برگزیده های پرشین تولز

فروش mp4 player

hamid_uha

Registered User
لایک‌ها
41
سلام دوستان
این دستگاه رو می خوام بفروشم
مدل دستگاه Iriver E100
http://www.amazon.com/iriver-E100-M...X3C8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1335503721&sr=8-1
بیش از یک سال هست که خریدم ولی بسیار کم استفاده شده و بسیار تمیز می باشد
راستی جعبه اش را هم گم کردم ، یعنی فکر نمیکردم که بخواهم بفروشم همون روز اول انداختم دور

حافظه خود دستگاه 4 گیگ می باشد و کارت میکرو اس دی هم بهش می خوره و میشه حافظه را اضافه کرد
دستگاه بسیار تمیز است، فقط تنها نکته در مورد دستگاه این است که درب جای کابل یک پلاستیک ریز در زیر دستگاه می باشد که کمی شل شده و بعضی اوقات باز می شود (عکس اول در پایین عکس باز شده است)
یک نکته دیگر در مورد این پلیر که فرمت Flac هم پخش می کند

معرفی دستگاه به نقل از از یک سایت دیگر:
پخش کننده‌ی iRiver مدل E100 دستگاه دیگری است که در این جا به معرفی آن می‌پردازیم. E100 نیز همانند دیگر مدل‌های iRiver به شکلی زیبا، مبتکرانه و خوش‌ساخت طراحی و ساخته شده و به عنوان یک پخش کننده‌ی کارآمد، از کاربرپسندی خوبی بهره می‌برد. کیفیت صدای خوبی هم دارد.

یکی از مشخصه‌های به کار رفته در این پخش کننده را می‌توان سیستم D-Click آن به شمار آورد. این سیستم با کلیک روی پد تنظیمات دستگاه و در چهار جهت مختلف بالا، پایین، چپ و راست کار می‌کند. کاربری ساده‌ای دارد و حین کار نیز مشکل خاصی را ایجاد نخواهد کرد.

iRiver مدل E100 را اگر بخواهیم از نظر کیفیت صدا مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که کیفیت صوتی آن اعتبار خوبی را برای شرکت سازنده‌اش به همراه آورده است. صدای این دستگاه در کلاس خودش بسیار خوب است و از کار با آن راضی خواهید بود. تنظیمات مختلف برای اکولایزر و پشتیبانی از SRS WOW، قابلیت‌های خوبی هستند که در این جا می‌توان به آن‌ها اشاره کرد. در این دستگاه از فرمت‌های مختلفی مانند MP3، WMA، OGG و FLAC پشتیبانی می‌شود.

صفحه نمایش به کار رفته در E100 یک نمایش‌گر 2.4 اینچی 262.000 رنگی با رزولوشن 240×320 پیکسلی است که کیفیت نمایشی بسیار خوبی دارد. با این نمایش‌گر از تماشای فیلم و تصویر لذت خواهید برد.

قابلیت پخش فیلم با سرعت 30 فریم در ثانیه و پشتیبانی از کودک‌های مختلف برای فایل‌های ویدیویی مانند MPEG4 SP، WMV9 وXVID SP از دیگر ویژگی‌هایی است که در این جا می‌توان نام برد. به این ترتیب، به راحتی می‌توانید با فرمت‌های مختلف ویدیویی خود کار کنید. پشتیبانی از کودک‌های مختلف برای فایل‌های MP4، WMV و XVID نیز مشخصه‌ی جالب توجه دیگری است که در این دستگاه می‌بینیم.

با این پخش کننده مشکلی در تماشای عکس‌های گوناگون نخواهید داشت. E100 به شما امکان می‌دهد تصاویر مختلف JPEG، BMP، PNG و GIF را ذخیره کنید. این کار به کمک Iriverplus3 انجام می‌گیرد.

کارکرد ضبط رادیویی برنامه‌های رادیو FM برای ضبط برنامه‌های محبوب و پخش مجدد آن، قابلیت دیگری است که E100 ارایه می‌کند. ضبط صدا از رادیو به صورت‌های مختلف مانند ضبط صدا از میکروفون یا ورودی Line-in قابل انجام است. برای ضبط با ورودی Line-in فقط کافی است تاiRiver خود را توسط یک رابط کوچک به منبع صوتی مورد نظر متصل کنید. توجه داشته باشید تمام صداها به صورت WMA ضبط می‌شوند. شایان ذکر است با این دستگاه می‌توانید حداکثر تا 25 ایستگاه رادیویی را ذخیره کنید.

در پخش کننده‌ی iRiver مدل E100 از کارت‌های متداول microSD پشتیبانی می‌شود. برای لذت بردن از پادکست‌های مختلف نیز فقط کافی است روی آیکن PodCast برنامه‌ی iriverplus 3 کلیک کنید. یکی دیگر از مشخصه‌هایی که در پخش کننده‌ی E100 می‌توان به آن اشاره کرد تجهیز این دستگاه به بلندگوی داخلی است. این بلندگو از نوع استریو است و کیفیت نسبتا خوبی را از خود نشان داده است.

حالات گوناگون پخش صدا، سیستم امتیازدهی به آهنگ، امکان بزرگ‌نمایی و چرخش عکس، تعیین اندازه‌ی فونت، تایمر روشن و خاموش شدن و مدیریت فایل قابلیت‌های دیگری هستند که در E100 ارایه شده است.

مشخصه‌های اصلی پخش کننده‌ی iRiver مدل E100:

یک Mp4 چند کاره
سیستم جدید D-Click برای یک جستجوی کارآمد
نمایش‌گر 2.4 اینچی TFT با قابلیت نمایش 262.000 رنگ
پشتیبانی از فرمت‌های صوتی مختلف مانند Mp3، WMA، ASF، OGG Q10 و FLAC
پشتیبانی از فرمت‌های ویدیویی MPEG، WMV9 و Xvid
رادیو FM به همراه قابلیت ضبط
مرورگر عکس
قابلیت ضبط با ورودی Line In
میان‌افزارهای قابل ارتقا
پخش فیلم با سرعت 30 فریم در ثانیه
پشتیبانی از USB 2.0 پر سرعت
بلندگوی دو گانه

قیمت مد نظر هم 50 می باشد. نه مزایده هست نه ...
به اولین نفر که این قیمت بخواهد فروخته می شود و به زیر و یا بالای این قیمت به هیچ عنوان
من تهران هستم و هزینه ارسال هم با خریدار

عکس ها
DSCF1079.JPGDSCF1080.JPGDSCF1078.JPG

hamid_uha

Registered User
لایک‌ها
41
شرمنده دوست عزیز ، زیر قیمت پایه نمی توانم تقدیم کنم

hamid_uha

Registered User
لایک‌ها
41
Last edited:

gigaman

Registered User
لایک‌ها
0
خریدارم .
حضوری برای 4 شنبه قرار خرید را میزارم چون این دو روز دانشگاه هستم .
ادرس قرار را شما pm بدید تر جیحا به مترو نزدیک باشه .

hamid_uha

Registered User
لایک‌ها
41
خریدارم .
حضوری برای 4 شنبه قرار خرید را میزارم چون این دو روز دانشگاه هستم .
ادرس قرار را شما pm بدید تر جیحا به مترو نزدیک باشه .

دوست عزیز در ارتباط با قرار 4شنبه مشخصات را برای شما پی ام کردم
زنبیل شما تا چهارشنبه کاملا محفوظ است!

kharkhun

Registered User
لایک‌ها
40
اوضاع باتریش چطوره
چقدر شارژ نگه میداره؟

hamid_uha

Registered User
لایک‌ها
41
اوضاع باتریش چطوره
چقدر شارژ نگه میداره؟

دوست عزیز باطری کاملا سالم هست و واقعا در حد نو
با اطمینان کامل می گویم که کمتر از 5 بار شارژ شده است
چون چند تا پلیر دیگر هم داشتم ، از این خیلی استفاده نشده است

kharkhun

Registered User
لایک‌ها
40
اگه کیفیت ضبط صداش خوب باشه من خریدارم!

hamid_uha

Registered User
لایک‌ها
41
اگه کیفیت ضبط صداش خوب باشه من خریدارم!

دوست عزیز کیفیت ضبط صدا در مقایسه با پلیرهای دیگر خوب است ، ولی نه در حد ویس رکوردر ها
به نظرم اگر کار اصلی به عنوان ضبط می خواهید ، ویس رکوردر انتخاب بهتری است ولی برای کارهای عمومی جوابگو هست

در ضمن یک مزیتی هم که دارد ، ورودی لاین این 3.5 میلیمتری دارد که راحت می شود میکروفن هم به دستگاه وصل کرد

تا ظهر هم به خاطر جناب gigaman منتظر زنبیل ایشان می شوم اگر خبری از ایشان نشد، به سایر دوستان که تمایل داشته باشند تقدیم می شود

VAHDATS

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
دوست عزیز قیمت اخرتو برام پ خ کن
فقط سریع برا یکی میخام عجله ایه

hamid_uha

Registered User
لایک‌ها
41
دوستان از این به بعد به اولین نفری که پول واریر کند فروخته می شود
متاسفانه چند تا از دوستان شماره حساب رو هم گرفتند ولی ار اشان خبری نشده!

آپ

hamid_uha

Registered User
لایک‌ها
41
دوستان دستگاه فروخته شد به جناب kharkhun
مبارکشون باشد

بالا