برگزیده های پرشین تولز

فروش Samsung SSD 850 EVO 120GB

chakavak_67

Registered User
لایک‌ها
14
حدود 6 ماه کارکرده،بسیار عالی و قدرتمند،بدون هیچ مشکلی،تضمینی
با سلام.
این SSD یکی از بهترین ها در دنیاست.و روی سیستم ورک استیشنم نصب بود.مخصوصا کارهای سنگین و گرافیکی با سرعت بسیار بالا.
کاملا سالم،بدون کوچکترین مشکلی. جعبه ، سی دی نرم افزار . دفترچه اش موجوده، حدود 6 ماه ازش استفاده کردم اما در مورد گارانتیش اطلاعی ندارم،چون سیستم رو بصورت اسمبل شده خریده بودم بعد از خرابی SSD قبلی که مارک corsair بود،سیستم رو برای شرکت فرستادم و خودشون این SSD رو برام تعویض کردن.

:: دلیل فروش هم خرید SSD با ظرفیت 250 گیگ هست. ::

:: قیمت : 175000 تومان ::

:: فروش به روش " اول ارسال بعد واریز " امکانپذیر نیست اما فروش از طریق ایسام امکانپذیره ::

مشخصات فنی نوع رابط: SATA 3.0 - ظرفیت: 120 گیگابایت - سایز هد: 2.5 اینچ - حافظه کش: تا 1 گیگابایت (در ظرفیت‌های گوناگون متغیر است) - کنترل کننده: Samsung MGX - سرعت خواندن اطلاعات به صورت ترتیبى: 540 مگابایت بر ثانیه - سرعت نوشتن اطلاعات به صورت ترتیبى: 520 مگابایت بر ثانیه - سرعت خواندن اطلاعات به صورت تصادفی: 94,000IOPS - سرعت نوشتن اطلاعات به صورت تصادفی: 88,000IOPS - مقاوم در برابر ضربه - مقاوم در برابر لرزش - مقاوم در برابر شوک - نوع فلش: Samsung 32-Layer 3D V-NAND - قابلیت پشتیبانی از RAID - قابلیت
پشتیبانی از دستور TRIM
.
ggq_4.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Last edited:

mohy53

Registered User
لایک‌ها
231
سلام دوست عزیز
جسارت نباشه تو بازار اکبند بدون گارانتی 205 تومنه . با گارانتی بیشتر
کمتر راه نداره؟
کدوم شهر هستین؟

chakavak_67

Registered User
لایک‌ها
14
سلام دوست عزیز
جسارت نباشه تو بازار اکبند بدون گارانتی 205 تومنه . با گارانتی بیشتر
کمتر راه نداره؟
کدوم شهر هستین؟
سلام به شما.
من 250 خریدم.ضمنا نگفتم گارانتی نداره،گفتم اطلاعی ندارم. اما برچسب گارانتی روی کارتن کالا کاملا مشخصه و توی عکس ها هم دیده میشه.
توی سایت شرکتی که ازش خریدم نوشته 3 سال گارانتی. گذشته از تمام این مسائل کمتر از قیمتی که گذاشتم نمیفروشم و اگه بنا به قیمت کمتر باشه ترجیح میدم نگهش دارم.
موفق باشید.

chakavak_67

Registered User
لایک‌ها
14
با تشکر از مدیران انجمن.
کالا فروخته شد. ختم تاپیک

بالا