برگزیده های پرشین تولز

فروش LG 3D 2013 - 47LA86000 آکبند و تست شده. قیمت عالی . 2 میلیون زیر قیمت نمایندگی LG

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mrg66

Registered User
لایک‌ها
539
یک عدد موجوده. همه چیش عالیه و مثله آک . کنترل جادویی + کنترل معمولی و 4 تا عینک داره + 2 تا عینک DUAL PLAY + تگ NFC ( دوربین اسکایپ هم رو تلویزیون نصبه!!! ).
این مدل 2 تیونر دیجیتال داره یعنی همزمان دو کانال میشه دید . حافظه داخلی ضبط برنامه هم داره.

قیمت : 3.940 تومن. هزینه ارسال با من
(ارسال به تمام نقاط ایران)

توجه : شرکت گلدیران مدل 47 اینچ سری 7400 رو داره 5.700 تومن میده. اگه سری 8600 بیاد تا یک ماه دیگه حتما بالای 6 میلیون هست!!!!! :wacko:

http://www.goldiran.ir/pd-1129.htm

عکس :

attachment-400810d1372853515-dsc_0028.jpg

Last edited:

amir189

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
من حدود یکماه پیش یه 47lm7610 گرفتم و هنوز نایلونهاش هم کنده نشده اگه تعویض دارید بفرمائید الباقی رو هم سر بدم

mrg66

Registered User
لایک‌ها
539
p.mشد خدمتتون.

sunset-man

Registered User
لایک‌ها
766
سلام
دوست عزیز اکبند هست این مدل یا کار کرده؟
چقدر زیر قیمت نمایندگی هست؟

مرسی

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
عزیز بی زحمت قیمت اخر
گارنتی داره ؟؟؟
خودنوت تضمین میکنیدش ؟؟؟

mrg66

Registered User
لایک‌ها
539
سلام
دوست عزیز اکبند هست این مدل یا کار کرده؟
چقدر زیر قیمت نمایندگی هست؟

مرسی

گارانتی نداره. 48 ساعت مهلت تست میدم. tv فقط حدود یک ساعتی روشن بوده و تمام قسمت هاش رو چک کردم. و بعد خاموش شده.

مدل lg 47la74000 الان قیمت نمایندگیش 5.700 تومن. هست. قراره گلدیران تا یک ماه دیگه این مدل رو بیاره که حتما بالای 6 تومن قیمت می خوره.

توجه : یه خوبی که این تلویزیون داره 2 تیونر دیجیتال داره و همزمان دو کانال شبکه قابلیت رویت داره و ضبط یک کانال و تماشای هر کانال دیگه هم از مزایاش هست. یک حافظه داخلی 8 گیگ هم روش نصبه و از هارد اکسترنال هم پشتیبانی میشه. نکته جالب از چند تا پورت usb یکی از پورتاش usb3 هست.البته تلویزیون های دیگه میشه ضبط کرد و فقط کانال خاصی میشه دید. اما این محدودیت نداره.

در ضمن رضایت مشتری از پولش برام اهمیت بیشتر داره پس باخیال راحت و بدون نگرانی خرید کنید تا از کیفیت چیز خریداری شد نهایت لذت رو ببرید.....................

mrg66

Registered User
لایک‌ها
539
م ا ز ن د ر ا ن - ا ی ر ا ن :D

mrg66

Registered User
لایک‌ها
539
داداش مدل LM کجا و مدل LA :blink:

LM سری 2012 هست.

LA سری 2013 هست.

یه مقایسه میزارم قیمت سری 86000 LM با 74000 LA . نگاه کن تازه یک سری پایین تره اما تفاوتش حدود 600 تومن هست. حالا اگه سری 86000 LA باشه حداقل یک تومن اختلاف داره.

تلویزیون ال ای دی ال جی مدل 47LA74000

http://lgcenter.ir/تلویزیون-اسمارت-47LM86000-ال-جی.html

قیمت نمایندگی در تمام ایران یکی هست.

مزایای LA86000 به LM86000 :

داشتن تگ NFC - داشتن دوربین اسکایپ - سیستم صوتی فوق العاده 24 وات - داشتن 2 تیونر و قابلیت تصویر در تصویر واقعی و پخش همزمان دو کانال - حافظه داخلی 8 گیگ - ضبط و پخش همزمان کانال ها بدون محدودیت - موتور پردازشگر سه گانه
- بهبود دهنده رنگ تصاویر - طراحی و امکانات هوشمند مدرن تر و .....

irhoseein

Registered User
لایک‌ها
0
خوب بفروشی داداش

عکس جلیلی رو دیدم روحم جلا اومد

wsxwsxw

Registered User
لایک‌ها
123
یک عدد موجوده. همه چیش عالیه و مثله آک . کنترل جادویی + کنترل معمولی و 4 تا عینک داره + 2 تا عینک DUAL PLAY + تگ NFC ( دوربین اسکایپ هم رو تلویزیون نصبه!!! ).
این مدل 2 تیونر دیجیتال داره یعنی همزمان دو کانال میشه دید . حافظه داخلی ضبط برنامه هم داره.

قیمت : 3.940 تومن. هزینه ارسال با من
(ارسال به تمام نقاط ایران)

توجه : شرکت گلدیران مدل 47 اینچ سری 7400 رو داره 5.700 تومن میده. اگه سری 8600 بیاد تا یک ماه دیگه حتما بالای 6 میلیون هست!!!!! :wacko:

http://www.goldiran.ir/pd-1129.htm

عکس :

attachment-400810d1372853515-dsc_0028.jpg
دوست عزیز اگر جنس شما فاقد مشکل هست یه عکس از خود tv بذار. این که گوشه یه جعبه رو با نام کاربری زدید که نشد تلویزیون
تلویزیونتون گارانتی داره یا خیر؟به خریدار این حق رو بدید که اولا خود تلویزیون رو رویت کنه و عکس جعبه با نام مدلش مشخص باشه بنده هم مثل شما فروشندم یه وقت از حرفم دلخور نشید ولی اصول کار اینه.
ممنون

mrg66

Registered User
لایک‌ها
539
دوست عزیز اگر جنس شما فاقد مشکل هست یه عکس از خود tv بذار. این که گوشه یه جعبه رو با نام کاربری زدید که نشد تلویزیون
تلویزیونتون گارانتی داره یا خیر؟به خریدار این حق رو بدید که اولا خود تلویزیون رو رویت کنه و عکس جعبه با نام مدلش مشخص باشه بنده هم مثل شما فروشندم یه وقت از حرفم دلخور نشید ولی اصول کار اینه.
ممنون

گفتم TV گارانتی نداره و به خریدار 48 ساعت مهلت تست داده میشه. در مورد عکس فعلا دوربین دم دست ندارم. من تنها میتونم از کارتن دستگاه عکس بندازم. چون TV رو تست و دوباره تو بسته بندیش قرار دادم.

شما بپسندید نگران کیفیت کالا نباشید. اینو دوستانی که ازم خرید کردند می دونند. با این حال اگه دوربین دم دست اومد حتما میزارم.

خوب بفروشی داداش

عکس جلیلی رو دیدم روحم جلا اومد

فدات عزیز. ;)

alinana

Registered User
لایک‌ها
551
داداش گلم اون قیمت 5700 که میگی برای قدیم بود نه الان
زیر 5 رسیده پس 2 تومن زیر قیمت نمیدی 100 درصد

mrg66

Registered User
لایک‌ها
539
به علت نداشتن گارانتی 3 تومن هستم

بدون گارانتی این قیمت پیدا کردی بهم خبر بده. :D

داداش گلم اون قیمت 5700 که میگی برای قدیم بود نه الان
زیر 5 رسیده پس 2 تومن زیر قیمت نمیدی 100 درصد

دوست عزیز LA 74000 تازه یک ماهم نیومده قیمت با گارانتیش تو ایران از هر جایی تهیه کنی کمتر از 5.700 نیست. اختلاف مدل LA 86000 با LA 74000 حداقل 500 تومن قیمت می خوره پس اگه تا یه ماه دیگه گلدیران بیاره حتما بالای 6 تومن هست. دیگه گلدیران قیمت سری 8 رو کمتر از سری 7 نمیده که داداش!!!

اگه شما دوست دارین 2 میلیون پول بیشتر بدی برا داشتن گارانتی خوب برو با گارانتیش رو بخر دیگه چرا میای اینجا بحث می کنی. این برا کسی خوب که دوست نداره 2 میلیون پول با زحمت بدست آورده رو برا گارانتی صرف کنه.

آخه انصاف هست 2 میلیون پول بیشتر برا گارانتیش رو بدی!!!!
:wacko:

در ضمن مدل با گارانتی مونتاژ ایران هست. اما این فابریک کره هست.

سوالی بود در خدمتم................... ;)

Last edited:

alinana

Registered User
لایک‌ها
551
بدون گارانتی این قیمت پیدا کردی بهم خبر بده. :D

دوست عزیز LA 74000 تازه یک ماهم نیومده قیمت با گارانتیش تو ایران از هر جایی تهیه کنی کمتر از 5.700 نیست. اختلاف مدل LA 86000 با LA 74000 حداقل 500 تومن قیمت می خوره پس اگه تا یه ماه دیگه گلدیران بیاره حتما بالای 6 تومن هست. دیگه گلدیران قیمت سری 8 رو کمتر از سری 7 نمیده که داداش!!!

اگه شما دوست دارین 2 میلیون پول بیشتر بدی برا داشتن گارانتی خوب برو با گارانتیش رو بخر دیگه چرا میای اینجا بحث می کنی. این برا کسی خوب که دوست نداره 2 میلیون پول با زحمت بدست آورده رو برا گارانتی صرف کنه.

آخه انصاف هست 2 میلیون پول بیشتر برا گارانتیش رو بدی!!!!
:wacko:

در ضمن مدل با گارانتی مونتاژ ایران هست. اما این فابریک کره هست.

سوالی بود در خدمتم................... ;)

این بحث نیست بنده الان دنبال این مدل هستم میخوام بخرم پس کلی تحقیق کردم و با مدرک حرف میزنم
4300 قیمت صفر بدون گارانتی همراه یک دی وی دی هستش
اگه خواستید میتونید بیایید با بنده بریم واستون بخرم
اینو نگفتم بزنم تو سر مال شما یا بحث کنم اینو گفتم که به قیمت سایت شما توجه نکن
گرچه اگرم این قیمت صفر باشه بازم شما 350 زیر قیمت داری میدی پس بحثی توش نیست ولی 2تومن زیر قیمت نمیدید
ارادت

BrainDusk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بدون گارانتی این قیمت پیدا کردی بهم خبر بده. :D دوست عزیز LA 74000 تازه یک ماهم نیومده قیمت با گارانتیش تو ایران از هر جایی تهیه کنی کمتر از 5.700 نیست. اختلاف مدل LA 86000 با LA 74000 حداقل 500 تومن قیمت می خوره پس اگه تا یه ماه دیگه گلدیران بیاره حتما بالای 6 تومن هست. دیگه گلدیران قیمت سری 8 رو کمتر از سری 7 نمیده که داداش!!! اگه شما دوست دارین 2 میلیون پول بیشتر بدی برا داشتن گارانتی خوب برو با گارانتیش رو بخر دیگه چرا میای اینجا بحث می کنی. این برا کسی خوب که دوست نداره 2 میلیون پول با زحمت بدست آورده رو برا گارانتی صرف کنه. آخه انصاف هست 2 میلیون پول بیشتر برا گارانتیش رو بدی!!!! :wacko: در ضمن مدل با گارانتی مونتاژ ایران هست. اما این فابریک کره هست. سوالی بود در خدمتم................... ;)
انصافا قیمت خوبی داری میدی اگر زودتر فرستاده بودی با هم معامله میکردیم. من که رفتم سری LM برای کامپیوترم گرفتم

mrg66

Registered User
لایک‌ها
539
این بحث نیست بنده الان دنبال این مدل هستم میخوام بخرم پس کلی تحقیق کردم و با مدرک حرف میزنم
4300 قیمت صفر بدون گارانتی همراه یک دی وی دی هستش
اگه خواستید میتونید بیایید با بنده بریم واستون بخرم
اینو نگفتم بزنم تو سر مال شما یا بحث کنم اینو گفتم که به قیمت سایت شما توجه نکن
گرچه اگرم این قیمت صفر باشه بازم شما 350 زیر قیمت داری میدی پس بحثی توش نیست ولی 2تومن زیر قیمت نمیدید
ارادت

راستش منم قیمت بر اساس قیمتی که خود نمایندگی و سایت های معتبر گفتم. منم نمی گم ماله منو بخرید گفتم اگه بدون گارانتی در حدودای قیمت من گیر آوردید بدون گارانتی رو بگیرید چون به صرفه نیست الکی 2 تومن بیشتر برا گارانتی آدم بده.

انصافا قیمت خوبی داری میدی اگر زودتر فرستاده بودی با هم معامله میکردیم. من که رفتم سری LM برای کامپیوترم گرفتم

قربانت دوست عزیز.... ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا