برگزیده های پرشین تولز

فروش Nikon D5100 با دو روز کارکرد!

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
سلام یه مورد خیلی خوب برای فروش دارم از یکی از دوستان هست گفتند براشون بزارم برای فروش
دوربین Nikon D5100 با گارانتی ایده آل و بیمه کارآفرین و برچشب شبنم (!) به همراه کیف ، یک عدد فیلتر UV ، هود ، محافظ ال سی دی و سه پایه
این دوربین چهارشنبه خریداری شده و برای تست روشن شده کمتر از شصت تا شات خورده
همینطور که تو تصویر فاکتور زیر مشخصه این دوربین به قیمت 1.565 در تاریخ 28 تیر خریداری شده
تصویر فاکتور:http://img.ir/XPc.jpg
خودم دوربین دارم وگرنه همینو برمیداشتم
قیمت این دوربین با گارانتی ایده ال تو سایت چاره :
عکاسی و فیلم برداری :: دوربین عکاسی دیجیتال :: DSLR :: کیت دوربین عکاسی D5100 + لنز 55-18 - چاره: فروشگاه اینترنتی

این عکس دوربینه که دوستم گرفتند البته با گوشی گرفتند زیاد جالب نشده:
VNc.jpg

عکس از لوازم همراه دوربین :
http://img.ir/TNc.jpg
http://img.ir/qPc.jpg
http://img.ir/pPc.jpg
http://img.ir/nPc.jpg
http://img.ir/rPc.jpg

قیمت پیشنهادی من 15درصد کمتز از قیمت فاکتور هستش که به نظر خودم فوق العاده عالیه برای این دوربین و وسایلش ، که دو روز هم از کارکردش نگذشته !
اصفهان حضوری تقدیم میکنم بقیه شهر ها ابتدا واریز بعد ارسال با مهلت تست .

peyyyman

Registered User
لایک‌ها
2
درود به شما

عزیزم دلیل فروش این دوست گرامیتون به این سرعت چی هست ؟

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
درود به شما

عزیزم دلیل فروش این دوست گرامیتون به این سرعت چی هست ؟

سلام دوست عزیز
فکر نکنم زیاد اهمیتی داشته باشه ! فرض کنید به خاطر طلب از کسی گرفته باشند :lol:

soniaz

Registered User
لایک‌ها
18
امکان فروش پائین تر از 15 درصد که فرمودید مقدور هست دوست گرامی ؟! البته خدای نکرده نمی گم قیمت پیشنهادی بالاست !
این فیلمبرداریش ظاهرا هر 5 دقیقه قطع می شه درسته ؟ فکر می کنید نسبت به 600D کانون کدوم برتری دارند با توجه به قیمت مشابه ؟

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
امکان فروش پائین تر از 15 درصد که فرمودید مقدور هست دوست گرامی ؟! البته خدای نکرده نمی گم قیمت پیشنهادی بالاست !
این فیلمبرداریش ظاهرا هر 5 دقیقه قطع می شه درسته ؟ فکر می کنید نسبت به 600D کانون کدوم برتری دارند با توجه به قیمت مشابه ؟
قیمت پیشنهادیتون رو برام پخ کنید
بله هر 5 دقیقه یک بار قطع میشه و دوباره باید شاتر بزنید
بیشتر ریویوهایی که من از این دو تا مدل خوندم هر دو مدل نزدیک به هم بودند هر چند که در بعضی 5100برتری داره (برید و سمپل هاشون رو ببینید و مقایسه کنید) بستگی به خودتون داره که با کدومشون راحت تر باشید منوهاش رو چک کنید و ...

قیمت دقیق و موقعیت رو پخ کن

موقعیت که گفتم اصفهانم
قیمت هم 15 درصد کم کنیم میشه 1330 که 1300 قیمت پیشنهادی من هست

من فردا میرم بازار ببینم مغازه دارها چند قیمت میکنند البته مشخصه که میخواند مفت بردارند و به قیمت آک قالب کنند!

Solmaaaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیمت پیشنهادی من 15درصد کمتز از قیمت فاکتور هستش که به نظر خودم فوق العاده عالیه برای این دوربین و وسایلش ، که دو روز هم از کارکردش نگذشته !
ببخشید دوست عزیز اما دوربین رو از لحاظ قیمت به شما انداختن. قیمت دوربین در فاکتور شما خورده: 1.450

با گارانتی طلایی دیجی کالا 1.370
Nikon D5100 - دوربین دیجیتال نیکون دی 5100

با گارانتی ایده آل 1.390
دوربین دیجیتال نیکون D-SLR Nikon D5100 Kit 18-55 VR

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
ببخشید دوست عزیز اما دوربین رو از لحاظ قیمت به شما انداختن. قیمت دوربین در فاکتور شما خورده: 1.450

با گارانتی طلایی دیجی کالا 1.370
Nikon D5100 - دوربین دیجیتال نیکون دی 5100

با گارانتی ایده آل 1.390
دوربین دیجیتال نیکون D-SLR Nikon D5100 Kit 18-55 VR

لینک اول که گارانتی و بیمه ایده ال نیست ! خدمات طلایی دیجیکالا هست که زمین تا آسمون با گارانتی ایده ال که تخصص عکاسی هست فرق میکنه
لینک دوم هم که نوشتید ایده ال من بازش کردم هیچ کجای صفحه اسمی از گارنتی نبرده ! فقط توی این صفحه نوشته در صورت درخواست مشتری با گارانتی ایده ال و بیمه به مشتری ارائه میشه که در این صورت مطمئنا قیمت بالاتر میره

Solmaaaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لینک اول که گارانتی و بیمه ایده ال نیست ! خدمات طلایی دیجیکالا هست که زمین تا آسمون با گارانتی ایده ال که تخصص عکاسی هست فرق میکنه
لینک دوم هم که نوشتید ایده ال من بازش کردم هیچ کجای صفحه اسمی از گارنتی نبرده ! فقط توی این صفحه نوشته در صورت درخواست مشتری با گارانتی ایده ال و بیمه به مشتری ارائه میشه که در این صورت مطمئنا قیمت بالاتر میره

شما به مدیریت خانه عکاسان افرنگ، مهندس حسین نوازنی 09127634579 اس ام اس بدید یا زنگ بزنید، به شما خواهد گفت که با گارانتی ایده آل عرضه میشه بدون هزینه اضافی بابت گارانتی.

am1988

Registered User
لایک‌ها
13

اگر برای فیلم برداری میخواد 600 دی بهتره 5100 فکوس ممتد نداره تو فیلم برداری که به نظرم خیلی فاجعس..!
فقط اینو بگم فیلم برداری با این دوربینا عمر سنسور رو کم میکنه..
من شخصا عکسای 5100 ترجیح میدم بیشتر دوست دارم و البته نیکونم از کنون بیشتر میدوستم
موفق باشین

soniaz

Registered User
لایک‌ها
18
اگر برای فیلم برداری میخواد 600 دی بهتره 5100 فکوس ممتد نداره تو فیلم برداری که به نظرم خیلی فاجعس..!
فقط اینو بگم فیلم برداری با این دوربینا عمر سنسور رو کم میکنه..
من شخصا عکسای 5100 ترجیح میدم بیشتر دوست دارم و البته نیکونم از کنون بیشتر میدوستم
موفق باشین

دوست عزیزم خیلی ممنون از راهنمائیتون ! با این حساب نمی شه روی فیلمبرداری هیچ کدومشون حساب کرد !

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
شما به مدیریت خانه عکاسان افرنگ، مهندس حسین نوازنی 09127634579 اس ام اس بدید یا زنگ بزنید، به شما خواهد گفت که با گارانتی ایده آل عرضه میشه بدون هزینه اضافی بابت گارانتی.
پنج شنبه چند جا قیمت گرفتم قیمت ها همونی بود که دوستم خریده بودند

Last edited:

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710

تجربه شخصی که با کنون و نیکون داشتم اینو میگه که به نظرم نیکون بهتر باشه توی عکسهاش نویز کمتری دیدم من و عکسهاش یه گرمای خاصی داره
بازم میگم سلیقه من هست و شخصیه....

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
فروخته شد خارج از فروم 1.270

ba2ever

Registered User
لایک‌ها
44

Buddha

Registered User
لایک‌ها
109
دوست عزیزم خیلی ممنون از راهنمائیتون ! با این حساب نمی شه روی فیلمبرداری هیچ کدومشون حساب کرد !
توجه کردین که میگن دوربین این تعداد شات خورده؟ چون با شات خوردن از عمر سنسور دوربین کم میشه.
حالا اگر این شات ها بصورت طولانی (long shutter) هم بوده باشه که عمر سنسور به میزان بیشتری کم میشه.
حالا تصور کنید با این دوربین ها فیلم برداری بشه. یعنی شاتر همینطور باز. این دیگه سنسور رو خیلی اذیت می کنه. برای همین با این دوربین ها بیشتر ممکنه یک کلپ چند دقیقه ای بگیرن. نه فیلم کامل.

ba2ever

Registered User
لایک‌ها
44
توجه کردین که میگن دوربین این تعداد شات خورده؟ چون با شات خوردن از عمر سنسور دوربین کم میشه.
حالا اگر این شات ها بصورت طولانی (long shutter) هم بوده باشه که عمر سنسور به میزان بیشتری کم میشه.
حالا تصور کنید با این دوربین ها فیلم برداری بشه. یعنی شاتر همینطور باز. این دیگه سنسور رو خیلی اذیت می کنه. برای همین با این دوربین ها بیشتر ممکنه یک کلپ چند دقیقه ای بگیرن. نه فیلم کامل.

داداش این حرف شما صحت نداره ، البته اعتراف صریح میکنم به اینکه خودم از عکاسی حرفه ای اطلاعی ندارم .اما صحبت این بحث شما تو فروم عکاسی دات کام شده
به صورت کلی حرف شما درسته و فیلمبرداری با یک دوربین عکاسی دی اس ال ار عمر سنسور رو کم میکنه اما لزوما ارتباطی با شاتر نداره . یعنی عمر شاتر بیشتر به عوامل دیگری وابسته است اما چون سنسور داره کار میکنه صد در صد کارکرد اولیه رو نخواهد داشت بعد مدتی

1100 خــريدارم

حمید جان داداش استارتر گفته فروخته . البته اگه از دید شما جا افتاده بود و شمام مثل ما اپ نزدی واسه تاپیکای خاک گرفته . هیییییییییییی دلار کجا داری میری...................کجا اخه ؟

Buddha

Registered User
لایک‌ها
109
داداش این حرف شما صحت نداره ، البته اعتراف صریح میکنم به اینکه خودم از عکاسی حرفه ای اطلاعی ندارم .اما صحبت این بحث شما تو فروم عکاسی دات کام شده
به صورت کلی حرف شما درسته و فیلمبرداری با یک دوربین عکاسی دی اس ال ار عمر سنسور رو کم میکنه اما لزوما ارتباطی با شاتر نداره . یعنی عمر شاتر بیشتر به عوامل دیگری وابسته است اما چون سنسور داره کار میکنه صد در صد کارکرد اولیه رو نخواهد داشت بعد مدتی
من هم مبتدی هستم. اما از دوستانی که کار می کنند شنیدم. یعنی می گفتند لانگ شاتر خیلی از عمر سنسور کم می کنه. البته خوب عمر سنسور زیاده و تأثیر این مسئله در کوتاه مدت قابل چشم پوشی هست.
بهرحال ادعایی ندارم. این هم شنیده ها بود، نه تجربه.

ba2ever

Registered User
لایک‌ها
44
من هم مبتدی هستم. اما از دوستانی که کار می کنند شنیدم. یعنی می گفتند لانگ شاتر خیلی از عمر سنسور کم می کنه. البته خوب عمر سنسور زیاده و تأثیر این مسئله در کوتاه مدت قابل چشم پوشی هست.
بهرحال ادعایی ندارم. این هم شنیده ها بود، نه تجربه.

عمر سنسور زیاده اما با مرور زمان و کاری که ازش کشیده میشه پایین میاد . ذکر این نکته قابل توجهه که شاتر چون قطعه مکانیکیه در صورت خرابی عوض میشه اما لااقل تا اونجا که من خوندم کسی صحبتی از تعویض سنسور دوربین اس ال ار نکرده
احتمالا به علت عدم صرفه اقتصادی یا توجیهات دیگه

بالا