا بدون هیچ مشکلی کار می کنه.
مورد آخر هم در مورد شارژر هست که با وصل کردن به USB های کامپیوتر فقط برای شارژ کردن در مواردی قطع و وصلی داره (با این حال به راحتی میشه برای کارهای آیتونز ازش استفاده کرد) اما با وصل کردن به پریز هیچ مشکلی نداره و به خوبی کار می کنه.
قیمت مدنظر من ۲۷۰ تومانه. هزینه ی پست هم بر عهده ی خریداره.

1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 6.JPG 5.JPG

Last edited:

saeid1372

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
323
عزیز قیمتت خیلی تنده!! اگه خواستی با موتورولا دیفای معاوضه میکنم و 100 سر میگیرم

yasidevil

Registered User
لایک‌ها
45
خیر، با مورد شما تعویض ندارم.
قیمت هم به نظرم خوبه. الان iPhone 4 تقریبا ۷۵۰-۸۰۰ فروخته میشه و 3GS قاعدتا با مشکل من همین حدود میشه. حالا بازم اگه خریدار باشید مشکلی نیست و با هم کنار میایم.
اگه قصد واقعی دارید پ.خ بدید.
ممنون

AliGhannadi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
7
Xperia Pureness
تعویض داری؟

yasidevil

Registered User
لایک‌ها